Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość elleses

kosmetyki OrganicLife, ktoś używał? Ktoś poleca?

Polecane posty

Gość elleses

hej, czy któraś z was używała możekosmetyków OrganicLife? Musze przyznać, że nie słyszałam jeszcze o tej marce ale na stronie fb podają, że kosmetyki są odpowiednie dla wegan i wegetarian i że nie zawierają żadnych sztucznych składników. Ktoś używał? Ktoś zna? Interesują mnie głównie kremy do twarzy, do skóry suchej, chciałabym się upewnić, zanim wydam trochę kasy. Jakieś opinie? Opis zachęcający... Ktoś? Coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uzywam, swietne sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kupuję,są mega, zwłaszcza serum do twarzy,maseczka z glinka i szamopny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.11 pod podanym przez ciebie linkiem nie ma słowa o kosmetykach OrganicLife, ani ATW. Rozumiem, że to Twój blog i chciałaś się wylansować no cóż Poza tym jeśli nie używałaś to się nie wypowiadaj. W internecie wszyscy mogą napisać wszystko. Ostatnio jest boom na koreańskie kosmetyki, bo jakaś Pańcia napisała książkę. Ja używałam tylko toniku cytrynowego z firmy Mizon, który jest bublem z grubą kasę. Naładowany chemią aż miło, a działanie ma jak Ziaja czy Bielenda, które są 5 razy tańsze. Ale co, kto lubi Ja z Organic Life mam żele do higieny intymnej i uważam, że są bardzo dobre zwłaszcza podczas menstruacji. Wcześniej miałam z Atw serię Acne Blocker, która bardzo dobrze działała. Zastanawiam się nad zakupem maski z glinką. Uważam, że te kosmetyki są o wiele lepsze i mają lepsze składy, niż uwielbiany przez licealistki gówniany Avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jednym z liderów tej firmy szczerze nie chodzi o to żeby was kłamać produkty są różne Posiadamy Serum w płynie Serum botaniczne Serum do ciała Aqua Virtualle Skin Essentials Collagen Lift Redness Solution Fitoregulatory Hygienic Balsamy myjące 2w1 Balsamy myjące Balsamy do mycia rąk Acne Blocker Organic Man Pakiety Aktywacyjne Przesyłki zagraniczne Naprawdę godne polecenia wszystko jest na bazie ziół koszta są tańsze niż nie u jednego dermatologa który przepisze ten sam lek za 200 czy 300zł u nas dostaniesz lepszy,skuteczniejszy i o wiele tańszy proszę pisać wszystko będę tłumaczył chętnych zapraszam na moją grupę na fb którą założyłem Organic Life bedzie fotka kosmetyków pokazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomea84
Jeśli ktoś twierdzi, że ściema to proszę o uzasadnienie swojej opinii. Takie puste słowa nie mają żadnego krycia. Używam kremów do twarzy Organic Life i faktycznie są bardzo dobre, świetne składy INCI i bogactwo wyciągów botanicznych - te produkty same bronią się swoją jakością - jak ktoś chociaż odrobinę zna się na składach to nie będzie chrzanił, że to kiepskie produkty. Oczywiście mogę tylko polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazi89
Jeśli ktoś byłby zainteresowany i chciał się czegoś dowiedzieć lub zna kosmetyki i szuka kogos kto ma do nich dostęp to chętnie pomogę. Łódź , Pabianice . kontakt e mail amazi89@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiko1989
Zapraszam do wspolpracy z firma Organic Life. Rewelacyjni ludzie , zespól oraz wsparcie. Jesli chcesz do nas dolaczyc i uczestniczyc tez w calej gamie szkoleń ktore przynosza efekty a kosmetyki zachwycają jakością i skutecznością zarejestruj sie : https://martaroma.organiclife.com.pl/register.html. nic nie tracisz a mozesz tylko zyskac ;) Pytania można kierowac prv. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin146
