Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

Polecane posty

Gość gość
ga_kasia wczoraj ja też mam życie "usłane różami" drogie samochody piekny stylowy dom wycieczki w najdalsze zakątki i co tylko chcę. mam 38 lat a wyglądam na 28 męża który nawet kochanka mi wybaczył. ale mam też inny " fajny" dodatek do życia alkoholizm z którego nie potrafię się razem z mężem wyplątać. może było aż za dobrze? x To fajnie.. ale moze jest tak a nie inaczej, bo to co masz przyszlo ci z latwoscia lub np. zawdzieczasz to mezowi, czlowiek ktory ma podane na tacy szuka sobie innych niepotrzebnych problemow i zdradza zaglusza pustke alkoholem, wezcie przyklad z Kasi, ze zycie uslane rozami moze wcale takie rozowe nie byc jak nam sie wydaje. Mylse, ze mimo to wielu by sie z Toba zamienilo, ale wychodzi na to, zekazdy styl zycia ma chyba swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.02 przykro mi, ale moje zycie tez jakos nie toczy sie jakbym chciala i troche przechodzi mi kolo nosa, znam tez 2 jezyki plynnie, niby atrakcyjna, ale to nic nie gwarantuje. Tez nie moge dojsc z tym zyciem do ladu jakbym chciala. Doszla u mnie do tego ,,wymuszona emigracja´´ moi rodzice przeprowadzili sie jak bylam niepelnoletnia, wiec musialam isc z nimi, nie do konca sie tu odnalazlam, bo zawsze tesknilam za Polska. Z drugiej strony zyje tu juz troche i nie wiem czy odnalazlabym sie na nowo w Polsce nie mam tam za bardzo do czego wrocic. Zrozumie to tylko ktos kto emigrowal... Do facetow tez nie miala do tej pory szczescia, choc nie wiem czemu, bo mysle ze w sumie to fajna babka jestem :) wiec bardzo dobrze Cie rozumiem... jesli masz ochote popisac moze wymienimy sie mailami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 16.08 choc dostalam dobra propozycje pracy w Polsce, bo wysylalam CV rowniez w Polsce dostawalabym 6000 zl wiec to chyba calkiem dobrze jak na Polske? Jednak boje sie troche zaczac wszystko od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brutto oczywiscie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
tak to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem patrząc na daną osobę, możemy myśleć, że ma wszystko podane na tacy i łatwo jej w życiu. Niestety, jak wiemy, pozory mylą. Różne problemy i zmartwienia chodzą po ludziach, nie oceniajmy książki po okładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zły mąż- to wychowaj , zła praca- to zmień. Nie takie dziecko? Bo moje niemowlę płacze, a inne śpi? Zamieniłaby jedna z drugą swoje dziecko na inne? Jak kogoś zazdrość zżera, to nie może być szczęśliwy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak z****** życie że kiedyś koleżanka mi powiedziała "nie wiem dlaczego Cię to wszystko spotyka". Już się przyzwyczaiłam do tego że same złe rzeczy mnie spotykają, nie liczę na nic więcej. Może ktoś rzucił na mnie jakiś urok, jest do tego stopnia zle że czasem mam wrażenie jakby ktoś, coś próbowało mnie zniszczyć,zupełnie mi się nie wiedzie w życiu same złe rzeczy mi się przytrafiają. Kiedyś powiedziałam do koleżanki "już jest mało takich rzeczy których jeszcze nie przeżyłam "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.44 mam dokladnie to samo! a masz partnera czy jestes sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam, mam kuzyna co ma zycie jak w bajce przystojny wysoki wysportowany dziewczyny mu nadskakuja bo moze Tomeczek spojrzy na nich laskawszym okiem. Zalicza panny na potege chyba kazda ladniejsza ktora kolo niego mieszka lub go zna to ja zaliczyl. Rodzice kupili mu dwa mieszkania oraz dom i dzialke :) W koncu trzeba pomagac dzieciom. No dzisiaj zarabia na tym jakies dwie srednie pensje krajowe nic nie robiac bo tym takze zajmuja sie rodzice. A najsmieszniejsze ze znam siostre Tomka to smiech mnie bierze jaka jest roznica brzydka jak noc singielka i rodzice chyba w zyciu jej zlamanego grosza nie dali :D To sie nazwya sprawiedliwosc nawet nie ludzka ale boska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka niedawno wyszla za mąz w wieku 24 lat i ma meza bardzo bogatego ale zali sie ze jej to szczescia nie daje i chce czegos innego sprobowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wiesz co zrobiła aby takie a nie inne życie osiągnąć? Na pewno musiała swoje wycierpieć ale o tym już się nie mówi ponieważ nie ma się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmexx
spoko chetnie porozmawiam z kims neutralnym bo spalilam troche mostow ,ty masz emigracje ja toxyyczna ale jednak rodzine itak zle itak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doragosc
Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora gosc
Ja tez mam w zyciu co chcialam - zycie wyslane rozami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora gosc
I jestem nieszczasliwa - nie ma sensu zyc. Mnustwo pieniedzy, maz kocha za bardzo...mozna wszystko miec ... tylko Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora gosc
Do Aga-Kasia. I innych...wstyd nazekac a jednak nie chce sie zyc... 46lat - wygladam na 30...radosci z zycia nie mozna kupic za pieniedze... kiedys to byla radosc zdobywania zycia.... teraz pelny kieliszek dobrego wina. Pozdrawiam z Chicago jesli ktos ma podobne problemy I chce porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hebds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_kasia
może i wstyd narzekać ale jest jak jest. myślę że mój alkoholizm wdał się z nudów. fryzjer kosmetyczka zakupy koleżanki znów zakupy dużo facetów itd... Pamiętam czasy kiedy cieszyłam się z kupionej szminki za 15 zł a dziś bmw za pół bańki nie robi na mnie wrażenia. chciałabym wrócić do tego że cieszyło mnie cokolwiek :( czuje się pusta w środku. okropne uczucie i niby mam naprawdę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_kasia
a może dora gosc jest tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga_kasia wczoraj [20:48 Bogactowo nie uczyniło nikogo szczęśliwym. Ale i bieda nie czyni nikogo szczęśliwym. A że czasem biedny jest szczęśliwy, to jest szczęsliwy wewnętrznie a nie dlatego, że nie ma pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka bylam szczesliwa jak Polska weszla do Uni Europejskiej .Dzisiaj samotna na emigracji przeklinam ten dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znam taka osobę. Ojciec Tadeusz R. Ma nawet róże z Czestochowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora gosc
Aga kasia — teraz jestem. Jestem Tu jako Dora - Dorota. Szminka za 15 zl- chcialabym ja znowu miec ..., w ULTA nie sprzedaja....kolejny kieliszek wina . Ja pracuje na wysokim stanowisku , a Ty? Doszlam do wszystkiego gdzie mozna dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora gosc
I bogatego meza tez dostalam. To chyba idzie w parze. Bo cenimy sie mocno - nie myslisz ze to smiechu warte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jaz jednej strony mam życie do bani, a z drugiej w sumie mam co jeść, gdzie spać, mam pracę...może warto zacząć patrzeć na to co mamy i to doceniać? A nie zazdrościć, denerwować się bo czegoś nam brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×