Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostałam posądzona o pomowienia w sieci

Polecane posty

Gość gość
He he,skądś ja to znam....jak to mówią,jak trwoga,to do boga.Jak taki tępak jeden z drugim siedzi z tłustym tyłkiem przy kompie i wypisuje brednie na temat ludzi , o których g.. wie i frajdę ma,że nikt go nie widzi ,to ten sam tępak powinien ponieść surową karę! Oczernianie w internecie jest obarczona surowszą karą niż pomówienie osobiste ,bo to co się zamieszcza w internecie jest dostępne dla tysięcy ,a nie jednej czy dwóch osób ,a to ma ogromne znaczenie i nie piszcie tu ,że to ściema itp.każdy hejter ma okazję na własnej skórze się przekonać czy to ściema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje się że kiedyś z ładnych lat temu wróżka z Bystrzycy wiemy o kim mowa taką sprawę wytoczyła klientce/klientowi za pomówienie i nękanie bo hejterzy są od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości: po co korzystacie z usług wróżek ? Przecież to głupie i bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różne są powody np.ciekawość albo szukanie jakiejś podpowiedzi albo wiara ja nie widzę w tym nic złego z tym że też mam podejście zdrowe nie opieram swoich decyzji na co mi wróżka powie ale nie odbiegamy od tematu jestem zdania że kobieta słusznie swoich praw dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ,że słusznie,bo i jest różnica zasadnicza miedzy napisaniem opinii , a pomówieniami,oszczerstwami itd. jak sobie jakaś gó.....ra za dużo pozwala ,to trzeba jej dać nauczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejeden człowiek cierpiał z powodu hejtera pamiętacie rodzinę Małyszów? Moim zdaniem powinno się upubliczniać dane hejterów i skazywać ich na krytykę publiczną to najlepsza kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe54564565465
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu. Podsłuch*ją o czym rozmawiacie w domu jak telefon komórkowy leży na stole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co wyzej to bzdura ale napewno oczernianie osob na forach ktore sa publiczne np wrozka to podlega karze surowej problem w tym ze malo kto chce po sadach chodzic i stad tyle hejterow co sie bezkarni czuja chyle czola pani co podala do sadu ta dziewczyne wrozki maja swoje ksywki i to jest zawodowy pseudonim i jak taki jelop napisze ze wrozka lena np to oszustka to powinien z ato odpowiedziec tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spodziewalam sie tego dzisiaj listonosz doreczyl list z sadu odpowiedz na moje pismo do sadu :( masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam napisali ? a co pisalas do sądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy naprawde w to wierzycie?????? przeciez na kilometr czuc tu oszustwem, to jest tak glupie, ze az smieszne:) pewnie postrachane wrozki internetowe sie przestraszyly, ze straca resztke naiwnych klientow i ktoras zalozyla ten watek, podejrzewam, ze 2,3 osoby go podbijaja, bo, ze jest tylu idiotow, ktorzy dali sie nabrac i uwierzyli w te glupoty to nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj z toba kolezanko to cos nie tak jest moze to ciebie ten watek dotyczy co napewno wrozka siedzi i pisze haha dobre poszperaj w necie to znajdziesz wiecej takich tematow wpisow zdziwona ze ktos hejtera do sadu zaprowadzil tylko tak dalej tobie tez sie to przytrafi predzej czy pozniej i nikogo nie bronie itp ale jestes zenujaca hejterka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha, takie cos to kazdy 7 latek spreparuje w 5 minut i prosze o szacunek gowniaro, a raczej jakas "wrozko"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy nie jest to napędzanie biznesu prawnikom. Tymczasem zarabiają portale, które czyszczą opinie. Często jest nawet problem z ustaleniem, kto pisał, z jakiego IP itd. Marketing się rypnie i są strony do czyszczenia. Ten post z X to chyba