Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barbarus

schudne przed 60 urodzinami cz.3

Polecane posty

Dzisiaj śniadanie płatki owsiane z żurawiną,pomarańczowy sok 1/2 szklanki,obiad mięso gotowane z indyka z ziemniakiem i surówką z ogórka zielonego i pora,kolacja mix sałat z jajkiem na twardo i cebulą czerwoną,tarta marchewką i dresingiem z oleju z ziołami.2 kawy.Będzie jeszcze lampka wina. x Szybka czytałam o tych perfumach i jestem zaskoczona pełną gamą. Miałam kiedyś Poeme też mieli spory wybór ale sie wycofali z dodatkowych produktów.Na stronie https://www.perfumeria.pl/Ona/Cialo/Thierry-Mugler-Angel-krem-do-ciala jest krem i żel pod prysznic,antyperspirant i mnóstwo innych wyrobów super.Podejdę do Daglasa sprawdzę tę nutę zapachową bo nie mam wyobraźni na zapach jak w opisie:orientalno-waniliowy.Jak sie ma cały zestaw to efekt zapachowy jest super -nic go nie zakłóca /żel pod prysznic,balsam/ i dość długo sie utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ten angel to straszny smierdziuch, lepiej zamowic rzeczywiscie probke bo najgorzej zasugerowac sie czyjas opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze uważałam że dawanie w prezencie perfum czy innego kosmetyku jest złym pomysłem.Każdej z nas może sie inny zapach spodobać a jeszcze dobrze sprawdzić na własnej skórze.Jeszcze z czasów kiedy robiłam imieniny dostałam od koleżanki dezodorant No i postawiłam go w wc jako odświeżacz.Co miałam robic jak mi sie nie spodobał? Niestety koleżanka go zobaczyła i obraziła się.Nie na długo ale foch był.Zawsze mówiłam moim gościom bez prezentu a jesli ktoś musi to herbata ,kawa lub butelka wina wytrawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mnie i nie bedzie jakis czas.Trzeba pomyslec o przygotowaniu do planowanych podrozy.Nie bede pisala o tym zeby niektorych nie draznic. Topik tez odpocznie troche ode mnie. Jezeli sie nie odezwe w kwietniu moze dlatego , ze samolot walnal w zbocze Andow albo spadl do Oceanu a az 4 razy bede przelatywala nad Oceanem. Zycze przyjemnej pogody bez smogu i oraz cieplej wiosny, Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola spokojnej podróży i tyle samo startów i lądowań.Do kwietnia to kawał czasu.Napisz chociaż na priw.Buziaki. x Wróciłam ze spaceru.Pogoda barowa.Pada i pada.Ale na szczęście nie ma mrozu.W paru miejscach w Polsce jest to mają szklankę. Mój mnie dzisiaj zaprosił na "obiad"Ha ha wiecie gdzie mnie zabrał?Nowo wystawiony burger king.Mówi że trzeba spróbować bo nigdy nie jadł a przecież i ja mogę bo na pewno maja wołowinę.Znawca .Zamówił sobie coś -nie wymienię nazwy bo nie idzie powtórzyć.Jedynie frytki i cola to normalne.Ja zamówiłam mix sałat z kurczakiem z rusztu i sosem winegre.Fajnie ze dodają do tego pieczywo zamknięte w woreczkach taka kostka grzanki.Mam ją w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj:śniadanie kanapka z szynką i ogórkiem kiszonym,kawa obiad mix sałat z kurczakiem z grila z sosem winegre,kawa miałam jeszcze podwieczorek bo troszkę za marny był obiad i byłam głodna i zjadłam jogurt z zielonym ogórkiem i koperkiem,kolacja warzywa z patelni i poledwica z indyka z grila,orzeszki ziemne garść. Próbowałam wypić dzis te 5 litrów mierząc wszystkie napoje ale to będzie trudne.Na te porę mam 3,5l. x Czytałam jeszcze inne artykuły o ilości wody.Jest to około 40-50ml na kg ciała.Ja piłam ok 3l ale to jest ilość przy prawidłowej wadze.Czyli każde 10kg nadwagi to 0,5l.Przy mojej początkowej otyłości powinnam pić o 2l wody wiecej.Przez to że nie piłam mogę sie czuć zmęczona i organizm zatrzymuje wodę.To nazywają stanem odwodnienia.Dziewczyny ile Wy pijecie?Czy sprawdzałyście to u siebie?pytam te dziewczyny które widzą i czują że mają zatrzymanie wody.Ślady po skarpetkach to też objawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska 57 du, to nie było ładne wobec Joli. Tak mówiąc szczerze, było to paskudne i niegodne. Jolu, nie zniechęcaj się. Przecież wiesz, że tak poza tym to dziewczyny naprawdę cię tu lubią. Brawo Szybka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawdaaa
