Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No to zaczynamy!!!

Polecane posty

Gość gość
Nie wmówisz mi, że Imperium wysłała foty komuś takiemu jak ty, bo starasz sie za wszelką cene zdyskredytować Imperium. Czytaj ze zrozumieniem matole, bo jest wyrażnie napisane, że Imperium ma świetne warunki aby stawać w szranki z fitneskami. Czyli ma predyspozycje aby wykształtować optymalną sylwetke z tej atrakcyjnej którą już ma. Co do wieku wygląda na max 28-30 lat i na nic twoje tupanie nóżkami prujduрo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumieniem. Zdjęcie widziałem z drugiego obiegu. Na kafee nic nie jest tajemnicą. Czy ktoś widział fotki Magdy, Sileny czy innych na ogóle??? Nie. A każdy lub prawie każdy widział na prywatnych kanałach, powielane z rąk do rąk. Stąd moja wiedza. Dla mnie Imperium wygląda na dość atrakcyjną ale niewysportowaną panią w swoim wieku. A dla ciebie prujdoopo może wyglądać na 16. Zwisa mi. Powaga:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz o facetach stąd coś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Najeczku czy Kokeju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś hehehehehe zobacz jak kobiety wyglądają: https://youtu.be/E928V94GtpY i skończ mitomanić o mężach i żonach poznanych na kafe x Widać za co cenią mężczyźni kobiety, wnętrze dobroć i inteligencję. I oczywiście naturalność. A ty pewnie masz muskulaturę i 10 % tkanki tłuszczowej. X Ależ skąd, mam jaja w tyle jak sie nachyle. :D Łysienie, bezzębność, alkoholizm, lekomania, narkomania, paranoja i dopisz sobie co chcesz. ;) Podpytaj kobiet, aby potwierdziły mój ułomny wygląd bo najwyraźniej jesteś zorientowany kim jestem. A jak dobrze poszukasz, to tutaj zdaje sie latał mój wizerunek. Na o2 w avku i w linkach też znajdziesz moje oblicze. Powodzenia na trasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Drugie obiegi ? O k***a nisko ugadłeś jak ty takich metod sie dopuszczasz. Gratuluje bo masz sie czym chwalić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastała moda na kobietę kupę mięśni z piersiami kulami; w otoczeniu botoksów, wypełniaczy , rzęs od kosmetyczki, dopinek na zgrzew u fryzjera i paznokci na klej. Tylko gdzie pod tym wszystkim jest kobieta. Ta prawdziwa. Żal mi współczesnych dziewczyn, których na to nie stać bo faceci wychowani na takim wizerunku kobiety z instagrama to d/u/p/k/i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nisko upadł ten kto fotki dane w tajemnicy pokazuje innym. Nie ten kto ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1966
Za moich czasów ikoną piękna była Ania Dymna z Kochaj albo rzuć. Przy tym naturalnym pięknie zalinkowane przerobione panie z siłowni wygladają paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, "widziałem jej zdjęcie w sportowych butach" -wtopa. :D Nie mogłeś gościu widzieć mojego zdjęcia w sportowych butach, bo nikomu takiego nigdy nie wysłałam. :) Ach ludzie... 😴 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Czytaj ze zrozumieniem. Zdjęcie widziałem z drugiego obiegu. Na kafee nic nie jest tajemnicą. Czy ktoś widział fotki Magdy, Sileny czy innych na ogóle??? Nie. A każdy lub prawie każdy widział na prywatnych kanałach, powielane z rąk do rąk. Stąd moja wiedza. Dla mnie Imperium wygląda na dość atrakcyjną ale niewysportowaną panią w swoim wieku." X Eh, ty głupku przez takie gnidy jak ty nikt nikomu nie chce już fotek wysyłać i nie żal cie będzie jak ktoś cie wysypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co pisać takie głupoty. Rozumiesz gościu, w jakim świetle tym momencie stawiasz ludzi, którym zaufałam? ;) Gdyby nie "sportowe buty", których nigdy nie było, jakie mogłabym mieć o nich zdanie? Przykre, że bawisz się w skłócanie ludzi. :( 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja, Puchaczu. I ja, w sportowych butach. :classic_cool: Domyślam się kim jest gość, który mnie bronił (i dzięki ;) ), ale kim jest gość "z drugiej ręki", nie mam pojęcia. :( Muszę popytać znajomych. 😴 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sportowe szpilki. To ja. Imperium prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość który broni Szamberium to wylogowany Widmo bo widział na poczcie jej bobra.