Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Gość DUDZIA2002
dzień dobry :-) można czy nie można ja i tak piszę jak mam ochotę :-P pozdrawiam Was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Ciebie też pozdrawiamy i ściskamy. A ja mam pytanie: kto mi ukradł słońce i złotą polską jesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej ;) u mnie KO' zdołowana jestem, ❤️ drugie potrzebne od zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w poniedziałkowy poranek :-) Jak u Was po wczorajszych wichurach? Pogoda był taka piękna, że nie wiedziałam jak ją wykorzystać - czy spacer po lesie, czy piknik na łące czy plażowanie nad rzeką. Była też opcja spływu kajakowego główną ulicą. Ostatecznie poszłam popływać w piwnicy ;-) haralda - jak to z Tobą jest bo ja jakoś nie mogę tego zakumać - Ty jesteś z typu "samotna w związku" czy samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowygość
Moge do Was na temat sie przytulic ? :) bede mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowygość
No wczoraj to juz bylo przegiecie z pogoda , prawie wyrwało mi balkon i rower z balkonu i bujany fotel . Moglby juz byc maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Witaj Nowygość, w grupie rażniej :) Dudzia i jedno i drugie , pogmatwane ale tak jest :( miłego wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzień dobry, po 3 dniach urlopowania dziś jestem w pracy na dyżurze kawka zapodana, obwarzanki pierwszolistopadowe w dużej ilości zabezpieczone - można zatem spokojnie czekać na weekend :-) witaj Nowygościu haralda - porąbane to wszystko, co? pozdrowionka Łobuzy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Mordeczki :-) mamy piękny poniedziałek, 11 stopni - wstajemy i cieszymy się kolejnym danym nam dniem :-) kawa gotowa - ale dziś ..... kto pierwszy ten lepszy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Cześć:-) To ja wpadnę się przywitać :-) Mozebtez się załapie na pyszną kawę? Pozdrawiam Was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej :) masz Dudzia jeszcze kawę ? Noc jak zwykle bezsenna , w tv nic ciekawego , chyba zacznę szydełkować :D tylko szydełka i umiejętności brak miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haralda - świeża kawa dla Ciebie bo wczorajszą Magdus wychłeptała :-) ja też mam kiepskie noce - regularnie budzę się ok 2 i do rana takie nie wiadomo co do tego ostatnio miałam tak koszmarne sny, że normalnie boję się kłaść spać :-( no to do roboty ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfkaXYZ
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie pozdrawiam i parze dla odmiany ziółka na sen: jakiś rumianek czy inną melisę. Trochę przeziębiona, ale duchem cały czas z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej dziewczyny ;) Doszłam do wniosku że nic nie wywnioskowałam :D :D , milutkie jesteście za serwowanie napoi , może tak coś mocniejszego ? trzeba by krew przerzedzić , kiedy ostatnio imprezowałyśmy ? jak się nie mylę to u Efki wiosną na huśtawce było piwo serwowane :) że wieczorowa pora wyciągajcie lampki rozlewam winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale od wiosny zdążyłam wypić. A poza tym ja chodzę wcześnie spać a Wy o piciu gadacie, kiedy odwracam się prawie na drugi bok. Ja zaraz do pracy, nie mogę się ciągle przyzwyczaić, ze mam tych godzin jak normalny człowiek, a nie dwie na krzyż i cały czas czekam do wakacji, żeby odpocząć :) Ale za to znowu jestem wychowawcą i mam takie fajne dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Robaczki Dawno mnie tu nie było. Widzę jednak że świetnie sobie radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magda2, Ty to nas bardzo nie zostawiaj na długo, bo narozrabiamy i co będzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej hej kawencję stawiam :) Magda wpadaj częściej a zresztą wszystkie to dotyczy , wszak samotność nam doskwiera ? ;) Dziś idę na obiad do mamusi , upiekła gąsiora, będzie wyżerka .. miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
no i wcięło mój post !! halo halo jest tam ktoś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
moderacja się gąsiora przestraszyła , dobra zostawię część dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
:D :D ruszyło, a słowo się rzekło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie upiekła gesi, czyli ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×