Jola napisała, że lubi prosto z mostu. Król jest nagi i głupotą jest katowanie dziecka/ Brawo Kaśka57!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola przeprosiła za swoje wypowiedzi, a Kaska mimo to jej dokopała. To naprawdę nie było ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole jej nie dokopala, nazwala rzeczy po imieniu. Jola taka Jest i myśli, ze każdy tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Dzis malo dietetycznie bonwtrabilam pudeleczko maltersow :) ale mam zamiar biegac ;) troche sie boje i mysle ze z poczatku to bedzie 500m ale nie mam nic do wziecia ze soba. Ale zobaczymy moze do km dociagne Jola wracaj do nas tutaj. Jak ktos nie lubi Twoich wpisow to nie bedzie czytal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No naroście, bo już myślami, że zadań z koleżanek nie ujmie się za Jolą Tez uważam, że Kaśka przesadziła. Była wymiana poglądów (każdy może mieć swoje) i temat był skończony, a ta jeszcze złośliwe dopaliła. A swoja drogą, to jakiś wstyd być biednym.???? Dla mnie większym wstydem jest sadzenie błędów ortograficznych tak ze nie można zrozumieć sensu zdania. Barbarus, po co ci tyle tej wody? Uważaj żeby nie wypłukać sobie organizmu, bo w twojej diecie nie ma za dużo pierwiastków, minerałów itp. amc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą wodą to jest sprawdzanie czy faktycznie przejdzie mi zatrzymywanie wody.Ale to powinno być ok 4,5l i może to się udaje latem ale teraz zimą kiepsko. x Dziewczyny co Wy wypisujecie.Myślicie ze Jola się obraziła na Kasię za wpisy?Jola ma to równo gdzieś.Po prostu robi sobie przerwę.Teraz jak była chora to też rzadko pisała bo nie za bardzo miała ochotę pisać.Teraz większość wpisów jest o dietach to też nie bardzo dotyczy Jolę bo to nasza chudzinka.Ja nie wierzę że raz na jakiś czas tu nie wpadnie.Ale obrazić się?Jakbyście przeczytały jak ja nie raz atakowali to byście wiedziały że Jola to się tak szybko nie obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Dzień dobry Wow co tu się dzieje ? Tyle o mnie beze mnie ? Po pierwsze nie napisałam do Joli żeby ją obrazić (nie takie było moje zamierzenie) napisałam tylko jak ja to widzę z tej drugiej strony ekranu (nie znając Jej osobiście ) no i czuje (subiektywnie) jeśli to Jole obraziło to przepraszam (ale to by znaczyło że tylko Jola ma monopol na pisanie tego co czuje -jej poprzednie wpisy z masą krytyki - Po drugie amc nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby obrażać kogoś z powodu niedostatku (biedy) ja jestem od tego żeby im pomagać a nie obrażać (no i nigdy nie wiadomo co nas jeszcze w życiu czeka ? ) Ten wpis był podyktowany tylko i wyłącznie irytacja na liczenie moich pieniędzy i obrażanie ludzi któży dbają o nasze zdrowie jeśli to kogokolwiek obraża to sory Amc -nie musisz czytać moich wpisów jeśli rażą cie moje błędy -dysleksja dziedziczy się po matce wiec z całą pewnością ja mam bo wszystkie moje dzieci mają ja zdiagnozowanom co nie przeszkodziło ani mi ani im zdobyć porządne wykształcenie i zrobienie jako takiej kariery zawodowej (moja jako taka bo dzieci idą jak burza) -ale masz rację powinnam to ogarnąć choćby dzięki komputerowi No to by było na tyle A teraz moje wymiary Pas 98 było 101 Udo 66 było 67 Biodra 118 było 121 Ramię 31 było 32 Biust 103 było 105 Waga 98 było 99,5 No i teraz to już mowie do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajmy sobie spokój z tymi uprzejmościami.Co strona to ktos kogoś przeprasza.Jesteśmy tu z róznych rejonów,mamy różne poglądy i każda z nas ma prawo do własnego zdania.Nikt tu nikogo nie chce obrażać.Szkoda że dajecie się podpuszczać.I jest dziwny niesmak.Jesteśmy tu wszystkie dorosłe więc nie zachowujmy się jak dzierlatki.Fajnie się czyta że Iziulek bierze sie za bieganie ale nie fajnie czyta się że ktoś komuś dokopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Trzeba pomyslec o przygotowaniu do planowanych podrozy". Nigdzie nie napisalam ze zostawiam kafeterie ,mam bardzo napiety czas.W chorobie zaniedbalam dom,nic nie jest spakowane a juz we czwartek zaczynam podroz. Wyprawa na dwa kontynenty to nie jest wycieczka nad morze, musze dobrze zorganizowac bo w jednym miejscu jest srodek lata a w drugim biegun poludniowy i wieczne lodowce. Nie obrazam sie bo znam swoja wartosc i staram sie tez nie obrazac innych. W miare mozliwosci bede tu obecna ale niczego nie obiecuje.Piszcie jak idzie odchudzanie ,piszcie jadlospisy zawsze lubie czytac nawet to na czym sie nie znam. Spadam ,Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka za co ty przepraszasz ? ??? A już myślałam że znalazła się wreszcie laska z charakterem na tym topiku SZKODA :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska57du zapowiadałaś się nieźle a jesteś kolejna słodko pierdzaca Nie kumasz co tu się dzieje Szybka wyraźnie napisała że kochają Jole za to że jest głupia i to ty przepraszasz ? W grupie zawsze się ktoś taki przydaje hehe he !