Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Gość Kinguska22
Część dziewczyny no ja cały tydzień miałam okres od niedzieli i jeszcze czuje ze ta cała woda ze mnie nie zeszła chociaż i tak czuję się w miarę bo dziennie cwiczylam. Dziś zrobiłam przerwę na regenerację i tak dziś zjadłam póki co sałatkę z fetą i kromka chleba jakoś nie mam apetytu bulgocze mi w brzuchu .. No i 2 pokrzywy wypilam oby pomogło bo czuje się ociezala... Dziwne bo dziś już mam koniec okresu :( a samopoczucie gorsze niż na poczatku a jutro chce już wejść na pełne obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez dostalam dzis okres,z dieta bylo ok srednio strasznie slodkiego muli sie chcialo i nie cwiczylam bo nie mam sily jakos. Poza tym jezdzilismy dzis po babciach i dziadkach i odmawiac ciasta nie moglam:) ale jutro bedzie ok ,bo przy okresie najgorsze pierwsze dni i w poniedzialek moze mi nic z wagi nie zleciec. Poza tym siedze jutro w domu to bede jadla swoje jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam ci tabatę-13 minut 2 razy w tygodniu, dłuuugie spacery z dziećmi i dietę. 12 tygodni to dużo czasu i powinno ci się udać schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo jest tu kto? Cos cicho tu ostatnio... Ja jestem po kawie i jogurcie. Jutro dzien wazenia aby bylo co poniedzialek wiec podam jutrzejszy wynik. Dzis na dworze mrozno,corke ubralam,dzis dzien dziadka to niech wnuczke wozi na sankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje Slimunoxod 2 tygodni. Mogę już poradzić osobom które się zastanawiają że nie mają się co bać. Te tabletki to skuteczny środek który pomoże w odchudzaniu jak mamy dietę , w ciągu tych 2 tygodniu schudłam 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam nowość od FM WORLD - SLIM EXTREME SLIM EXTREME wspomaga odchudzanie, zmniejszenie łaknienia zawiera glukomannan o wysokiej skuteczności redukcji masy ciała schudnij i zachowaj piękną skórę Dla osób potrzebujących wsparcia w racjonalnym odchudzaniu, pragnących uzyskać wymarzoną sylwetkę bez ciągłego uczucia głodu. Sama też zaczęłam stosować ten suplement od 20 stycznia. Więcej informacji na moim blogu http://annabadowska.pl/suplementy-nutricode-juz-w-sprzedazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERNI35
Hejka, dzisiaj sobie odpoczywałam a w sobotę byłam na zajęciach ze sztangami. Było całkiem fajnie :-) Jutro postaram się coś więcej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Już jestem pierwszy dzień urlopu i zabieram się za dietę ok 1200 kcal. Weekend minął ok. Później postaram się coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguska22
Hej dziewczyny dobrze że już koniec weekendu bo moja dieta była wczoraj z grzeszkami ale dziś już wracam na dobre tory był odbitek 30 min i ćwiczenia z hantlami. Na nogi i klatkę no i biceps hehe zauważyłam że mam lepsze ciałko a to dopiero tydzień ćwiczeń no i grzeszylam w diecie troszkę dziś narazie sok z pomarańczy i cytryny z wodą pół na pół i grahamka z jajkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie także od rana wzorowo. Na śniadanie miałam 2 kromki chleba z sałatą i dwa plastry chudego twarogu. Na drugie śniadanie pomarańcza i jogurt. Na liczniku coś ponad 400 kcal piję kawę u mnie mroźno ale pięknie słonecznie więc zaraz jakiś spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguska22
No u mnie dzien dobiega konca... Poszło nawet dobrze zrobiłam jeszcze 20 min na rowerku ... a zjadłam oprocz sniadania 50g kaszy 120g kurczaka piersi no i warzywa do kaszy +lyzka oleju :) no i jeszcze kolacja bedzie lampka wina wytrawnego i moze omlet i 1 kromka jakies warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli się odchudzasz polecam zastosowanie preparaty piperine buner który świetnie przyśpiesza efekty. Dzięki niemu zrzuciłam 11 kg w 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERNI35
Hejka dziewczyny, śmigam za dwie godziny na saunę wytopić trochę tego tłuszczyku ;-) Trzymajcie kciuki żeby jak najwięcej się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończę dziś z bilansem 1100 kcal na kolacje miałam sałatę paprykę 3 plastry ananasa i pół puszki tuńczyka z wody. To było dość dziwne jak dla mnie połączenie samkow ale jedno jest pewne nie napędza apetytu no zjedzenie dużo czasu mi zabrało a w połowie już w myślach miałam, że dosyć choć brzuszek pusty. Trochę pocwiczylam ale nie za długo bo mi córki nie dały ale w południe byłam z nimi na spacerze więc dzień dość aktywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka_88
