Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyjechać do UK bez znajomości

Polecane posty

Gość gość

Witam chce wyjechać do Anglii do pracy, szukam ogłoszeń na londynku, itp jednak nic nie mogę znaleźć. Mam 20lat nie mam tam nikogo kto chciałby pomoc, chyba prędzej coś znajdę jadąc w ciemno bo jak narazie to się nie zanosi na to. Czy znacie jakieś agencje które zatrudniają na początek w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic juz tutaj nie znajdziesz, przez agencje zawsze jest kilkudziesieciu kandydatow na jedno miejsce. Chyba ze znasz super jezyk i masz konkretny fach oraz doswiadczenie, to moze gdzies sie zalapiesz. Bo na czarno czy za najnizsza stawke, to ciezko ci bedzie nawet przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Polski nic nie zalatwisz. Bez ryzyka nic nie zdzialasz.Taki life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno a nie life, pajacu :O autorko, jak nikogo tu nie masz to jedziesz przez agencje w polsce, na bank rekrutuja do opieki nad starszymi osobami, z innymi zawodami,musisz poszukac. zalatwiaja ci pokoj, prace, wszelkie dokumenty potrzebne tutaj, z tym, ze kroja z zarobionej kasy, zatem to tylko mus na gora 2 miesiace, jak znasz jezyk w miare to dziekujesz takiej agencji i idziesz do normalnej, brytyjskiej, na miejscu, szukasz pokoju do wynajecia a potem juz co i jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes pajac szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas na wyjazdy się skończył, teraz brexit i będą powroty, funt spadnie na morde za niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe za dużo konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatematujak
Jestem autorka tematu mnie akurat nie obchodzi wartość funta chce porostu wyjechać do Anglii i tam zacząć żyć. Akurat tych osób które nic nie mają do powiedzenia zdanie mnie nie obchodzi. Dla mnie funt może być nawet poniżej 1zl, i tak chce wyjechać nie jadę po to żeby budować dom w Polsce czy kupować drogi samochód albo mieszkanie jaki większość polaczkow na emigracji którzy szkłem d**e podcieraja tylko po to by w Polsce somsiadom pochwalić się jaki to dom wybudowali, jaki to samochód mają sretetete. A poza tym dla mnie lepiej ze funt będzie niski bo ci co wyżej się sraja niż mają będą wracać do Polski a ci którzy mają w Anglii rodziny, domy, przyjaciół, studia, ci co są tam na stałe zostaną. A bingol niech se swoje wywody w d**e wsadzi. Pozdrawiam nieserdecznie. Hehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz oszczednosci na wstepie? Jaką kwotą dysponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:25 Zły pomysł Anglicy nie dadzą ci normalnie żyć, za późno na wyjazd, nie te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj tych, ktorzy odradzaja wyjazdu do Anglii. Ja wyjechalam dwa lata temu, a wszyscy tez trabili, ze nie ma juz po co tam jechac. Final jest taki, ze ja po dwoch latach pobytu w Anglii zarabiam wiecej niz wiekszosc moich znajomych, ktorzy siedza tu po 8-10 lat. Wszystko zalezy od nastawienia i od upartego charakteru. Ja bez wyksztalcenia wyzszego jestem. Poza tym mialam 8lat przerwy w nauce ang, a i tak sobie poradzilam. Mam kontrakt staly, zarabiam 20500 funtow rocznie, co jak dla mnie jest poki co wystarczajaco. Jak sie chce, to mozna wszystko. Poza tym mam kolezanki, ktore pracuja w agencji i narzekaja na brak rzetelnych pracownikow. Tak wiec wiesz.. praca jest, dasz rade. Aa.. i ja wyjechalam z jedna walizka i 100funtami w kieszeni. Przez pierwszy miesiac mialam gdzie sie zatrzymac. Pozniej poszlam na pokoj. Prace dostalam w 4 dniu pobytu w Anglii. Z tym, ze pierwsze dwa dni zwiedzalam miasto, trzeciego zarejestrowalam sie w agencji, a czwartego dnia juz prace mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18:18 teraz jak beda z EU wychodzic Ty namawiasz na wyjazd? A po co? Zeby ja/jego chwile pozniej wyrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemautorkatematu
