Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

Polecane posty

Gość gość
20:05 dobrze ze jestes swiadoma tego wszystkiego, badz lepsza wersja siebie i daj dzieciom to czego sama nie dostałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:54] Boli cie to ze ktos ma w nosie zycie innych ludzi> Hehee. To wlasnie ludzie z komleksami sraja sie bo co powiedza inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam takiej..Ale tym, ktorzy sie lepiej powodzi, to ludzie o slabym moralu tak to nazwe.. bo kobiety, ktore maja powiedzmy dobra materialne to w roznej formie prostytutki. Jedna np ma meza obcokrajowca, a sciagnal ja do Niemiec jej polski chlopak Polak. Zalatwil jej prace, miala gdzie mieszkac.. No ale poszla sprzatac do goscia, za ktrorego wyszla, Polaka z ktorym byla 3 lata i kiedy on pracowal, a ona byla jeszcze w Polsce przysylal jej pieniadze, duzo pomagal.. A ona tak sie odwdzieczyla.. No i ma niby teraz super, ale jakim kosztem?? Biedny chlopak zbiera sie do dzis.. A druga podobnie, wylapywala obcokrajowcow. Do jednego pojechala, choc ten nie odebral jej z dworca, co bylo wymownym znakiem, a ta sie nie poddala.. Znalazla go w mieszkaniu, ten ja wykorzystal i tyle. W koncu za chyba 4 razem wreszcie znalazla obcokrajowca, tez wykorzystujac kogos. Niby wszystko miala, az w konu skonczyla z dziecmi w domu i nic nie robi. A do kosciolka koniecznie co niedziela.. Zalosc lapie.. Brr... Nie bede sama miala zycia uslanego rozmi, bo trzymam sie jakis tam zasad i nie ide na latwizne. Dlatego czasem to tak jest.. Z domu malo wsparcia.. Moi rodzice sa trudni.. Nic na to nie poradze.. Zatem znam jedna, ktorej zycie jest uslane chwastami - to ja sama. Ale nie mozna sie poddawac. Duzo jest dolkow, ale trzeba trwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak życie usłane różami. To, że tobie się wydaje, że ktoś nie ma problemów, to nie znaczy, że rzeczywiście tak jest. To, że ty ich nie widzisz, nie znaczy, że ich nie ma. Nie interesuj się życiem innych, nie porównuj do swojego życia do życia innych. Mimo wszystko ludzie, którzy dostają za darmo wszystko, niekorzystnie na tym wychodzą. Zatem zacznij interesować się sobą i swoją przyszłością. Nie zważaj na to co mówi Twoja mama. Jeżeli chcesz nauczyć się pływać to zapisz się na kurs. Wiadomo, mama wpoiła Ci różne rzeczy, ale postaraj się na każdym kroku nie myśleć, że a tu się utopię, a tu się połamię. Jeżeli chcesz czegoś spróbować to, to zrób. Potem będziesz żałować, że nie spróbowałaś i będziesz całe życie pogrążać się, że inni mają lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmmmmmmmmmmmmmm jak tam twój interes na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, To co napisałaś w swoim poście o tej szczęśliwej kobiecie rzeczywiście może wzbudzić zazdrość. Jednak jak dla mnie to wszystko jest takie słodkie, że aż przesłodzone, nie uważasz? Kto chciałby mieć męża pantofla? Na pewno nie Ja. Mój mąż ma swoje zdanie które ma prawo wyrażać podobnie jak i Ja, czasami doprowadza to do małej sprzeczki, ale jak fajnie jest się później godzić. Mamy również dziecko, większość czasu jest pod moją opieką bo S pracuje, jednak nie mogę narzekać na brak pomocy z jego strony. Pampersa zmienia, karmi, przebiera, wie wszystko co i jak nie muszę niczego palcem pokazywać Jak mam ochotę na zakupy to idę, teściowa również służy pomocą bez żadnych oporów. Może zamiast przyglądać się życiu koleżanki należy najzwyczajniej docenić swoje, są ludzie którzy w połowie nie mają tego co my. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich ludzi, co maja życie usłane różami. Ale zgoda, są ludzie, którzy mają znacznie gorzej od innych np ci chorzy na raka, SM, choroby psychiczne, będąc po róznych wypadkach, na wóxkach, albo ci majacy bardzo chorych rodziców wymagających opieki, albo chore dzieci itd. Reszta - jeśli właśnie są zdrowi, moga w zasadzie prawie wszystko. A jeśli ktoś jest leniem i nieudacznikiem życiowym, to zawsze będzie swoje niepowodzenia zwalał na los, podczas gdy jest to tylko i wyłącznie wynik jego działania, Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj I owszem, w Twoim przypadku nie ma się czym martwić, masz rację. Ale mój mąż pampersa synowi nie zmieni, nie przebierze go, nie nakarmi, nie chce/nie lubi, powołuje się na to, że to mi bardziej zależało na dziecku, a on mógł poczekać i nic by mu się nie stało. Tak że ja mam bardzo pod górkę;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre bo jest takim samym rodzicem jak i ty, a to oznacza niestety takie same obowiązki. Jedyne co go może CZASAMI usprawiedliwić to zmęczenie po pracy, jednakże zmiana pampersa to znowu nie takie ciężkie zajęcie. Nie lubi? a kto lubi wąchać kupy, ale jak mus to mus dziecko samo tego nie zrobi. Jest wiele rzeczy których nie lubimy robić, a jednak musimy. I co to w ogóle za gadanie, że to ty chciałaś dziecko? co zmusiłaś go? to było chyba wspólne działanie, a mały nie jest teraz niczemu winien. Ile on w ogóle ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zanm taką osobę. To Ximena Navarrete - Miss Universe 2010. Jak dla mnie, jest ona najpiękniejszą kobietą świata. Ma bardzo kochającego męża, który gdy byli w narzeczeństwie wypowiadał się o niej w samych super latywach, tzn. mówił, że jest prześliczna, inteligentna, z poczuciem humoru i dobra. Powiedział też, że spotkał kobietę jednym słowem idealną. Ona też jest w nim zakochana. Mają dużo kasy, między innymi dlatego, że on pełni drugą po prezydencie rolę w Meksyku. Zanim się pobrali, jeździli po całym śiwecie, będąc bardzo zakochani. Po ślubie mieli 2 miesiące miodowe, które spędzili w różnych pięknych krajach z różnych kontynentów. Teraz również zwiedzają cały świat, dając zdjęcia, na których wyglądają na zakochanych i szczęśliwych. Często są w towarzystwie licznych przyjaciół. Ximena ma również dobre relacje ze swoimi rodzicami i z siostrą oraz z rodziną swojego męża. Jej mąż powiedział, że kocha ją cały świat. Ona ma nie tylko szczęście w miłości, ale i w karierze. Jest sławna. Ma też dużą inteligencję i jest bardzo fajna z charakteru. WEDŁUG MNIE ONA DOSTAŁA NAJWIĘCEJ, ILE TYLKO CZŁOWIEK MOŻE DOSTAĆ W ŻYCIU. MA PRAWIE WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kobieta czytam te wasze komentarze i mi sie słabo robi. Zadna d**y nie ruszy by miec lepsze zycie. Urodziłam sie w biednej duzej rodzinie, mąz rowniez. Nic mi łatwo w zyciu nie przyszło. gdy kolezanki chodziły na disco ja wsiadałam w autobus potem pociag i jezdziłam na studia. Uczyłam sie, pracowałam, az postanowiłam ze stane na swoim. Dzis mam mała firme, zarabiam całkiem ok, bo ok 10 tys/miesiac . Maz tez całkiem dobrze zarabia. Mamy 2 dzieci. Duzo pracujemy ale wiemy na co i po co. I nie zazdroszcze nikomu komu spadło cos z nieba. Ja sobie na wszytsko sama zapraocowałam ciezka praca i jestem z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ale nie wszystko zależy od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ...znam kilka takich