Mi udało się pozbyć 10 kg dzięki diecie Sandruni. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Polubiłam warzywa, kasze, ryż, szpinak. Auto zamieniłam na rower albo na własne nogi :) efekty widoczne gołym okiem :) wytrwałości życzę https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz schudnąc ?zrobic sylwetke ?miec dostep do dietetycznych przepisów , oraz nielimitowanych porad to zapraszam ,pelna motywacja oczko.gif to sie moze udac wszystko zalezy tylko od ciebie ,zacznij działać nie tracac czasu na samodzielną naukę,my cie nauczymy diety i treningów wszystko online sprawdz http://potreningu.pl/raw/plans/redirect.php?id=xbcnmwrhhcmcvm&type=w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERNI35
Hejka, sauna zaliczona :-) Czuję się taka zrelaksowana.... Jutro w planie ćwiczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Miałam wczoraj coś więcej.napisać.na kompie ale zabrałam się za czytanie.książki i trochę mnie.pochłonęła - przepraszam Mega :-) Megi cześć.co tam u Ciebie? Wagę.ładnie z zeszłego roku utrzymałas brawo. Jak tam wczorajsze ważenie??? Berni :) oj tej sauny Ci zazdroszczę a.dziś.ćwiczenia jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguska :) Twój jadłospis bardzo fajny masz od dietetyka czy sama ukladasz? A Ty jaki masz cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrz bardzo restrykcyjnie na wagę. Jeśli na początku będzie bardzo spadać, tzn, że spalasz to co zbędne. Ale pamiętaj, żeby później nie karać się za stojącą wagę, ponieważ z czasem, jeśli będziesz ćwiczyć, to uformujesz sobie mięśnie, które ważą najwięcej i zaczniesz je spalać. Pamiętaj aby wsłuchać się w swoje ciało i odczuwać kiedy możesz, ile możesz i jak możesz. No i oczywiście polecam regularne odwiedzanie lekarza, bo zdrowie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Manka :) dziękuję za rady. No jak uda mi się zbić do 69 kg to wtedy mam odwiedzić diabetologa i ponowic badania szansa jest aby insulina wtedy uspokoiła się. Ja właśnie kończę obiad dziś dietetyczne leczo popijając herbatę na razie zieloną ale czerwona już czeka w kolejce a u Was jak z piciem herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERNI35
Hejka, ja dzisiaj śmigam albo na zajęcia na stepie albo brazylijskie pośladki :P Zależy jak się mi popołudnie poukłada bo muszę się wymienić z mężem opieką nad dzieckiem. Wieczorem dam znać. Na wadze jakieś pół kilo mniej niż na początku. U mnie to standard ze waga nie lubi spadać, szkoda bo to jednak demotywuje... ale nie poddaje się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berni :) jak tam zajęcia? Dziś bardzo bolała mnie głowa no nie do wytrzymania. Dziś dieta ok nie jem kolacji bo w tym wszystkim zabrakło mi czasu a teraz przed snem jak i tak nie padam z głodu to nie ma sensu. Z ćwiczeń dziś przysiady i długie zabawy z córkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERNI35
Hejka, Fili poszłam w końcu na zajęcia step ale nie były to żadne układy ani tańce na stepi tylko bardziej ćwiczenia siłowe z ciężarkami, trochę pompek itp czyli moje klimaty. Bardzo mi przypadły do gustu i do tego dziewczyna która to prowadzi też bardzo miła. Ta boląca głowa to nie przypadkiem przez to ze za mało kcal jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERNI35
kinguska co dzisiaj porabiałaś? Jakieś wygibasy zaliczone? Dobra idę spać bo już tu zasypiam nad komórką. Jutro mam urodziny, życzcie mi super figury i osiągnięcia kolejnych celów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berni :) Oj na te zajęcia step bym się wybrała razem z Tobą . Co do bolącej głowy to dziś po raz pierwszy może i tak być, że mało kcal. Bo w porze obiadowej miałam gości i tak głupio mi było przy nich jeść moje leczo więc przerwa między posiłkami znacząco się wydłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BERNI :) Wszystkiego !!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!! Oczywiście życzę Ci SUPER FIGURY i osiągnięcia kolejnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguska22
Część dziewczyny Foli ja sama układam sobie jadłospis chodziłam kiedyś na siłownię wspolpracowallam z trenerem więc wiem mniej więcej na co kłaść nacisk :) Wczoraj pochlpnelam pewnie z 2000 kcal ale cwiczylal zrobiłam interwały na rowerki więc dość sporo spalilam a dziś już po ćwiczeniach czyli 40 min rowerek i ćwiczenia na pośladki tzn wypychanie bioder leżąc 3*15 na barki i triceps rozciagnelam nogi hehe codziennie robię po kilka innych ćwiczeń z ciezarkami ale widzę już ze sylwetka zupełnie się inaczej kształtuje pula się podniosła ramiona bardziej kształtne biust do przodu poszedł a to niecałe 2 tyg ćwiczeń... Diety Noe trzymam do końca codziennie coś posiadam ale widzę efekty mam energię to się liczy !!! Buziaki idę robić śniadanko jajecznicę z warzywami i chlebek razowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×