Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Gość DUDZIA2002
no to witajcie w ten piękny, ciepły, słoneczny, optymistyczny, pogodny poniedziałek ;-) w życiu nie jadłam ani gęsi ani kaczki raz królika i tak mi rósł w buzi, że potem odchorowałam kura/kurczak wyłącznie sklepowe no chyba, że czasami od jednej pani na targu kupię taką rosołową - ale to dla mnie obce zwierzę więc traktuję jak te ze sklepu :-P mam kawę i jeszcze z soboty pół rogala marcińskiego - jakoś przetrwam ten dzień - czego i Wam z serca życzę p/s Maxx - żyjesz? co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żyje Dudzia :p Jutro jadę na wesele troszkę poimprezuje . Miłego weekendu laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
HURRA przyszła zima, śnieg, błoto, chlapa, ciemno, zimno, ślisko, syf i malaria + letnie opony może u Was jest wiosna? no Maxx - jakoś tak optymistycznie zabrzmiałeś - podoba mi się to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej hej u mnie na razie brak zimy a koła zimowe od m-ca założone Dudzia jak zima to coraz bliżej święta :) już czuć pierniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w tym roku bunt mojej jednoosobowej załogi na pokładzie więc pierników, barszczu, kapusty, uszek, makowców i całej reszty czuć nie będzie zarządziłam wyjazd więc te święta - po raz pierwszy w życiu - spędzę jak Królowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfkaXYZ
Hej, cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej znowu coś mi wypadło na sobotę, czekam kiedy będę miała taki weekend, żeby nic nie musieć, nigdzie nie jechać, nie umawiać się na żadne naprawy czy wizyty. A tu ciągle c oś. I na tygodniu też: jak nie szkolenie, to dyskoteka albo posiedzenie. a jak nie to wywiadówka. Zmęczona chyba jestem. A tak w ogóle zapraszam na tortille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej Efka wpraszam się na tortillę a z reszty tygodnia to wybieram dyskotekę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię bardzo i to dwa razy :) Dziś mam w planach nicnierobienie. Obiad jest, sprawdzianów zero czyli książka i kocyk. Ktoś się pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głównie dla prostaków niedorozwojów duchowych kalek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - książki i kocyka nigdy nie odmawiam :-P tortillę pewnie już haralda do końca wchłonęła więc ja przyniosłam faszerowane pieczarki - tylko przesuń się trochę bo spadam z łóżka :-P mocy na nowy tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
pomimo śnieżycy, zamieci, ślizgawicy, błota pośniegowego i ciemności dotrwaliśmy do piątku BRAWO MY z życzeniami dobrego zdrowego i spokojnego weekendu Wasza Dudzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg dolazł już i w moje okolice, na razie tylko taki w powietrzu, na ziemi na szczęście zaraz topnieje. Weekend mija czas znowu do pracy, Mam tylko nadzieję, że przez te dwa dni wypoczęliście chociaż troszkę. :) Życzę sił na nadchodzący tydzień pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się, że napisałam Wam głupotę. Za oknem piękna zima, śniegu kilka centymetrów, bielutko i czyściutko :) Nie cierpię zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dobry wieczór. Chyba "Samotność..." zapadła w sen zimowy. Może to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Dzień dobry halo południowcy - jak tam u Was po tych wichurach wszyscy bezpieczni i z nadal z dachem nad głową? ja mam czas wycofania - zamykam się w swojej skorupce i nawet do znajomych nie wychodzę mam swój ukochany masujący fotel, książek pod dostatkiem, herbaty też i tak mi dobrze dobrze - a raczej wygodnie bo to trudny czas i raczej smutno w duszy za 2 tygodnie święta potem Nowy Rok i już będzie z górki - znaczy wiosna na horyzoncie :-P uściski dla Was Mordeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfkaXYZ
Wylogowuje mnie i nie mogę się zalogować normalną drogą, stąd podwójne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Południowy- wschód cały i ciągle pod dachem, chociaż u mnie nie było strasznie, ot lekki wiaterek. Poza tym padam na twarz, też zamknęłabym się w domu i wyszła stad koło marca. Tymczasem w ubiegłym tygodniu musiałam prowadzić życie towarzysko- pracowite. Ten tydzień przeznaczam na prace domowe. A w ogóle to aby doczekać do świąt, potem koniec roku kalendarzowego,a w lekko dalszej perspektywie oczekiwanie wakacji. Trzymajcie się pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Mnie jakoś przygotowania do Świat nie idą. Na szczęście pogoda dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zima do mnie idzie bo dziś mały mrozik, na jutro zapowiadają śnieg. Przygotowania do świąt stanęły, gdzieś nie mam nastroju Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja nie mam w domu internetu i dzięki temu jakaś lepiej zorganizowana jestem :-P w tym roku w związku z wyjazdem nie będzie dużej choinki tylko symbolicznie mała i różne drobne akcenty świąteczne - od wczoraj dom ustrojony :-) no in chyba jednak nie odpuszczę i ugotuję grzybową i postną kapuchę z grzybami :-) u mnie mroźno, a w pracy dziś szkoleniowa ewakucja - żeby chociaż grzyby były to by się w las poszło, a tak to tylko dupsko zmarznie ;-) miłego tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Kochani ! korzystając ostatni dzień z dostępu do sieci pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, takie prosto z mojego serca płynące dla tak wyjątkowych ktosiów jakimi jesteście Wy niech Wam ten czas świąteczny upłynie bez smutków, a najlepiej w radości, w spokoju, zdrowiu, niech to będzie czas wytchnienia, może miłych wspomnień albo pełen szaleństwa czy obżarstwa po prostu Wesołych Świąt ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTKJ
Tobie też Edka Zdrowych Wesołych Świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci, aby ten czas był wyjątkowy, spokojny, pełen radości i miłości, bądźcie z bliskimi, bądźcie ze sobą w zdrowiu i szczęściu! Wesołych Świąt życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Tuż przed Pasterką chcę Wam życzyć zdrowych, spokojnych Świat i dużo miłości oraz rodzinnego ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim dzis trafilam na to forum jestem okropnie samotna zostawil mnie chlopak i stracilam wszystkich znajomych. Chociaz nigdy nie bylo ich wielu . tak wskrucie o mnie . A wy jak odczuwacie wasza samotnosc ? Tez nie macie nikogo wokol siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×