już wywołanie masowej histerii i manii prześladowczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylicie się ,żaden to problem ustalić IP ,jeśli istnieje strona,problem raczej polega na tym,że ludzie nie chcą chodzić na policję ,ale są tacy,co chcą i gorzej,jak się na taką osobę właśnie trafi,co nie przemilczy takiego zajścia. Policja ma obowiązek wszcząć postępowanie o pomówienie,to jest przestępstwo i pomówienie w sieci,jak w temacie jest surowo karane,bo pomówienia kieruje się wówczas do całej polski,każdy może przeczytać,to nie to co na ulicy powiesz sąsiadowi jesteś złodziejem np:) Można też złożyć pozew cywilny i dziwi mnie naiwność pani,która stara się przekonać,że to prowo ,ta pani musi mieć coś na sumieniu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rzecz charakteru jakby mnie ktos czernial na forach to ja bym na policje zaraz poleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś poczytaj co piszą madrzejsi od ciebie:) wrozka nie jestem i nie zamierzam byc ale kumpela tez miala problem i tez jej ktos grozil pozwaniem do sadu to nie zalezy do ciebie czy bedzie sprawa tylko od tej osoby ktora oczerniasz w internecie czy cos zechce z tym zrobic czy oleje to a ty naprawde jestes albo taka naiwna i myslisz ze internet to kosmos i nikt tu nie dotrze abo jestes zwykla hejterka bezartosciowa ktorej jak na razie sie upieklo poczekaj na swoja kolej ciebie tez znajda najgorzej jest jak glupi probuje innym radzic haha slyszalas o malyszach? ta malolata co ich hejtowala tez miala sparwe w sadzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie jestem zalamana ,sprawa w sadzie to porazka nikomu nie zycze,pani byla z prawnikiem ,mam do odpracowania godziny nie ma odszkodowania tylko koszty musze pokryc i byla opcja ze koszty prawnika jej ale koniec koncem bez tego sie obedzie i przeprosiny oficjalne :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile tych godzin ? ile to trwało ? powiedz coś więcej ? i jakie koszta tej rozprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba mogło być gorzej,powiedz wieęcej ,jak to wyglądało ? możesz powiedzieć o jaką wróżkę chodziło na priv np ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie napisze o jaka chodzilo wrozke najwazniejsze dla mnie ze mam to juz z glowy i nauczka jest fora sa bez sensu a co do odpracowania godzin to 70 i ze jestem z innego miasta to bede w sadzie odpracowywac sprzatac tzn w sowim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas ulice zamiatac, tak, zeby kazdy cie widzial. W pomaranczowej kurtce z napisem na plecach odpracowuje wyrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejterstwo powinno być karane, autorka ma nauczkę i na pewno dwa razy pomysli,zanim kogoś zwyzywa w internecie. Każdy popełnia błędy, jest mobbing w szkole, pracy, jest też hejterstwo w sieci. Dużo ludzi lubi poniżać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niestety prawda ,ludzie lubią tłamsić innych,poniewierać itp czuja satysfakcje gdy to robią ,ale robią to psychopaci i socjopaci,nikt normalny tego nie robi i ja się cieszę ,że musiałaś sprawę mieć ,ta pani jest jedną z niewielu ,które walczą o swoje prawa i tak każdy powinien postąpić,niektórzy tu piszą ,że wolno pisać prawdę,prawda to względne pojęcie,każdy ma swoją prawdę i skoro musiała sprawa być i sąd nie odrzucił pozwu od tej Pani to znaczy,że był on zasadny......do przemyślenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nienawidze hejterow przez takich moja kumpela ze szkoly chciala sie zabic dobrze ze ta pani zglosila wszystko na policje czy jak tam bylo a tobie dobrze teraz masz co chcialas glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim liceum to samo miało miejsce,gościu przestał przychodzić,przeniosł się a potem gadali,że się wieszał przez grupe hejterów co na nim jechali na fb , to są gnoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×