Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

I jeszcze pragnę dodać, iż Ty Dudzia w ogóle nie jesteś statystyczna. :D Statyczna i stateczna też nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi Magda reklamę zrobiłaś :-D Brawo Ty - oczywiście i duże klap klap :-) moje autko też dostało wczoraj klap klap - odpalił z kabli i jeździ :-) mamy piątek - tym razem dla mnie dość kłopotliwy bo dziś muszę grzać krzesło u generalnego :-( ale to tylko 8 godzin :-) wczoraj wyczytałam fajną myśl o doszukiwaniu się we wszystkim pozytywów np. spadłaś dziś ze schodów? ojej - ale jak Ty szybko z nich spadłaś :-D coś w tym jest szalonego pięknego weekendu Wam życzę :-) ja mam w planach teatr i wspaniały musical Piloci oraz moje ukochane łyżwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dudzia jaką reklamę toż to szczera prawda ;-) Miłego słuchania i oglądania :D Też bym poszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Witam Efkę Magdę Dudzię wytrwałe tu piszące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Kurczę każdy dłuższy wpis więcej jak 2 linijki moderacja uznaje za spam , też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Następna próba i to samo , jak nie zawiesza się to teraz za spam uznają , kafeteria powinna przejść lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Kawę wirtualną stawiam, kardamon intensyfikuje jej smak , każdej dodam i oceńcie czy smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Następna próba i znów uznano za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haralda prawdopodobnie jak piszesz z telefonu to wybierasz znaczki z telefonu, a kafe ich nie czyta. I komunikuje spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) kawa z kardamonem mniam :-) przedstawienie wspaniałe (o polskich pilotach walczących w czasie wojny w Anglii) - wyszliśmy pełni emocji prawdopodobnie znaleźliśmy przyczynę moich samochodowych perturbacji więc jest nadzieja, że już będzie ok :-) plany łyżwowe niestety legły w gruzach z przyczyn pogodowych wczoraj spędziliśmy leniwy dzień na przytulasach i z książką jestem bardzo poruszona kolejną śmiercią naszego himalaisty :-( mocy na nowy tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfkaXYZ
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie i przesyłam Wam trochę wiosny, bo podobno trzeba się cieszyć nią bardzo szybko, po niedzieli ma wrócić zima ;( ja nie chcę zimy!!!!!!!!!!!!!! Tymczasem czekam na Kardamon, kawa już zaparzona, ciasteczko jest,a przyznam się, że ostatnimi czasy nic nie piekłam, nikomu nie słodziłam życia, więc korzystajcie z okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało się, przyszedł i jest niech żyje piątek ! skoro w weekend będzie zima to ja już szykuję koc i książki zjadłabym loda Magnum waniliowego z malina - niebiańska rozkosz a tymczasem musi wystarczyć kawa, herbata i woda przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór Ja polecam herbatę z kardamonem. Bosko pachnie i smakuje. Jakie plany na weekend? Wiecie? Pewnie nie. Zafundowałam sobie długi weekend :) Cztery dni dla siebie :-D Hurra Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, weekend był całkiem udany, za to poniedziałek rozpoczęłam od wymiany koła tak więc czeka mnie dziś wizyta u wulkanizatora - jak widać moje plany same się układają ;-) Magda2 - cudownych chwil relaksu Ci życzę - chyba jeszcze trwa, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Niestety relaks to nie jest, bo przeziębienie i remont sąsiedzki od siódmej rano, raczej nie pozwalają odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowionka. Zaglądałam tu tylko bez głosu, bo mi komputer szwankował, ale dziś w końcu namyślił się, że jeszcze trochę podziała. A do tego mam tu takie trochę problemy więc tylko łypałam na Wasz kardamon i przeczekuję gorsze czasy. Pozdrawiam zimowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda2 no to rzeczywiście wybrałaś sobie czas na przedłużony relaksacyjny weekend ;-) Efka - mam nadzieję, że nie powróciły kłopoty zdrowotne a kysz a kysz a kysz ja po wczorajszej wizycie z kołem wróciłam lżejsza o kolejne 50 zł :-( za to dziś na pocieszenie do kawy zostałam poczęstowana torcikiem Pavlova (czy ja się chwaliłam, że od 1 stycznia nie jem słodyczy? mam nadzieję, że nie powiedziałam tego głośno :-P ) do pracy rodacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba obudził się we mnie jakiś pierwiastek męski, bo chyba umrę na to przeziębienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem Dudzia, u mnie monotonnie jedne i te same kłopoty. Ale byłam dziś u lekarza, na razie bez zmian więc na jakiś czas znowu można swobodniej odetchnąć i cieszyć się życiem. Samochód też w warsztacie, mam nadzieję, ze jutro odbiorę go i będzie jeździł jak nowy. Tymczasem zmęczona ale zadowolona pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby - albo będziecie zdrowe, albo Was zgłoszę do Legii Cudzoziemskiej - zaraz Wam przejdą wszystkie choroby :-D żeby nie było - jadę z Wami :-P u mnie dziś minus 9 - zdaje się, że luty ma dla nas niespodziankę w postaci zimy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę do legii, obiecuję już być zdrowa. Samochodzik też do mnie wrócił i na razie jeździ, jutro go mocniej przetestuję, bo dziś mam plany siedzenia w domu i pieczenia ciast. A mróz u mnie o siódmej był powyżej 10, ale co tam, damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie legia, byle nie polegiwanie na plaży. To by była dla mnie kara za wszystkie grzechy świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dojdź z tymi babami do ładu - jedna chce, druga nie chce do Legi :-D Magda 2 - przecież ze mną nie ma mowy o leżeniu na plaży ! pączki, pączusie - dziś do kawy - czym chata bogata :-) haralda - na dziś odstawiamy dietę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej hej jestem :) Diety nie było zeżarłam 5 pączków , kilka czekoladek i kiszone ogórki było na tłusto, tradycji stało się zadość. Do Legii też chcę, byle nie na Antarktydę ! nienawidzę zimy bo zimą urodzona brrrr........ Dziewczyny jeśli samochodziki sprawne to nie widzę przeciw wskazań by zorganizować w ciepłe dni treffpunktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
No nieee przyszłam ze śledzikiem, a tu cisza . Gdzież to się podziewacie baletnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×