Mam na początek £700, ale przecież do wyjścia z Unii, jest jeszcze 2lata, dopiero po tym czasie nie wszyscy będą mogli wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi którzy będą legalnie pracować nie wyrzuca, tylko tych co na benefitach siedzą i wogole nie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok a co z osobami które wyjeżdżają teraz w tym roku i przepracuja w UK 1,5- 2 lata to co potem ich wyrzuca nie sądzę bo będą musieli oddać im wszystkie podatki no nie a będzie dużo takich osób więc nie będzie im się opłacać zostaną wszyscy którzy pracują, reszta sama będzie wyjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie autorko wyjezdzaj póki możesz, różnie może być zanim UK całkowicie opuści UE, a cóż może poznasz jakiegoś Brytyjczyka, hajtniecie się i będziesz mogła zostać w Anglii na stałe. Życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ostatnia wypowiedz byla o 18:18 Nie wygonia Cie z Anglii, wez olej te gadki szmatki zazdrosnych ludzi. Nawet nie rozpoczeli procedury wyjscia z UE. Nie ma co siac paniki. Masz 700 funtow. Proponuje wybrac kierunek Leicester w Leicestershire. Jest to dosyc spore miasto z mnostwem magazynow, sklepow, tak wiec jest gdzie pracowac. Polska dzielnica to Narborough Road. Tam znajdziesz pokoj w rozsadnej cenie (50-70funtow za tydzien) plus tygodniowy depozyt. Plusem mieszkania w tej okolicy jest to, ze masz piechota do centrum z 15min, a tam masz autobusy do wszelkich miejsc w Leicestershire. Poza tym, depozyty w tych okolicach, sa tygodniowe. Czyli na wstepie placisz 70funtow na tydzien mieszkania plus 70 za depozyt, co daje Ci 140funtow do zaplaty na wstepie. Zostaje Ci 560funtow. W innych miejsach wolaja najczesciej miesieczny depozyt, a Ty musisz miec kase w razie WU. Masz do wyboru - albo kupic rower za 30-50funtow i dojezdzac do pracy na rowerze - albo kupic sobie tygodniowy bilet na wszystkie linie autobusowe za 19funtow. Wybor zostawiam Tobie. Idziesz do agencji pracy, proponuje zarejestrowac sie tylko w jednej, np Encore (jest w centrum). Czemu jedna? Bo jak zarejestrujesz sie w kilku jednoczesnie i nagle zaczna dzwonic, ze maja prace, to zle dla Ciebie bedzie, gdy po kolei bedziesz odmawiac. Nie wolno palic mostow. Lepiej zaczac od jednej, a dalej co wyjdzie, to sama zobaczysz. Konto w banku - tutaj musisz miec potwierdzenie adresu. Czasami idzie latwo zalozenie konta, czasami robia problemy. Tutaj jest kilka sposobow na rozwiazanie tego problemu. Moglabym Ci tak pisac****isac, ale lepiej by bylo jakbys mi namiary do siebie dala. Postaram Ci sie jakos pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy nie chcemy was juz tutaj. Wy macie ryc za bezdurno w waszych polskich, obszczanych PGR-ach - tam jest wasza przyszlosc. Budujcie dobrobyt u siebie. U nas nie potrzebujecie tego robic, bo my juz mamy dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK mozna żyć , ale ..... - musisz chodzić z zadartym noskiem tak jak Angielki, - wyobrażać sobie , ze jestes niewiadomo co, jak jestes 5/10 to myślec i zachowywać sie jak 8/10, - być zarozumiała, - jestes Polka , wiec mozesz czuć sie lepsza od ruskich i Rumunek, - markowe ciuchy sa tu niezbędne, co druga angielska wieśniara ma torebkę LV , dodatki MK i sie tym szczyci, - musisz chodzić zrobiona tak jak one, przedłużone włosy, makijaż i to nie byle jaki, - przede wszystkim nosek do góry, zarozumialstwo i koorestwo rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28 Leicester jest ohydne i ciapackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jedz do Londynu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemautorkatematu
Do gość 11:28, email niebieska.malina9610@gmail.com jeśli możesz to proszę o kontakt, ponieważ jako jedyna na tym forum udzielasz konkretnych rad. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 14:45 - od czegos trzeba zaczac. Moze nie jest to najlepsze miejsce w Anglii, ale bardzo latwo tu o prace. Malutkimi kroczkami do przodu, a pozniej mozna wybrzydzac - takie jest moje zdanie. Na upartego mozna jechac do pieknej Kornwalii, ale trzeba pamietac, ze to nie widoki dadza Ci prace, a potencjalni pracodawcy. Do autorki tematu - odezwe sie w wolnej chwili, poki co jestem po pracy i trzeba jechac na jakies zakupy ;) do uslyszenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×