Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Gość gość
Mnie ostatnio zostawiła dziewczyna.To był cios którego ngdy bym się po niej nie spodziewał:( Teraz już wiem że nigdy nie znajdę nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Niggdy nie mow nigdy,mysle,zetak mlody inteligentny czlowiek pozna dobra kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
do usług Efka, ale zaskoczę Cię, bo mamy tu więcej cudownych przyjaciół (Maxx, Magda - kocham Was) goście będący na początku smutnej drogi samotności - powiem tylko tyle - nie znacie dnia ani godziny, życie jest pełne niespodzianek, nieustannie zaskakuje :-) to co jest pewne, to że życie jest ulotne, kruche, krótkie - trzeba się cieszyć każdą chwilą, widzieć otaczające nas piękno, zauważać i doceniać wspaniałych ludzi, cenić najdrobniejsze radości i dziękować za dar każdego dnia życzę Nam pogody ducha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Dudzia pięknie to ujęłaś ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, wiem, że Wy wszyscy jesteście cudowni, potraficie podnieść na duchu, ale wczoraj akurat to byłaś Ty, a mnie akurat wczoraj brakowało dobrego słowa. Ale pozdrawiam wszystkich, tych którzy tu ostatnio nie zaglądają też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Oh Efka dla Ciebie ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, ale niedługo wiosna. Mnie się zawsze czas ciągnie do Bożego Narodzenia, teraz dni są dłuższe, zaraz luty, a potem można już wyglądać wiosny- chociaż to takie optymistyczne marzenia, bo ta pewnie przyjdzie w kwietniu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - liczę zawsze tak samo :-) ale powiem Ci, że w tym roku pierwszy raz mi przeleciał czas zimowy (nim się ogarnęłam był styczeń) - szok zawsze lato mi tak śmigało nie wiem co się wyrabia, że tak wszystko przyspiesza - niby praca ta sama, obowiązki czy zajęcia te same, skład rodziny ten sam - zastanawiam się czym to jest uwarunkowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga do domu nieźle mnie dziś zestresowała. Trafiłam na korek powypadkowy, dopiero policja się zjeżdżała, sam wypadek wyglądał strasznie. Teraz wiem, że na szczęście w wypadku bezpośrednio nikt nie ucierpiał, ale facet trzymał się za serce więc tak do końca nie wiadomo. Ale jeden samochód wyglądał jak dymiąca się kupa złomu, straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej lasencje :) Tak tak jak ten czas leci, za niedługo następne święta, a moja waga coś za duża, ja to już chyba do końca życia na dietach będę. W rodzinie większość urodzonych stycz-luty, same imprezy, i jak tu przetrwać ?? miłego popołudnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
ano zdrowi :) u mnie piękny słoneczny dzień , śniegu brak, kolejny dzień diety, wiosny chcę ! Kawę wirtualna stawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
a Franc przeszedł spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dobry wieczór Pozdrawiam wszystkich. Chciałabym coś na pisać, ale nie mam pomysłu co to miałoby być. Mam nadzieję, że u Wszystkich wszystko dobrze. Miłego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfkaXYZ
Oj Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, cieszy nas , że zajrzałaś. U mnie teraz gorący czas czyli półrocze, do tego drogi śliskie, wiec jazda jest męcząca. Ale za trzy dni ferie. Zamierzam się byczyć, tzn przede wszystkim oddać samochód do warsztatu, bo w końcu się zbuntuje i odmówi jazdy. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej Magda2 :-) Efka zaczyna ferie, a u nas za 3 dni ich koniec mój samochód właśnie wczoraj po południu nie odpalił tak więc nocował u mnie w pracy :-( dziś zobaczymy co dalej - szczerze mówiąc mam nerwa bo absolutnie nie mam w planach takich wydatków :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zanim zacznę ferie mam przed sobą jeszcze dwa posiedzenia :), Dzień Babci i Dziadka oraz stos papierów do napisania- część na szczęście da się odłożyć na ferie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Efka za dobra jesteś ;-) Dudzia jak samochód? Wyjechałaś z tych lasów? Nie mam samochodu, ale jak podejrzewam wydatki pojazdowe są bardzo przytłaczające. Współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój laptopik pięknie wykonał pikowanie w dół i upadek na twarz. Na szczęście chyba nadal działa. Hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamy nadzieję, że dalej działa, ba jakbyś tu zaglądała. Właśnie usiadłam na tyłku i napisałam protokół ostatniego zebrania, tzn to co się dało, reszta to tylko takie kopiuj- wklej, czyli zabawa, A dziś nawet myśleć musiałam- zgroza. A teraz kocyk, grzane winko i jakaś głupia książka :) Gorące buziaczki dla Was wszystkich i życzenia czarnej drogi- bo u mnie to ostatnio towar deficytowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa :D Ja siedzę osiem godzin w pracy, a czasami więcej, więc wiem co czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Efka :-) brawo laptop Magdy :-) niestety - mój samochód - nie brawo - trzeci dzień stoi w lesie :-( dziecko mojego mechanika spadło z konia, prawie cała leży zagipsowana, nie wiem co z kręgosłupem więc nie śmiem oczekiwać, że się chłopak będzie zajmował moimi problemami :-( takie to życie samotnej baby bez kasy :-( za to teraz codziennie inną furą jeżdżę do pracy i z powrotem - dziś na przykład był to Citroen C5 czy coś - taki wypasiony cały w skórze, bezramowe okna, pachnący, sunący po drodze płynnym ślizgiem niczym poduszkowiec :-) a wiecie, że ja chyba zaczęłam rok od absolutnego rekordu czytelniczego? od 1 stycznia do dziś mam przeczytane ok 10 książek (albo i więcej) :-) i pod tym względem i pod wieloma innymi NIE JESTEM statystycznym Polakiem :-P Brawo JA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Ejże Wszyscy brawo. A ja? Ja rozwiązałam zadanie rekrutacyjne z Google. Niestety dopiero po kilku godzinach i dawce snu ale może to się kwalifikuje choć na malutkie klap klap ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×