Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Ja jestem usprawiedliwiona, dopiero wróciłam do domu, bo mieliśmy dziś szkolenie, nawet ciekawe, ale najpierw praca, potem to szkolenie więc w domu wylądowałam na 18.30 i w efekcie czy może mi się coś jeszcze chcieć? Chyba tylko małą kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
WALENTYNKI proszę Państwa - spieszę do Was z buziolami i przytulasami i sercem na dłoni w ten piękny dzień dla kochających życzę nam pięknej dojrzałej odpowiedzialnej dozgonnej miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy zamarzliście, bo jak to tak, że nikogo nie ma. U mnie dziś rano mrozik maleńki, na termometrze -20 stopni Ale humorek na razie dopisuje więc Wam też życzę udanego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
no ja to raczej funkcjonuje w stanie hibernacji - mam 15 stopni w domu i mówiąc całkiem szczerze - raczej się nie przegrzewam :-( dużo pracy w pracy, znów nowe zagadnienia - trudne, zupełnie mi obce - boję się bo nie wiem nawet od czego zacząć temat :-( najlepszego dla tych co urodzeni 29 lutego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, pogodnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. Trzymajcie się cieplutko, a w poniedziałek czujcie oblani ode mnie wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfkaXYZ
A już myślałam że nasze forum umiera, ale jest Maxx jest nadzieja. Ja planów nie mam, bo co drugi dzień pracuję, więc co drugi dzień domowe zacisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja, ale nie mogę się w pierwszej chwili zalogować, nie wiem czy to mój komp czy coś na forum. Ściskam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja narazie walcze o wolne na te dni szef maruda niechce dać wszystkich 3 dni ale nigdy nie pracowałem w takie weekendy i teraz tez nie będę :) a co z resztą bandy tak zajeci czy zakochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfkaXYZ
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx, reszta pewnie jedno i drugie. Rzadko ktoś tui ostatnio zagląda jak widać. A Tobie życzę przyjemnego wypoczynku, weekend tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ info bardzo ważne zjazd-zlot 20/07-22/07 weekend zlot gwardii kafe obecność obowiązkowa nie ma zmiłuj się starzy bywalcy wiedzą gdzie u mirka teraz mamy 2 domki ful wypas , kominek ,pomost woda działka 15arów dane i dokładna lokalizacja maxx i diabełek a bym nie zapomniał mama mee karmel efka nie uznaję widzimisię ibasta reszta jak chcę poznać debeściaków meldować się do diabełka - nie wiecie kto to macie pecha pozdro 👄 maxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
uuuuu widzę, że Maxx miał wczoraj wyjątkowe gadane i na dodatek ułańską fantazję :-D eh.... Ty hultaju - nie ma go miesiącami, ale jak wpadnie to od razu z grubej rury walnie :-D tak tak - nie wybałuszać oczek bo przecież wiecie, że to taka nasza "rodzinna" tradycja - spotkanie raz do roku tym razem powrót do starego miejsca, w którym spędziliśmy cudowny weekend - wprawdzie niektórzy przespali okazje, ale i tak są wspomnienia (sorki, ja zołza więc nie mogłam sobie odmówić tej lekuchnej przyjemności :-P ) Ludzie, pakować namioty, dziurawe materace, jajka na jajecznicę i kawę żeby można było pobudzić towarzystwo o 5 rano podczas ceremonii jej parzenia :-P od razu zastrzegam - nie piję i nie śpię z chłopami :-P wzywam do osobistego wstawiennictwa tych co już od lat goszczą na naszych spędach oraz tych, którzy nas jeszcze na oczy nie widzieli i nie wiedzą co tracą :-D Maxx - dobrze napisałam? p/s przepraszam za długą nieobecność, ale życie mnie nie oszczędza - chyba już się pogodziłam, że jestem dyżurnym tyłkiem do kopania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
nowa strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chyba siada mi komputer, ciągle problemy z wejściami na poszczególne strony, czasem w ogóle ze wszystkim. Widzę, że szykuje się spotkanie, trudno mi powiedzieć, co będzie w lipcu, tym bardziej, ze nie wiem, gdzie to jest: tam gdzie zawsze. No i dochodzą inne kwestie, a po ubiegłym roku w ogóle boję się planować Na dziś pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka, Ty się nic nie bój - wszystko na maila mogę Ci podesłać :-) jedno Ci mogę zdradzić na już - Maxx bardzo liczy na Twoją obecność :-) Magdy !!! heloł !!! gdzie są Magdy ?!?!?!?! i reszta bandy ? dobrego tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dudzia wygadałaś sie :p mamy weekend w końcu się wyśpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć ] co tak tu pusto Dudzia jak nas będzie wiecej nic nie szkodzi miejsca jest na tyle jak braknie łóżek to materace sie nadmucha no i można tez namiot postawic bez problemu zaraz koło domku Ryśka i u mirka w domku jest miejsce do spania bym zapomniał on poznał już kogoś poznacie ją na zlocie . buziole dla całej bandy niech szykują miotły na drogę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
mówisz, że miejsca tyle, że cały tłum się zmieści? tylko nie widzę nawet 1 osoby chętnej :-( mówiłam, że nie będzie łatwo cóż ...... pozdrowionka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, wyślij mi wiadomości na maila, nic na arzie nie obiecuję, ale jeśli mam zacząć plany planów muszę coś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
EFKA - nie mogę odnaleźć Twojego maila - jeśli masz mój to napisz proszę do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale tu cisza nic nie piszecie , zaniedbacie forum i pomyślą że upadło już nie cały miesiac do imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×