witam dermokosmetyki sa unikalne tak jak i firma jeśli ktoś nie używa wiec co może powiedzieć zadnej bomby chemicznej jeśli chodzi o skład nie mają . używam jestem zachwycona. zapraszam .znajdz mnie na fb porozmawiajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zajrzeć na stronę https://www.facebook.com/vegecosmeticsorganiclife/ oraz porozmawiać z Panią Paulą Skoczylas administratorką strony, świetna kobieta, obeznana w temacie, odpowie na wszystkie pytania dotyczące kosmetyków OrganicLife. Ja osobiście bardzo Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko same kosmetyki są świetne, ale można również doskonale na nich zarabiać :) niedawno wprowadzona linia dla mężczyzn. Nie próbowałaś / nie próbowałeś? - koniecznie wypróbuj! Ceny ok, a po rejestracji konta oczywiście niższe. Zainteresowanych zapraszam też do odwiedzenia strony: www (kropka)goo (kropka) gl/mGfXWh i pozostawienie maila. Otrzymacie dzięki temu fajną ofertę współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga372
Uzywam I polecam . Kosmetyki sa rewelacyjne a ceny przystepne. Najlepsze naturalne kosmetyki jakie do tej pory uzywalam. Je zli masz wiecej pytan podaje email I z checia odpowiem na wiecej pytan aga372@wp.pl Jezeli masz ochote zamowic I sprobowac zapraszam :) https://agnieszkatyl.organiclife.com.pl/shop.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również używam tych kosmetyków a uwielbiam żółtko roślinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie znam, ja tez jestem veganka ale używam serię kosmetyków z Bielendy, dla mnie sa odpowiednie . Ten balsam kokosowy wręcz uwielbiam http://bielenda.pl/produkty/45433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu używam tych kosmetyków i jestem bardzo zadowolona. Fitoregulator z nagietka wspaniała sprawa, sprawdził się na przesuszonych dłoniach zarówno moich jak i dzieci. Mogę polecić szampony REWELACJA,pięknie się po nich włosy rozczesują nawet te rozjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dziewczynę na FB co to sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja na początku też podeszłam do tego z lekkim niedowierzaniem. Ale są naprawdę rewelacyjne, bardzo wydajne i niedrogie. Ja miałam problem z rękami. Ciągłe mycie przy trójce dzieci i ręce suche i suche. Kupiłam balsam do rąk i problem się skończył :). Z czystym sumieniem polecam :). Jakby ktoś chciał tu jest link do sklepu: https://gb963646.organiclife.com.pl/shop.html Jakby ktoś chciał więcej info zapraszam martuszkam77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam, bardzo chcialam i uwierzyłam, ze mogą być świetne ... rzadko zmieniam kosmetyki ponieważ mam trądzik różowaty i cerę bardzo wzrazliwa i zwyczajnie boje się zmian ... no ale stała się namówiono mnie ... tragedia mój uśpiony, nie aktywny trądzik różowaty ( długo mi zajęło aby uzyska ten stan, kilka lat ) ,, wybudził się,, - rumień, odczyn krostkowo - grudkowy i nowe pajączki !! Po zastosoniu kosmetyków organic life przeznaczonych do cery z trądzikiem różowatym .... i od nowa dermatologa i długie lecznie :/. Stanowczo nie dla mnie te kosmetyki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.05 Tacy ludzie jak Ty zawsze mnie zadziwiają. Skoro masz tak duże problemy z cerą i do tego leczenie trwa po kilka lat, to nie nauczyłaś się jeszcze żeby stosować kosmetyki pod kontrolą dermatologiczną? Kosmetyki z wyciągami roślinnymi, naturalnymi mogą uczulać nawet osoby nieskłonne do alergii więc należy je stosować z głową. Zwłaszcza przy problematycznej cerze. Na Twoim miejscu stosowałabym tylko kosmetyki z apteki leczniczo-medyczne a nie rzucała się na nowości "bo ktoś polecił", dla mnie to skrajna nieodpowiedzialność, zwłaszcza, że jak wywnio9skowałam miałaś wcześniej swoje s0prawdzone produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
