Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barbarus

schudne przed 60 urodzinami cz.3

Polecane posty

Gość gość
masz niskie cisnienie, bo wypłukałas sobie sód ta wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja wstalam dzis z cieknacym nosem grrrr kiedy ja sie tego pozbede... Siedze wlasnie z kawka. Dzis szklana pani mnie zaskoczyla na wadze 69.3 musze wiecej wody pic bo slabo z tym u mnie X Co moge zrobic z pieczarek poza sosem badz zupa?? Macie jakies dobre dietetyczne pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salatka z ryżu i pieczarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz mam za swoje.Zaspokoiłam swoją ciekawość.W nocy myślałam że się wykończę.Fakt wypiłam 4 l tej wody i mnie pokarało.W nocy uzupełniałam potas i magnez.Dostalam takich skurczy że myślałam że nie wytrzymam.Wracam grzecznie do 2 -2,5l dziennie.Jestem zaskoczona że tak gwałtowanie zareagowałam.Raptem jeden dzień 3l drugi 4 i taki atak. x Iziulek to zależy jakie duże te pieczarki.Jak duże to możesz je zrobić nadziewane,grilowane.Jak małe to zapiekanka makaronowo pieczarkowa,lub pęcak z pieczarkami/smażysz pieczarki na oliwie i cebulę dodajesz opłukany pęcak-dobrze go namoczyć ze 2 h-dodajesz 1,5szklanki wody ,przyprawiasz sól pieprz może być jakieś zioło-rozmaryn. jak masz mięsko to:pulpety w sosie pieczarkowym,kurczak z pieczarkami ,placki ziemniaczane ze smazonymi pieczarkami lub sosem pieczarkowym.Rizotto z pieczarkami też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam Was do zapoznania się z modelami butów sportowych idealnych do ćwiczeń. Są bardzo wygodne i zdrowe dla stóp Link - http://ujav.myaf.pl/qwsb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pieczarek mozna zrobić kaszotto (jak risotto) z kaszy perlowej z podsmazonym porem i tymiankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym. Teraz musze wykombiniwac cos na kolacje ale brak pomyslow heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś:Banan i kanapka z serem żółtym/lait bez laktozy/Obiad warzywa na parze+ dorsz,kolacja rosół z kury 1/2 szklanki + mięso z kury+ sałatka z czerwonych buraczków.Były 2 kawy i 2l wody. x Czy miałam dziś ruch?Nie mam na nic czasu bo są ferie i wnusio nie chodzi do przedszkola.Są tylko dyżurne ale on jest troszkę podziębiony więc go nie puszczają.Co chwile jest u mnie on albo jego siostra albo razem.Mam małe domowe przedszkole.Teraz idę sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basie podejrzewam ze przy wnusiach masz sporo ruchu ;) wiem z Jak za mlodym nieraz sie nabiegam heh Gdzie udalo ci sie kupic ser bez laktozy i z jakiej firmy? Ja nie moge nigdzie znalezc X Na kolacje zrobie sobie moze koktajl bialkowy albo jaja gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basieńka54
Izulek88- dam Ci przepis na placuszki z pieczarek. Mi bardzo smakują i są lekkie. No więc tak: pieczarki zcieramy na tarce na drobne wiórki, dodajemy kawałek pokrojonego w drobną kosteczkę pora / biała część/ 1 jajko, i mąkę pszenną do połączenia. Przyprawy - dowolność, jak kto lubi. Od razu pieczemy placuszki na rozgrzanym oleju. Ja używam kokosowego i są naprawdę pyszniutkie. Poleca i życzę smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lidlu Mlekowita i Sokół .Ale teraz to wszystkie duże markety mają sery bez laktozy.Ja też kupuję taki biały serek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka dzieki za przepis moze wkrotce go wykorzystam X Barbarusku ja tutaj wlasnie nie moge znalezc sera bez laktozy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIwka
pyszne kotlety kasza gryczana ugotowana+pieczarki usmażone+cebulka+ząbek czosnku+jajko+2łyżki otrąb wszystko wymieszane usmażne na oleju kotlety .Smakują dobrze z jogurtem greckim ,albo jako dodatek do kurczaka np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iziulek nie mam pojęcia jak tam jest.Mój syn mi mówił że miałabym używanie w jego markecie.Że nie trzeba szukać zdrowych produktów bez dodatków bo jest cały dział fre from.Ale czy to też jest o laktozie tego nie jestem pewna. x Fajny przepis.Nie lubię kaszy gryczanej a może taka będzie smaczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarus produktow jest sporo free from ale nie sa dokladnie zdrowe. I sera bez laktozy nie widzialam :/ ale bede dalej szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niezły znawca z tego mojego syna.On mi mówił że to jest stoisko ze zdrową zywnością.Dobranoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A normalne żółte sery mają laktoze? Chyba śladowe ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia to sa produkty wolne od.... ale jak nie maja cukru pelno to czegos innego. Zreszta w tych czasach wszystko mozna powoedziec ze jest niezdrowe bo i warzywa i owoce sa pryskane. Siedze z kawka i mam odwieczny dylemat co zjesc hehe musze sobie jakis jadlospis zrobic ale to tez nie daje rady. Basia w jakich dawkach bierzesz metformin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaC
Dzień dobry. Nie zaglądam bo jakoś tak sennie się ostatnio czuję, tylko bym spała, nawet popołudniami. Na dodatek moje córeczki sprawiły sobie kocurka a kocurek przychodzi do mnie i jak siedzę to siada na koanach a jak leżę to na mnie. Nawet jak jeżę na boku to kładzie się na biodrze. I wtedy ja się nie ruszam :) :) :) Nie wiem czemu sobie tak mnie ulubił. Rano przychodzi do mnie coś miauka a ja nie rozumiem czego chce. Jeść nie chce za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta koty takie są to one wybierają swojego "przewodnika" choć przez całe zycie kombinują by same rządzić.Miałam koty.Bardzo je lubię.Chyba też teraz sobie kupie .Podobaja mi się :norweski,maine coon , ragdoll i syberyjski. Kupię sobie też zestaw Wckici.Koleżankom sie udało.Dużo lepiej niż kuweta.Zawsze miałam dachowce.Jednego miałam cudnego -jak z reklamy whisas taki popielaty.Ale te koty wiecej były na zewnątrz.A chcę takiego domowego.Jak zanim zycie to sie nie zdecyduje i znowu ktoś mi kota podrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj: sniadanie kiełbasa drobiowa 120g na gorąco z chrzanem,kromka chleba+kawa,obiad rosół szklanka,gotowane mięso z kury mielone z marchewką/jedzenie jak w szpitalu stwierdził mój M/ buraczki czerwone tarte z octem ryżowym.Kolacja zupa polska-mieszanina grochów,soi,ciecierzycy z majerankiem i włoszczyzną i przyprawami sól,pieprz. x Dzisiaj kolejny dzień z wnukami.Jestem zmęczona i zaraz idę spać.Ile energii mają te dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jola
Witam ,Jola z Madrytu!!Dotarlam do stolcy i juz mam na dzien dobry niespodzinke.Linia metra nr 8 cala zamknieta a dowozi na lotnisko.Maja tu 4 terminale i lotnisko jest nieporownywalnie wielksze od warszawskiego. Ale Polak potrafi i dam rade.Pogoda dupna mzy z nieba kapusniaczek ,chmury grube jak pierzyna szaro i zimno. Musialam w domu wlaczyc kaloryfery bo bylo tylko 12 stoni.Jutro rano staruje o 6h10 do Frankfurtu a potem o 10h30 lot do Montrealu. Widze ze jakos sennie na kafejce ale to chyba taka pora roku.Z przeziebienia juz wyszlam na 99% ale Julia jeszcze trzyma .Jednak mimo tego biega na kort i meczy rower.On inaczej przechodzi swoja chorobe. Ma zawsze apetyt i duzo sily. Odzywac sie bede w miare mozliwosci i czasu.Wiemy ze net jest wszedzie i nie mozna sie ukryc. Trzymajcie sie zdrowo nie poddawac sie wirusom. Barbarusko pisz jadlospisy bo ja czekam zawsze niecierpliwie na Twoje spadki wagowe. Izulku dbaj o siebie . Czekam na krotkie wpisy naszych weteranow.Czy sie tak bardzo narazilam ze juz nikt nie chce tu pisac,bo zawsze bylam obwiniana ze odchodza z forum z mojego powodu.Jezeli tak jest to chyba teraz nie ma mnie tutaj duzo i jest miejsce dla innych. Pozdrawiam naszych gosci dobrych i zlych a przede wszystkim moje wszystkie kolezanki ,Jola Gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek88
Jola milej podrozy. Ja dzis cheat day a wieczorem ide z rodzenstwem na impreze. Musze sie troche odstresowac no i uwoelbiam tanczyc :) niestety jutro do pracy wiec kiepsko bo dlugo nie posiedzimy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dzień w rozjazdach.Ale jedzonka pilnowałam.Rano bułka pełnoziarnista z sałatką,pomidorem,cebulką,szynką,kawa.Obiad zupa z mieszanych grochów.Kolacja kanapka z pasztetem drobiowym,ogórkiem kiszonym,cebulą.2 kawałki czekolady gorzkiej 90%. x W moim awatarku umieściłam zdjęcia białego serka który kupuję.Moi go bardzo lubią.Dostępny w biedronce. x Jola wiesz że czekam na ciekawe zdjecia.Buźka x Gdzie sie podziewacie dziewczyny? x U mnie dzisiaj było zimno.To znaczy był bardzo nieprzyjemny wiatr potęgujący chłód.Ale w południe wyszło słonko.Zaraz człowiekowi robi sie weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już drugi wypadek z panią premier.Coś maja pecha.Ostatnio Maciarewicz.Chyba cos nie tak w jeździe w kolumnie.Ale głupio że to wypadło w miesięcznicę.Mam nadzieje ze ten młody z fiata nie będzie podejrzewany o celowy wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×