szczęśliwych osób. Ale to są osoby, które miały mądrych i kochających rodziców, którzy to zapewnili start swoim dzieciom w postaci własnego mieszkania, samochodu nowego, pieniędzy . Co akurat jest ciekawe, że właśnie te osoby wżeniły się również w tak ustawionych mężczyzn lub kobiet. I na dodatek mając wszystko na starcie od razu mieli fajną pracę do tego udało się mieć firmę na którą było ich stać aby ją rozwijać i dzisiaj płyną na pieniądzach. Są zamożni, co 3 lata nowe samochody luksusowe, piękne domy ogromne, mieszkania na wynajem, własne firmy , zdrowe piękne dzieci, sami są zdrowi , mają cały czas pomoc od rodzicow mimo tego że tego nie potrzebują i wierzcie mi , że nie mają większych problemów , bo znam ich bardzo dobrze. Ja jestem przeciwieństwem życia takich ludzi, rodzice alkoholicy, żyje w przemocy psychicznej, choruję na poważne choroby nieuleczalne niestety , nie mam pieniędzy ani renty , bo w Polsce chorym ludziom się renta nie należy tylko zdolnym do pracy , bo dziwnie rencisci pracują i są w pełni sił. Ci bogacze byli moimi przyjaciółmi ale w miarę rozrostu ich bogactwa zapomnieli o mnie , nie jestem dla nich atrakcyjna, bo jestem chora, biedna i bez szans na lepszą przyszlosc. Moj mąż również pochodzi z biedy i nie miał startu aby nas utrzymać musi pracować daleko i widujemy się kilka razy w roku. Tak więc zauważyłam, że jak ktoś ma szczęście to je ma od dziecka a jak ktoś jest nieszczęśliwy to raczej również ciągnie się taki pech od dziecka. Wszystko zależy od tego w jakich warunkach się żylo od dziecka jak byli kochajacy rodzice, milosc, dobroc, to na ogoł tacy ludzie też w dorosłym życiu będą mieć szczeście ..Znam dziewczynę , która się rozwiodła i zniszczyła życie wspaniałemu człowiekowi, ale że mieli dziecko to mieli kontakty ze sobą i po kilku latach ta dziewczyna jak zobaczyła że jej były mąż się rozwinął finansowo a ona również , bo założyła firmę to do siebie wrócili, i teraz mają życie jak w bajce . Ta dziewczyna wypiękniała , poprawiła urodę medycyną estetyczną on się wyrobił, mają już drugie dziecko i bajkowe życie , historia jak z książki aż nieprawdopodobne aby być tak szczęśliwym człowiekiem. Super , bo ja chciałabym mieć namiastkę takiego życia , chciałabym wyzdrowieć to moje największe marzenie, ale wiem że to jest trudne.Tacy nieszczęśnicy jak ja to tylko mogą marzyć o takim cudownym życiu jak mają niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;36No i co z tego kogo to obchodzi, ja tez duzo czasu poswiecialam na pracy i nauce i co ,ni c***a z tego mam. Meza nie poznalam , rodziny nie mam, niekazdemu ukada sie wszystko tak jakby sie chcialo. Owszem mozna do czegos dazyc, cos chciec ale nie-zawsze to na zdrowie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;36I odrazu napisze ze, nie zazdroszcze bo bardzo doceniam ludzi ktorzy sami sie czegos dorabiali ,do czegos dazyli bo sama taka osoba jestem, ale nic mi w zyciu nie wyszlo i tez nie lubie przechwalanek ,co to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wez sie w garsc i zrob cos ze swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;24 Sama sie wez w garsc przy ostrej depresji i nerwicy to jest niemozliwe bo choruje i jestem na rencie.Latwo komus tak pisac kto nie choruje wiec spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja to wymysł dzisiejszych psychoterapeutów by móc się realizować w wymarzonym zawodzie i naganiać sobie klientów. Miałabyś autentyczne problemy jak ludzie w Afryce, gdzie nie ma