admin146 - buhahaha ty to dopiero bzdury piszesz! Kosmetyki są jak w innych firmach jedne lepsze inne gorsze. A Organic Life dawne ATW są jak Avon czy Oriflame, sprzedawane z katalogu na podstawie planu marketingowego, który na pewno nie rozwiązuje żadnych problemów, chyba, że jesteś pracownikiem firmy i według niego zarabiasz. To by wyjaśniało dlaczego tak je chwalisz a nawet sugerujesz ich jedzenie. Co za hipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin146
bzur nie pisze a ty nie rozumiesz niczego przeczytaj skład kosmetykow które używasz nie wierzysz mi przeczytaj co to oznacza przerazisz się chcesz poznac właściciela firmy przyjdź na kolejowa na 10:30 w każdy wtorek to dopiero się dowiesz dlaczego ludzie chorują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćadmin146
a tak w ogóle to nie mam z czego się tłumaczyć bo jesteśmy w super firmie ! zmieniłam tylko sklep używam zdrowych produktów a producent dzieli się obrotem firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się tak irytujesz i nakręcasz? Znam Organic Life a raczej wczesniejsze ATW, wiem jak działa firma i byłam kilka razy na spotkaniu, które bardziej przypominało sekciarskie zebranie. Czytając Twoje komentarze wnioskuję, że nic się nie zmieniło. W jakim mieście spotykacie się w każdy wtorek na Kolejowej o 10:30, bo w tym swoim zapalczywym wychwalaniu zapomniałeś podać miasta. Znam te kosmetyki niektóre uważam za dobre inne za nic wielkieiego. Kilka lat temu była duża afera ponieważ część liderów grup i szeregowych pracowników nie otrzymało wynagrodzenia za wykonany plan marketingowy. W niektórych wypadkach były to duże kwoty, część osób zapowiadała pójście do sądu inni zmienili firmę. Można oi tym poczytać w internecie, są wypowiedzi zarówno pracowników jaki liderów grup. Drugi zarzut: uważacie, że wasze kosmetyki są cudowne i najlepsze, ale nie macie na to żadnych dowodów: badań naukowych, dermatologicznych, medycznych potwierdzających ich skuteczność. Poza tym nie macie na konci8e żadnych nagród kosmetycznych, nie tylko tych przyznawanych przez klientów, ale przede wszystkim tych przyznawanych przez ekspertów. To bardzo dziwne zwłaszcza, że istniejecie (pod różnymi nazwami) od lat 90-tych. Chwalicie się certyfikatem ecocert i8 cosmos, tylko, że na oficjalnej stronie ecocert próżno szukać potwierdzenia tej wiadomości. Żadna z fabryk produkujących kosmetyki opatrzone certyfikatami cosmos i ecocert nie produkuje marki Organic Life. Dla mnie jesteście zwykłą firmą kosmetyczną działającą w sieci marketingu bezpośredniego. Tyle. Wiem od czego powstają chorby cywilizacyjne, ale też nigdzie nie znalazłam wiarygodnego świadectwa na to, że akurat te kosmetyki pomogą mi w zapobieżeniu jakiejkolwiek chorobie. W każdej firmie właściciel dzieli się swoimi zyskami z pracownikami wypłacając im pensje więc nie rozumiem czym się tak ekscytujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
admin146 - skoro wasze kosmetyki są takie wyjątkowe, dlaczego sprzedajecie je tylko z katalogu, a nie w stacjonarnych sklepach lub aptekach? Produkty katalogowe już dawno przestały być synonimem ekskluzywności, dziś liczy się przede wszystkim jakość, a nie forma sprzedaży. Zagrywka pod tytułem "jesteś lepszy, bo masz dostęp do katalogowych produktów już dawno nie chwyta". Skoro te kosmetyki są najlepsze na pewno obroniłyby się jakością wśród innych ogólnodostępnych produktów. Chodzisz na te spotkania o kosmetykach, a opowiadając o nich używasz bezsensownie wykrzykników. Nie nauczyli cię tam, że im ktoś głośniej krzyczy tym bardziej jest niewiarygodny, bo najłatwiej krzykiem pokryć swoją niekompetencję. Po co się tak unosisz, masz problemy emocjonalne? Przecież to tylko wątek o kosmetykach, jakich na tym forum wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