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś gość dziś hehehehehe zobacz jak kobiety wyglądają: https://youtu.be/E928V94GtpY i skończ mitomanić o mężach i żonach poznanych na kafe x Widać za co cenią mężczyźni kobiety, wnętrze dobroć i inteligencję. I oczywiście naturalność. A ty pewnie masz muskulaturę i 10 % tkanki tłuszczowej. X Ależ skąd, mam jaja w tyle jak sie nachyle. smiech.gif Łysienie, bezzębność, alkoholizm, lekomania, narkomania, paranoja i dopisz sobie co chcesz. oczko.gif Podpytaj kobiet, aby potwierdziły mój ułomny wygląd bo najwyraźniej jesteś zorientowany kim jestem. A jak dobrze poszukasz, to tutaj zdaje sie latał mój wizerunek. Na o2 w avku i w linkach też znajdziesz moje oblicze. Powodzenia na trasie. usmiech.gif x Za przykład kobiety podałeś silikonową lale, z tapetą. Tak jak większość tu na kafe. Czyli dla mężczyzn liczy się tylko wygląd, tak ? Sądząc po atakach na kobiety tutaj i hejt ze względu na wygląd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babska zawiść jest dżumą tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz gościu, że to mężczyźni jadą tak po tutejszych kobietach? :D Naiwny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gość który broni Szamberium to wylogowany Widmo bo widział na poczcie jej bobra. 4444 Rzeczywiście... 😴 "Bober", pasek, trójkącik, łysa. I błyskawica- błyskawiczna ci=pka. Zapewne gość sądzi sam po sobie i po swojej poczcie. :P 4I 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... To kobiety hejtują kobiety:D :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony na forach faceci narzekają że dziewczyny zrobiły się sprzedajne, bezwzględne , odrzuciły miłość na rzecz pieniądza i zaistnienia. Z drugiej przychodzi ktoś na forum. Wrzuca zdjęcia dziewczyny która jest według niego ideałem. Więc rzeczywiście- trochę wypracowanych mięśni ale klatka piersiowa sztucznie wypełniona. Usta nadmuchane, policzki wymodelowane. Wszystko tam sztuczne. Rzęsy. Makijaż permanentny. Młoda dziewczyna. Z Rosji. Czy ten ktoś zapytał się za co ona to ma. Co zrobiła w życiu oprócz słit foci że ma tyle pieniędzy? Pokazujecie poprostu prostytutki. Utrzymanki. I każecie nam przepraszać że my takie jak ona/e nie jesteśmy. A jak jesteśmy to jak na wstępie - żalicie się. Ze jesteśmy materialistkami. Świat oszalał. Trudno być dziś kobietą z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się z Tobą, poza jednym - nie trudno. Wierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno być dziś człowiekiem z zasadami. Wyjścia są dwa. Albo płyniemy z prądem i jesteśmy kimś albo żyjemy po swojemu i jesteśmy przezroczyści. Gdzieś musi byc sufit. I może w końcu ludzie go rozbiją, wracając do ponadczasowych wartości, gdzie liczy się naturalne piękno i serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk cię raczej nie hejtuje Inesso z Wachlarzem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko co tak warujesz? Boisz się że ktoś znowu cię wklei? Ale masz znajomych :( Może to twój były mąż umieścił twoje foto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czytaj ze zrozumieniem. Zdjęcie widziałem z drugiego obiegu. Na kafee nic nie jest tajemnicą. Czy ktoś widział fotki Magdy, Sileny czy innych na ogóle??? Nie. A każdy lub prawie każdy widział na prywatnych kanałach, powielane z rąk do rąk. Stąd moja wiedza. Dla mnie Imperium wygląda na dość atrakcyjną ale niewysportowaną panią w swoim wieku. A dla ciebie prujdoopo może wyglądać na 16. Zwisa mi. Powaga X Co widziałeś Agencie orange ? Info od zaburzonej Muchy widziałeś. Nisko pyto upadłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A teraz mamy paranoiczne ciotki z obsesją Awarii smutas.gifxJak zawsze fajnie poczytać :)Tak, poczuwam się do winy, że ciotki ośmieliły się nie wpisać w dotychczasową konwencję pokazywania bobra, tylko miały własny pomysł na siebie, w którym usilnie próbowałyście przeszkodzić (ja na przykład pokazałam bez bobra :( ).I nigdy nie napisałam o Awarii żadnego postu o wieku (poniżej pewnego poziomu po prostu nie schodzę, wiem nieogarnialne 😴 ). Za to Awaria owszem :D Tak bardzo chciała dowiedzieć się, ile mam lat, że próbowała uzyskać mój priv od kandydata na nowego banana :) I to publicznie, wykorzystując konflikt. I w ogóle nie czuła wstydu :)Też żałuję, że ta cudowna osoba już się tu nie loguje :( 🖐️P.S. Edycja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve jesteś stara, aseksualna, wyniosła, upierdliwa i czepiasz się detali stalkerko Awarii.Zgadza się kobiety hejtują kobiety.Petrow to kobieta i smakują jej różowe dziurki i pochłaniająca ci/pa/ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy każdego hejtuje np.Widmo :(każdego psychopata :( Widmusiu ile szyb stłukłeś główką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petrov to Awaria idioci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×