Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
Kiedy bedzie wyplatavza obrót grudniowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz kiedy bedzie kasa za obrót była pare razy juz udzielana, wystarczy cofnąć sie o pare stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlaczego na wypad do kina mam rezygnować ze swojego dnia wolnego od pracy wolę spędzić go z dzieckiem a nie w kinie na dojazd i jeszcze czekanie na pociąg caly dzien poza domem czy Rossmann nie moze zrobić tego np w etacie godzin naszych a dzien wolny na pracujący week chcialabym wykorzystać dla rodziny u was też tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzhahgość
U nas tez tak jest...co z tym kinie ma byc? Beda cos mowic o podwyzka? Albo dajcie mam etaty cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku w kinach była do podpisania lista obecności. Pogaduszki i żarty osób z góry. Opowiadanie o tym jak firma bardzo się stara i docenia pracowników. Po części oficjalnej nastąpiła krótka przerwa Pod CZas ktore j staliśmy w gigantycznej kolejce po colę i popcorn (darmowy poczestunek). Gdy wszyscy otrzymali swoją rację żywieniowa nadszedł czas na projekcję filmu. Po wszystkim każdy udał się w swoją stronę. W sumie było to miłe wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt Wam nie każe iść do tego kina, wpisują się te co chcą, co do premii to dla kasjera 250 brutto, dla asystenta 500 brutto, płatne do 20, w zeszłym roku było 19. Wychodzi dokładnie 173 z groszami dla kasjera, dla asystenta nie wiem. Jak zwykle nierówność jest ogromna, mimo że każdy pracuje tak samo, a Ci co się najwięcej się narobili, najmniej dostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne:) a kino faktycznie nie jest obowiązkowe, jak ktoś nie chce to nie musi... mam dość ujadających bab... na wolnym, odbiorze, urlopie... a etaty dajcie.... przestańcie ciągle skomleć już uszy więdną... na całym świecie jest hierarchia w zarobkach.. tak jest i będzie, koniec- kropka. Mam nadzieję, że na tym forum nie będzie tych ujadających babsztyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proporcje sa w zarobkach ogromne, ale nie mowmy ze asystenci nie robia nic. Bo akurat asystent to na tym sklepie wedlug mnie najgorsza funkcja. Trochę wieceh od kasjera, duzo mniej od zasrepcy a obowiązków najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie mialam na myśli wyplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mówię że asystenci nic nie robią, zapierdzielają tak jak kasjerzy, czasami tylko nie siedzą na kasach, ale to taka słaba fucha jak kasjer a i kasa ch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajnie, że coś takiego jest jak to wyjście do kina kto chce idzie a kto nie to nie i tyle. U nas wszyscy idą jakoś się dogadalismy i zrobiliśmy podział aby każdy mógł swobodnie iść a sklep mógł funkcjonować. Cały nasz skład był rok temu i fajnie się bawiliśmy oderwanie od codzienności w sklepie a ze mamy fajna ekipę to zawsze razem dobrze się bawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i fajnie:)u nas też prawie wszyscy jadą:) przymusu nie ma a zabawa fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jak jest słaby miesiąc wydajności zabija i na zmianie bywają dwie osoby asystent i kasjer to trzeba nabić dziury poszukać Wszystkiego obchod zrobić jeszcze fartuchy wpadną a to bakoma przyjedzie do tego dołożyć sklep oczywiście usiąść na kasę bo nie może jedna osoba siedzieć całej zmiany na kasie nr 1 i robić wózki które są blisko jedynki jeszcze jakaś reklamacja a to telefon zadzwoni z centrali a jeszcze w kalendarzu wyskoczy cos do zrobienia itd a przepaść w wypłacie duża wspomnę ze to nawet nie połowa tego co musze zrobić a niech jeszcze wpadnie ktoś z góry i stwierdzi czemu sklep nie dosunięty heh pozdrawiam wszystkich którzy nie wiedzą w co ręce włożyć w takim dniu i jeszcze trafia na super "miłego" klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po d***e dostaje KS - bo asystent niedouczony, ha,ha,ha, a asystent - przecież to nie ja, przecież nie wiem... przecież nikt nic nie mówił..:) oj,oj... można książkę napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystent asystentowi nie równy wiem g widzę to na codzień ja każda sprawę załatwię ogarnę a drugi nie wiem nikt nie mówił ale samemu przyjść zapytać sama Wszystkiego się nauczyłam nikt nie przeszedł kochana pokaże Ci sama prosiłam o pokazanie i abym mogła robić grafik zamknięcie miesiąca umowy zlecenie ankiety tabelki itd a pieniądze są różne ale wiedzy nikt mi nie zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps równe miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przyszła do mnie deklaracja z warty, wiec pewnie każda dostanie będąc n al4 bądź macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z tajemniczym klientem czy można go jakoś poznać ma charakterystyczne zachowanie ? Może u was był ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kręci się długo na sklepie i nasłuchuje- obskoczy perfumerię, długo postoi przy kasie- trzeba być czujnym i obserwować, kto jak się zachowuje...:) a najlepiej robić na 100 % to co do nas należy i nie będzie problemu:)))) z moich obserwacji - najczęściej facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był KR z innego regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duza jest u was rotacja pracownikow na sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kinie puszczają Planetę Singli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusix
Żart jakiś z tym filmem ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak KS nie jest rowny kazdemu KS tak i asystent nie jest rowny asystentowi, nie ma co porównywać i wrzucac wszystkich do jednego worka. U nas np asystenci tez siedza na kasie bo w sumie to tez nalezy do ich obowiązków. Ale jak sie poprosi ZKS zeby usiadl na chwile yo juz wielki problem bo On nie jest od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka kobitki ;) jak wyglądają zarobki zastępcy? Czy oplaca sie starac bedac asystentem? Jak wyglada sprawa premii i pensji w rezultacie ? Jedyne co wiem to to ze maja 80 procent pensji przy premii inwentaryzacyjnej oraz jakies magiczne dodatki do pensji... moze ktos podzieli sie wiedza i powie ile wynoszą? Jak docelowo moze wyglądać taka pensja? Oprocz całego etatu . Jak to sie ma do pensji asystenta? Dziękuję serdecZnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas kiero zachowuje się jak prezydent wszyscy wszystko za nią robią a ona na koniec stwierdza czy jest ok czy masz to natychmiast poprawić bo jej się to nie widzi..... wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Pani kierownik jest podobna... chodzi,sprawdza i zadaje durne pytania zamiast pracować... jej zastepca zas pracuj***ardzo ciezko i wszystko ogarnia.. siedzi na kasie, robi porzadki, ciagle towaruje i o wszystkim pomysli. Rzekłabym ze pracuje ciezej od kasjerek, dosc na rowni z asystentami... jak tak patrze to powinna byc kierownikiem. Pozatym żadnej przesadnej donioslosci i duzo kolezenstwa.. ale kiedy trzeba to wszystkiego dopilnuje. Mowie obiektywnie jako pracownik nizszego szczebla. Jak widać wszystko zalezy od osoby. Sa dni kiedy nasza Kierownik nie robi kompletnie nic a roboty jest po pachy. Kreci sie poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda ze zastępca ma 80 % pensji przy premii inwentaryzacyjnej. Asystent ma 1/3 zastepca 2/3 a kierownik 100 % oczywiscie przy założeniu że sklep wyszedl w pierwszym progu, w drugim progu wszyscy maja 80% czyli 20%niej niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×