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto, slyszałas o zatruciu wodnym, jak nie to sobie poczytaj, szczegolnie jak pewnie serce masz popsute od nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś: jajecznica z zielonym bączkiem,chlebek.obiad-warzywa na parze/brokół,kalafior,marchewka,fasolka zielona/ wątróbka drobiowa z cebulką kolacja:kanapka z indykiem/pieczony w piekarniku/ ogórek kiszony x Dzisiaj był spory spacer.Noga mnie boli - ona nie lubi spacerów.Ale nie będę się tym przejmować.Choćby grad to spacer obowiązkowo. x Kaska gratulacje ponownego spadku.Brawo.Ale masz fajnie że cm tak ładnie równo schodzą z każdego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbarus, ważne jest picie wody, ale jej nadmiar naprawdę może zaszkodzić. Wszędzie trzeba zachować umiar. Poczytaj o tym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja pisałam że chcę sprawdzić jak zachowa sie moje ciało jak będę przez trzy dni pić tę zalecaną ilość 40ml na 1kg ciała.Ale nie daje rady wypić więcej jak 3l.Piję teraz te 3l a mój organizm ciągle zatrzymuje wodę.Większość lekarzy twierdzi że to dlatego że ma jej za mało.Ja chcę to sprawdzić. Nie wiem kto ma rację .Jedni piszą że nie wolno drudzy że trzeba pić.Mam kuzynkę która jest od lat dializowana i jej lekarze każą pić bardzo dużo.Mój brat ma żylaki i lekarz każe mu pić wodę co godzinę szklanka.Też podaja że wypłukiwanie wartościowych składników to mit.I ze szkodzi to tez mit.Bo wodę pije się małymi łyczkami a nie na szybko 2,3 szklanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tak tu cicho? wyjdzie na to że wątek ciągnęła najmniej kompetentna a jak jej nie ma to koniec? Kaśka, chyba nie pękniesz z powodu głupiego wpisu gościa? Miałaś rację, Jola wiele razy obrażała innych a tylko czasem przepraszała. I wszyscy traktowali ją z przymrużeniem oka bo ją trudno brać na poważnie. Nikt też z piszących jej nigdy wprost nic nie powiedział,chociaż widać że po niektórych jej wpisach było mniej piszących. Gdzie jesteście dziewczyny: Basia, Barbarus, Gdasonia, Sisia i Izulek. Piszcie jest pewnie nas więcej czytających i czerpiących z waszych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty tu czerpiesz;, że ktos zjadl kanapke z szynką ;) rusz tyłek idz na spacer, nie siedz calymi dniami przy kompie, to schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś:płatki owsiane z jabłkiem,kawa.Obiad zupa jarzynowa z gotowanym indykiem,banan.Kolacja jajko sadzone z warzywami. x Dzisiaj zrobiłam sobie dzbanek wody z cytryną i z imbirem.Nie lubię imbiru ale podobno taki napój jest zdrowszy od wody.Czy to możliwe że przez ten napój skoczyło mi tetno?Miałam dość niskie ciśnienie 117/60 a tętno 117.A ruszyło mi podczas mycia podłogi mopem.Czyli wysiłek prawie żaden.Nie wiem jakie działanie ma imbir i czy cos sie dzieje w połączeniu z lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzis zrobilam sobie wolne. Spedzilam z mlodym przystojniakiem troche czasu bo go ostatnio zaniedbalam. Zabralam go do maca pozniej poszlam na plotki do kolezanki na solarke i pozniej znow do mlodego coz z nim obejrzec. Za miesiac soostra wraca z nim do Pl juz sie biedak nie moze doczekac. Mowi ze jedzie do nowego domku ;) chcialabym podzielac jego entuzjazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ulinka
Nie czytam was nagminnie, ale czasami chętnie zaglądnę, bo potraficie podawać ciekawe rady i informacje. Każda z was! Jesteście bardzo różne, dlatego czasem się na siebie boczycie. A przecież inność jest dobra, wzbogacająca. Pomyślcie o tym, no i nie zostawiajcie Barbaruski, która przecież już zupełnie w niczym nie zawiniła. Przyjmuję Jolu, że rzeczywiście jesteś teraz bardzo zajęta, ale za niedługo znowu się pojawisz i zaczniesz pisać? Lubię cię czytać. Mam też nadzieję, że i ty Kasiu nie czujesz się za bardzo urażona tą chwilową nagonką na siebie? Twoje wpisy są bardzo barwne, więc szkoda gdybyś pozbawiła ich czytających (nawet trolli) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×