admin146 - według wpisu w KRSIE właścicielem firmy jest kobieta, więc jak już to na spotkaniu można poznać co najwyżej właścicielkę. Coaz bardziej się pogrążasz więc może przestań już pisać, bo nie dość, że podajesz frazesy wyuczone na spotkaniu, krzyczysz i się irytujesz, nie potrafisz nawet sensownie obronić marki, którą tak się zachwycasz, to jeszcze faceci z kobietami ci się mieszają. Zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga372 - jeśli coś sprzedajesz, to wiadomo, że będziesz to wychwalać, wolę opinie zwykłych użytkowników, zamiast niewiarygodne reklamy handlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin146
czytam i się smieje jakie wy piszecie bzdury !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja od niedawna używam produkty i zdecydowanie polecam . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
admin146 - ja mam podobnie z Twoimi wypowiedziami. Żadnych konkretów, same ogólniki i utarte hasła, brak racjonalnej odpowiedzi na konkretne zarzuty, "typowy niedouczony konsultant" a teraz moje zarzuty - admin 146 może znowu się pośmiejesz: - firma nie ma żadnych świadectw na to, że produkty s botaniczne i naturalne - nie posiada ecocertu, ani innego certyfikatu, ecocert ma tylko JEDEN używany przez nich składnik, dodawany do JEDNEGO kremu - bardzo mała dostępność produktów, tylko z katalogu lub u nielicznych konsultantów, na allegro bardzo ograniczona oferta i zawyżone ceny i tylko jeden sklep internetowy z wysokimi kosztami przesyłki, przesyłka tylko kurierska, brak możliwości zamówienie do paczkomatu czy kiosku ruchu, czy innego wygodnego punktu odbioru; wysyłkowe średniowiecze - na stronie podane tylko ogólne składy produktów typu zawiera olej taki, taki i inny, brak konkretnych składów (INCI) - pochwały piszą sami konsultanci w typie admina 146 lub Agi - jak na tym forum, w innych miejscach jak np. wizaż pl - opinie bardziej wyważone i krytyczne, ogólnie po przeczytaniu opinii zwykłych użytkowników odnoszę wrażenie, że to drogie ziołowe kosmetyki - filmiki na youtubie nie przekazują żadnych rzetelnych informacji, opierają się na ogólnikowych stwierdzeniach oraz wprowadzają w bład np. "Jesteśmy liderem branży". Jakiej? na jakiej podstawie tak twierdzicie?, brak rzetelnych informacji na pokrycie słów liderów, pod filmikami brak możliwości skomentowania lub zadania pytania, czego się boicie skoro jestescie4 tacy świetni? - jak widać na tym forum również odpowiedzi admina 146 sugerują, że nie potrafi nic sensownego odpowiedzieć oprócz wychwalania produktów i zwrócenia uwagi, że można na tym zarobić, admin146 z twoich komentarzy wnioskuję, że sam do końca nie wiesz co sprzedajesz, najważniejsze to upchnąć klientowi towar, odpwiedzi w stylu "śmieję się jak was czytam" są dla mnie na poziomie przedszkolaka, który nie wie co ma powiedzieć, od takiego konsultanta osobiście nic bym nie kupiła. Na rynku jest wiele polskich kosmetyków o podobnych recepturach i składach, a ich producenci nie unikają kontaktów z klientem oraz merytorycznie odpowiadają na pytania potwierdzając tym samym swoją wiarygodność, niestety firma organic life zaufania i wiarygodności nie wzbudza. Admin146 może na początek dowiesz się co konkretnie sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×