Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

Polecane posty

Gość gość
Ja nie wierzę. Zrobiłaś sobie dziecko i teraz narzekasz, że nie masz kasy, czasu dla siebie. Trza było dziecka nie robić i nie narzekać teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
Autorki juz pewnie tu nie ma...ale chciałem zwrocić uwagę na jedną rzecz. Ten ksiadz to nie jest jej wuj, tylko jej ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aja nieznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zna człowieka któremu powodzi sie w zyciu duzo lepiej i to w wielu sferach. ..ale skup sie na swoim zyciu i na pozytywach! Ciesz sie ze masz meza, dziecko ! Niektórzy by bardzo chcieli a nie maja...nie zazdrosc komus bo w Twoim zyciu nic to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pochodzę z "dobrego domu" chociaz nie mialam zycia "uslanego rozami". Ale wielu rzeczy można mi pozazdrościć w sumie. Wyglądu, dobrego kierunku studiów, łatwiejszego może startu w zyciu. Ale moje zycie nie bylo idealne, bywalo mimo wszystko trudne przez niektorych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając takie tamty przkeonuje sie tylko jacy ludzie potrafia byc zawistni... No pewnie, wam się nie powiodlo w czymś tam to najlepiej żeby i waszej kolezance/ koledze sie tez nie powiodlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam takich ludzi , żeby nie mieli wcale problemów, każdego człowieka czy prędzej czy później coś złego dopadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam problemów bo wszystkie jeśli są bierze mój mąż na siebie. Ja mam tylko wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nella vita perche ci sia bella ci vuole un drama tragico! Qualcosa che Ti trascina con se..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pregiamo solo che non sia troppo doloroso. Ma solo cosi veramente puoi scoprire quanto la vita stessa e bella, profonda e unica. Poniosło mnie trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to kto taki tutaj uznaje treści za spam??? I dlaczego ta minuta tak wolno płynie.. nie to co w pracy na przerwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki tego beznadziejnego
Do autorki tego beznadziejnego wątku. tamta kobieta ma życie usłane różami a ty nie zawistna babo. tak cię boli to że ona ma życie usłane a ty nie że postanowiłaś o tym napisać publicznie? masz to na co zasługujesz, jej się powodzi a tobie nie bo jesteś zawistna. widać to po twoim głupim pisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żegnam i nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki tego beznadziejnego
P.S. Prostaczka z ciebie. To że dochodzisz do wszystkiego ciężką pracą nie znaczy że każdy musi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki tego beznadziejnego
Tamta kobieta o której tak zajadle piszesz ma po prostu więcej szczęścia od ciebie skoro ma lepsze od ciebie życie. I nie masz prawa być w tej sytuacji zazdrosna i zawistna. Każdy dostaje od losu to na co zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki tego beznadziejnego
Nie masz prawa też życzyć jej zle i pluć na nią jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem każdy z nas ma takie życie, na jakie sobie zapracuje. Zdecydowanie warto inspirować się sukcesami osiąganymi przez ludzi z naszego otoczenia. Niekorzystnym jest jednak porównywanie się i wyciąganie negatywnych wniosków. Warto być obiektywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie nie zawsze jest idealna, ale dzięki pracy w Niemczech wiele osób wyszło z długów. Opiekunki które opisują nam swoje historie dają nadzieje, że życie można zmienić. A ich historie najlepiej przeczytać samemu na www.opiekunki24.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ze 2 osoby.Jedna byla modelka maz w niej zakochany.Drugi koles z bogatej rodziny w pannach przebiera tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam, moja kuzynka. Od urodzenia rodzice robili wszystko pod kątem jej potrzeb. Na start w dorosłe życie dostała mieszkanie w wymarzonym mieście, dobrą pracę (matka ma znajomą dyrektorkę banku), później przejęła duży dział w firmie ojca, w przyszłości przejmie całość. Ma absolutnie wszystko pod względem materialnym, miała trochę przejść z facetami ale teraz od 3 lat jest z fajnym, poukładanym mężczyzną, jest im dobrze razem. Jedyna rysa na tym idealnym życiu to brak dziecka, a jest już dobrze po 30-tce. Mam nadzieję, że doczekają się upragnionego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Nie, nie mieszkania ani bogaty małżonek. Mam życie o jakim wielu ludzi marzy. Bo jestem szczęśliwa z tym co mam. Nic ci nie da siedzenie i narzekanie czy zazdroszczenie, że inni mają lepiej od Ciebie. Manna z nieba ci nie spadnie. Matka nie dawała ci zajęć dodatkowych? To zadbaj o przyszłość własnych dzieci- zadbaj by miały tak jak Ty chcialas- to sama będziesz spełniona. Doksztalcac się można w każdym wieku. Pieniądze zarabiać póki masz dwie ręce i dwie nogi. Ja wynajmuje z mężem i 2 dzieci mieszkanie- oboje pracujemy i odkładamy na wspólne mieszkanko. Własne. 500+ pomogło nam więcej środków przeznaczyć na zajęcia dodatkowe dla dzieci. Tuz obok moja przyjaciółka z bogatym mężem, własnym mieszkaniem i wypasiona fura no i jednym dzieckiem nad którym nie może zapanować- rozpieszczone do granic możliwości i nieumiejące cieszyć się zwykłym wyjściem do kina. Także kobieto, przestań zazdrościć i korzystaj ze swojego życia. Lub staraj się je ulepszyć. A przede wszystkim- naucz się cieszyć tym co masz w tej chwili- bo inaczej całe życie spędzisz na zazdrości innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.08 masz sporo racji ale nie odmawiaj ludziom prawa do odczuwania rozgoryczenia czy rozczarowania. Co z tego, że własnemu dziecku zapewnisz zajęcia dodatkowe skoro masz poczucie nieodwracalnej straty, bo ty takich zajęć mieć nie mogłaś bo rodziców nie było stać albo mieli cię w tyłku i przez to zmarnowałaś np. swój talent. A czasu nie cofniesz, biegu zdarzeń nie odwrócisz - to według ciebie nie jest powód do żalu czy złości? Daj innym przeżywać życie tak jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zdechna, przynajmniej w tej kwestii jest sprawiedliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani!!! wspólnie uratujmy życie 49-letniej pani Aurelii chorej na złośliwy nowotwór jajnika z przerzutami. ostatnią szansą na uratowanie jej życia jest lek o nazwie AVASTIN. do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 60.000zł. Proszę,pomóż Aurelii pokonać raka... Poniżej zamieszczam link do strony fundacji SIEPOMAGA gdzie prowadzona jest zbiórka: https://www.siepomaga.pl/aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×