Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem kobietą i uwielbiam pieścić kobiece piersi

Polecane posty

Gość brat Albercik
Zalałem autorce piersi spermą tak byłem mocno napalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat Albercik
Teraz autorka się krztusi moim nasieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł i co byś wtedy zrobił gdyby któraś ci usiadła na twarz swoim pięknym opalonym tyłe czkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaa
Och dziekuj***ardzo za mile slowa :-) Powiem Wam cos jeszcze w sekrecie, oprocz tego wszystkiego, co tutaj... Jestem bardzo uczuciowa :-) Co z moimi piersiami? A siedza sobie samotne i niekochane pod bluzka bo zimno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaa
Haha widze, ze juz mnie tu "wykorzystales" bracie? :-))) Ale fakt, naprawde lubie robic loda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko bawisz się nimi czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat Albercik
Wykorzystałem :) Już doszedłem do siebie, mam ochotę teraz na Twoją ciaśniejszą dziureczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat Albercik
Ale cisna jesteś tam... chyba dupka dziewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albercik - nie dosc ze masz chamski nick to jeszcze zachowujesz sie jak wiesniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbertyna
A ja raz uprawiałam seks :( I żałuję bo to była najlepsza rzecz w moim życiu :P Mam ochotę na lekki masaż piersi przez kobietę a do tego najlepiej w trójkącie z mężczyzną ale to ja będę pupilem a to wy mi będziecie dogadzać.Moja cipka jest małym motylkiem i jest słodka w smaku i pachnącą tak jak całe ciało a piersi mam duże i okrągłe jak dwa jabłuszka i jestem szczupła ale z małymi kształtami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat Albercik
Moze i jestem chamskim wiesniakiem, ale kobietom dogadzam najlepiej na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ale co z tego skoro w głowie pusto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaa
Ciasniejsza dziurka nie wchodzi w gre! Szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby któraś usiadła mi na twarzy, lizalbym cipke, a ona dosiadalaby moja twarz głębiej po to aby moj języczek moj wejść tak głęboko w nią jak nigdy nie był... przy czym Autorka, by zajęła się wtedy moim k*****m :) Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaa
Naprawde lubie zajmowac sie penisem, ssac i coraz glebiej wsuwac do ust, obejmowac go wargami w silnym uscisku. Do tego masowac dlonia w gore i w dol, oblizywac glowke i draznic ja jezykiemmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjjj Autorka... sprawiasz cuda tym co piszesz :) z przyjemnością oddał bym się w Twoje rączki i usteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie wyrzutów sumienia ze piszecie takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaa
Bo ja lubie dac czasem lekki upust fantazjom :-) Czy mamy wyrzuty sumienia? Hmm, chyba nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia i nieroby! Calymi miami na cafe siedza i sie podniecaja, debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaa
Miami? Ameryki w nasza "patologie" nie mieszaj :-) Idz do apteki, w calym kraju przy poniedzialku jest promo na specjalna masc na bol d**y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozecie nie miec wyrzutow skoro piszecie takie ochydne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohydne to jest pisanie z błędami ortograficznymi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj, Twoi rodzice tez to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak dla Ciebie to obrzydliwe rzeczy to tylko Ci można współczuć Autorko masz jeszcze jakąś fantazję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy chcecie sie pieprzyc z nieznanymi osobami i w dodatku baba z babą jak lesbijki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaa
Seks i pieszczoty, a przynajmniej wirtualne fantazje z kulturalnymi ludzmi, to jest ohyda? Jak jestes gosciu niedojrzaly lub niedopieszczony, to sobie badz, ale nam daj spokoj. Poza tym, to jest forum EROTYCZNE, pozwole sobie zauwazyc. Gwalcimy kogos? Ublizamy? Nie. No wlasniej, baj baj. Co do fantazji, to chwilowo nic nie przychodzi mi do glowy :-) Ale licze na Twoja pomyslowosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaa
Jak juz sie wypowiadasz, to przeczytaj calosc. Pojecie biseksualnosci jest Ci raczej obce. Kobieta, ktora ma ochote na penisa lesbijka nie jest, myslalam, ze to dosc logiczne, co tez sama podkreslilam na wstepie. Pieprzysz to Ty, glupoty. Forum erotyczne to jeszcze nie kibel w dyskotece, gdzie pijana dziewczyna nie wie komu robi loda, czy burdel. Czasem mozna dobie po prostu pofantazjowac. Wracaj do szkolej lawy, gimbusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pyskuj bo ja do ciebie grzecznie a ty na mnie z ryjem. Jak piszecie tutaj takie rzeczy to znaczy ze chetnie byscie sie spotkali na bzykanie czyli np. ty chetnie bys sie puscila z kims obcym. Kulturalni ludzie? Hahahahaha ci co piszą takie słowa jak "k***s" "c**a" i piszą o takich rzeczach na forum hahaha nie rozsmieszaj mnie. Lesba czy bi co to za roznica jak baba z babą chce sie pieprzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty poszkaj sobie pracy spasiona i niedopieszczona autorko. leci z daleka patologia!!! kto sie juz spuscil na klawiature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×