Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brakuje mi dobrego mężczyzny

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, bardzo doskwiera mi samotność... Chciałabym mieć kogoś, przy kim mogłabym się obudzić, przytulić, życzyć miłego dnia, zatroszczyć się, czy ma wyprasowaną koszulę, dostać kawę do łóżka... Chciałabym mieć z kim się śmiać, chodzić do kina albo oglądać coś w domu, przyjmować przyjaciół, rozmawiać i wspólnie patrzeć na świat, wyjechać na weekend albo na rodzinne wakacje. Oczywiście w łóżku też mi go brakuje. Dobrego, porządnego, inteligentnego mężczyzny... Ja tymczasem jestem samotną mamą po trzydziestce i zaczynam się godzić z tym, że czeka mnie już tylko samotność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi dobrej kobiety o ile takie istnieją w co wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce cie straszyc autorko, ale podpisuje sie pod Twoim postem. Ja od 4 lat jestem sama, wszyscy mowili poznasz kogos, to tylko kwestia czasu a tu c***jnia z grzybnia. Praca dom dziecko i tyle, nawet na wakacje nie mam z kim pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest wg Ciebie dobra kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, ja mogę Tobie zaproponować tylko wirtualny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dobrym (wg innych) mężczyzną i też brakuje mi tego, co napisałaś w pierwszym poście. Problem leży jedynie w tym, że nie mam siły i czasu na opiekę nad czyimś dzieckiem, a związek oznacza dzielenie się radościami, smutkami i OBOWIĄZKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra to taka która nie zostawia w problemach jak mnie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. Właśnie dlatego wiem, że będzie mi bardzo trudno kogoś znaleźć. Samotna mamo wyżej, ja też nie chcę jechać sama z dzieckiem na wakacje - smutno... Może jakoś się da zorganizować wyjazd razem, żeby dzieciakom i nam było raźniej? W jakim wieku masz dziecko? Ja mam siedmioletniego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona snem - dzięki, może stąd w ogóle ten post, żeby gdzieś zasiać ziarno w świecie... Nie wiem. Póki co raczej mi szczęście nie sprzyja :) Gościu 14:44 - bardzo mi przykro, że Cię to spotkało. Życzę Ci znalezienia kogoś, kto Cię pokocha i wesprze w Twoich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Współczuję ci. Ciężko będzie znaleźć interesującego faceta o poglądach równie ograniczonych, jak twoje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, właśnie, szukam kogoś, kto tak samo patrzy na świat, to samo go bulwersuje, to samo rozśmiesza albo wzrusza. I nawet chciałabym, żeby był dzieciaty :) Tylko zwykle kobiety zostają same z dziećmi,co nie znaczy, że tacy nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 A może to ty ją zostawiałeś z problemami, a nie ona ciebie? "Zostawiła mnie z problemami" to taka częsta gadka egoistów, nałogowców, przemocowców, manipulantów i innych toksyków, którzy krzywdzą innych, a oczekują ich obecności. Jak chce się mieć obok siebie drugiego człowieka, to trzeba być dla niego dobrym, a nie tylko mieć wymagania. Widocznie nie byłeś dla niej dobry. Jesteś może też jednym z tych, co więcej spędzają czasu przed komputerem niż z drugim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 Dzięki ale ja już nie chce nikogo bo to same problemy. A czemu Ty zostalas sama z dzieckiem jeśli wolno zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:53 Nic nie wiesz więc się nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były ma już nową rodzinę. Ale nasz związek też był daleki od ideału, to oczywiście bardziej skomplikowana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona snem gdzie mieszkasz? Mój Syn ma 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego rodzaju problemami Cię zostawiła? Siedzieliście przy herbatce i ciastku, powiedziałeś jej, że masz nowotwór złośliwy, a ona zamilkła, powiedziała "odchodzę", wstała od stołu, wyszła i już nigdy nie odebrała telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15)01 Nie do końca ale prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś To czemu wpie_dalasz się w typowo polskie sprawy ? Np. straszysz kobiety, że po szczepieniu w Polsce ich dziecko umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna co puściła się z frajerem od którego pachniało kłopotami na kilometr, teraz nagle ją olśniło i szuka dobrego, normalnego, czułego, spokojnego. Co emocje się znudziły. Rzygam już tą obłudą kobiet. Jakbyś wcześniej myślała głową a nie tym co masz między nogami to miałabyś faceta w domu. Obudziła się po 30-tce, typowe dla kobiet i teraz szuka jelenia. Spróbuj jesienią na rykowisku latawico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej wyzej zmien jezyk.I daj link do jej wypowiedzi,gdzie ona czyms takim straszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:06 Musiałbyś to opisać, żeby można było w to uwierzyć. Słowa "zostawiła mnie z problemami" wielu ludziom, którzy bez wzajemności pomagali innym, a byli niedoceniani, kojarzą się jak najgorzej. Są zbyt często stosowane przez ludzi, którzy w ogóle nie troszczą się o innych, a sami wymagają nie wiadomo czego. Chłopak lub dziewczyna to nie rodzice. Obowiązuje wzajemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napisał biedny, zazdrosny prawiczek po trzydziestce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś otulona_snem dziś To czemu wpie_dalasz się w typowo polskie sprawy ? Np. straszysz kobiety, że po szczepieniu w Polsce ich dziecko umrze. x co to za jezyk??? w chlewni sie wychowalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 15.01 - tu autorka, jeśli odpowiadasz na pytanie w sprawie wakacji, to ja je zadałam i jestem z Wlkp :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wybacz, ale to tępa baba, która kilkakrotnie założyła temat o śmiertelnym działaniu szczepionek, specjalnie dla Polski przygotowanych. Przy innych jej poglądach, to nawet Kurski wychodzi na demokratę i liberała. Typowa patologia, która wyjechała za granicę i tam nabrała pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otulona na taki tylko język reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie smućcie się, macie dzieci, a to największy skarb :) ja za to mam narzeczonego, ale dzieci brak, bo nie mamy warunków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Otuloną. Cofam posty, które napisałem. Pomyliłem ją z Bosa we mgle. mea culpa, mea maxima culpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×