czasu na depresje bo trzeba przynieść wodę ze studni oddalonej o kilka km to depresja szybciutko by ci odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;36Co mnie obchodzi Afryka ja zyje w cywilizacji co ty porownujesz murzynow z bialymi. Jesli sie nie pochodzilo ze zamoznej rodziny i wszystko mi bardzo ciezko w zyciu przychodzilo jak praca bo musialam o cos sama zabiegac i niemialam zadnego wsparcia to mozna miec depresje to choroba wspolczesna dzisiejszych czasow kazdy zabiegany zalatany zajety sam soba bo tylko ja ja ja i innych sie ma w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz depresji, a jedynie sugestywnie ci wmawiają, a ty głupiutka wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E chyba ja wiem lepiej od ciebie jak sie czuje, nie zyjesz ze mna na codzien w domu, pracy.Nie mam zadnej bliskiej osoby i kolko sie zamyka a wszystko co zdobylam to sama kosztem nerwow i placzu w poduszke a nie tak jak inni mieli wszystko podane na taccy od innych ja nie mam nikogo wiec czuje sie zle.Ty jestes glupiutka zycze ci samotnosci depresji to bys uwierzyla co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nic nie miałam podane i nie mam depresji, bo wszystko mi łatwo przyszło. Jestem ambitna i świetnie zorganizowana, stąd też jak wy to nazywacie wygodniccy - depresja - jest mi obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec wlasnie nic dziwnego skoro ci cos latwo przychodzilo a niekazdemu cos latwo przychodzi jak tobie to sie wcale nie dziwie ze nie wiesz co to jest depresja i samotnosc. Wiec sie nie wypowiadaj bo bredzisz a jak chcesz cos wiedziec wiecej o depresji to poczytaj w ksiazce M.Sara Rosenthal depresja. I taccy wlasnie ludzie jak ty co im latwo cos przychodzilo maja wyebane na innych i nigdy tego nie zrozumieja jak ciezko sie cos zdobywa jakim wysilkiem i jakim trudem bedac zdanym samemu na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem takich osób po prostu nie ma. Każdy ma jakieś kłopoty - czasami wszystko wygląda tak, jakby dana osoba miała życie usłane różami, ale wierz lub nie, że nie ma zbyt wielu takich osób w naszym kraju. Teoretycznie na pierwszy rzut oka może wydawać się, że wszystko jest w jak najlepszym zegarku. Wiele osób ma jednak kłopoty w domu czy ze zdrowiem, do których po prostu się nie przyznaje. Poza tym wydaje mi się, że nie warto zazdrościć innym, trzeba zrobić wszystko, żeby nasze życie było po prostu lepsze. Jest na pewno wiele sposobów, żeby to zrobić, ale zmiany trzeba zaczynać tak naprawdę od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma na świecie takiej osoby, to totalna bzdura. To innym się tak zawsze wydaje ale rzeczywistość jest przeważnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilkoro znajomych i przyjaciół, którym życie się praktycznie w każdym względzie pięknie ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldgość
Każdy z was jest bogaty i żyje w obfitości tylko tego nie wiecie i nie dostrzegacie! I każdy z was bez wyjątku może stać się wspanialszy niż rodzina, w której się urodził! Jeżeli nie macie wsparcia - sami bądźcie dla siebie wsparciem! Jeżeli nie macie się od kogo uczyć - sami od siebie się uczcie! Jesteście tak wolni, że możecie wybrać niewolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka takich osób, ale one totalnie nie są świadome tego, że są szczęściarami. Zupełnie nie doceniają tego, co mają i sprawiają wrażenie niezbyt zadowolonych ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×