Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy gdyby zainteresował się Tobą ktoś znacznie atrakcyjniejszy od Twojego faceta

Polecane posty

Gość gość
nie, bo dla mnie wyglad nie ma znaczenia, a swojego faceta kocham najbardziej na swiecie i dla mnie jest najpiekniejszy. A poza tym jakies Ronalda i inne modele nigdy mnie nie krecily, dziwnie bym sie czula z facetem ladniejszym od siebie :P wole brzydali (bez przesady oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam takiego, z wyglądu biuti ale chamski był i pyskaty to wybrałam brzydszego i mam wszystko co chce a tamten się ożenił i bije żonę. Ci bardzo przystojni to albo straszne ciapy albo straszne chamidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Autor wątku chce zdobyc jakąś panienkę,ze się tak pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii atrakcyjnosci to trudno porownywac ale zastanawialam sie. Tyle, ze to byla bardziej kwestia nowosci. A ze kazda nowosc w koncu przestaje byc nowoscia to zostalam przy tym co mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takich wątkach wszystkie piszą to, co napisać wypada i co ich faceci chcieliby przeczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze to co czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby głupie jak zwykle nie przeczytały ze zrozumieniem. Autor wyraźnie napisał, że zjawia się ideał "z wyglądu i osobowości", a te wałkują temat, że wygląd nic nie znaczy. No spoko, ale w temacie nie chodziło tylko o wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglad znaczy duzo. Nigdzie nie napisalam, ze nic nie znaczy. Napisalam tylko, ze stopien atrakcyjnosci z wygladu podobny, natomiast wieksza atrakcyjnosc polegala na tym, ze nowe jest zawsze ciekawsze, a ciekawsze jest zawsze atrakcyjniejsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest irracjonalna, i jeśli kogoś szczerze kochamy, to nawet jak ma wady, wkurza nas, sprawia przykrość, potrafimy dużo znieść i nie chcemy zamieniać na "lepszy" model. Jeśli ktoś się ogląda za lepszym modelem, to znaczy, że nie kocha, albo w związku przekroczone zostały jakieś granice wytrzymałości :) JA swojego kocham i choćby mi sam książę się oświadczał, to nie chcę bo gdy myślę o moim ukochanym to robi mi się bardzo ciepło na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ideału z wyglądu i z charakteru jeśli chodzi o faceta. Ktoś coś fantazjuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIKS
tratatata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie chce innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamienilabym go na nikogo innego. Kocham nad życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×