Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

🖐️ Kawa świeżutka pachnąca, zapraszam (_) (_) (_) (_) Zostały pewnie jeszcze wczorajsze pączki, będą do kawy:D Tekla słowo przepraszam jest dzisiaj w zaniku, mało kto używa. Podejrzewam że olimpijskim wyczynem było przyznanie się do pomyłki:P U mnie pada i wieje, ale już nie tak mocno. Plotka też mam dzień laby, M zrobił zakupy, zjedliśmy sniadanie i mogę legnąć z książką:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja przyłączam się do Towarzystwa :D 🖐️ Siorbne kawy od Plotki i Terix i wpinkole wczorajszego pączka. Dzieki Dziewczynki. Daisy wpisuj zwykły tekst i dopiero potem jak już go widzisz zrób "edytuj wpis" i wklej link . Zwykle przechodzi. A jak nie to trzeba poszukać innego podobnego - zawsze przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - więc ze szpinakiem :) Przestałam mieć opory na jego widok - niewykluczone że kiedyś zrobie. Może nawet na spotkanie z moimi Emerytkami na 8 marca, bo i temat wiosenny i jeszcze nigdy takiego nie miałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana strony więc śniadanko nie wejdzie - ale spróbuje Naszło mnie na rybki: https://i1.wp.com/staryzeszyt.pl/wp-content/uploads/2016/10/sledzie-opiekane-w-occie.jpg?fit=1080%2C608 🌻 https://4.bp.blogspot.com/-v-dax6FuVgM/WIHs2rOjw5I/AAAAAAAAU2Y/opfNCx0LHks83QQV6DSyPNahkrvTH3fDACLcB/s1600/DSC_0254.JPG 🌻 http://1.bp.blogspot.com/-O-ajedOicAk/UTbmF0odc2I/AAAAAAAAArE/JBHjXMVabxE/s1600/kanapka+pstr%C4%85g+%C5%9Bniadanie.jpg Mam dosyć zdrowego musli i po nocach śnią mi sie rybki, jajecznice i kiełbaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Teklo.. jak zawsze niezawodna kobieto sniadaniowo kawowa dzieki :) Terix.... :D:D masz racje słowo przepraszam jest dzisiejszych czasach zaczarowane oj co za czasy dzisiaj zwykle dzień dobry cudem jest :O o uśmiechu zapomnij :O jakiś czas temu byliśmy w markecie no z uśmiechem staliśmy jak zawsze zreszta w kolejce ..za nami stała pani starsza i jej m nagle pan zaczeła rozmowe i powiedzieła nam że przylecieli z Australii i do nas ośmielili się odezwać ponieważ ludzie w Polsce są dla siebie niemili ,nie usmiechają do siebie co w Australii jest odwrotnością i przykro im jest bo sa polakami mieszkają w A... już ponad 40lat co przylecą jest coraz gorzej z nami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dorsza na obiad już go przygotowałam do smazenia ..byłam już u rodzicow ..i jestem już wolna :D U mnie leje wieje i wszystko na raz :D A pączki wczorajsze w nocy odchorowałam :O do oni dodają z czego robią ? niby piekarnia mało pieką bo jak mowią chleb na zakwasie paczusie swojskie a tu taki zong :O Plotko ano zobaczymy jak to będzie ale na razie wygląda dobrze reka nie puchnie nie boli :O zulko... a u ciebie tez leje ?a to nie jest mój brat tylko taty najmłodszy .:) dobra idę sobie już dorsza smażyć :D miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówiłam dzisiaj labuje troszke Tzn byłam w markecie ,w biurze podatkowym. Podszyłam kurtke tzn koło zamka bo mi materiał wchodził w zamek.Cos zle wszyli zamek i do tej pory sie męczyłam az było z czego to podszyłam materiał.Teraz smiga. Kiedys mialam w tej kurtce dziwne zdarzenie,pojechalismy z malzykiem do kauflandu,zrobiło mi sie strasznie goraco,więc chcialam rozpiąc zamek i nic z tego.Dziwne uczucie,dobrze ze małzyk ruszył zamek. Daisy ja strasznie nie lubie szpinaku.Ale moze warto spróbować. Córka piecze ciasto marchewkowe,wcale nie moge nawet skosztowac bo mi szkodzi. Terix a Ty mozesz ze swoim żoładkiem jesc takie ciasto? Teklo czyli Twój M wraca do pracy, wszystko wróci u Ciebie do normy.Mi tez mój czasem przeszkadza jak jest w domu i łazi za mna wszedzie. Orsejko kiedys były inne czasu,jak byłam mała mieszkaliśmy w bloku,pamietam wieczory ,codziennie ktos przychodził,drzwi sie nie zamykały a teraz od wielkiego świeta ludzie sie odwiedzają.Mam sąsiadów,którzy maja trojke dzieci,(rodzina lekarzy),dzieci chodza do szkoly spolecznej gdzie powinno sie tez uczyc.Nikomu jeszcze dzieci nie powiedziały dzien dobry.Rodzice owszem mówia ,ale i widza zachowanie dzieci i nic.Ja chyba nie wytrzymałabym gdyby moje dzieci tak zrobiły.Uczyłam od malenkiego jak zachowac sie a tu gimnazjum i chyba 4 klasa a dzieci niemowy. I tak mysle co z takich dzieci wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo miałam w tym tygodniu cos takiego,ze nawet kopiowanie nie pomagało,moje wpisy uznawało za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie lepiej czuje bo zaczynam widziec w domu brudne firanki a okna to chyba takie nigdy brudne jeszcze nie były.Pewnie po niedzieli zaczne myć.Ma byc lekka wiosenka.Miałam czekac do świąt ,ale sie nie da. Wiem ze to za kilka dni znowu bedzie to samo bo u nas kotlownie na całym osiedlu weglowo mialowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne 🖐️ Orsejko❤️ - były już takie oznaki, że Polacy zaczynają się cieszyć życiem. Ale to co się teraz dzieje spycha nas z powrotem w ponury okres. A to dopiero początek: razem z podziałem Polaków będzie coraz większa wrogość i ponure albo zacięte nienawiścią twarze. Dobrze jeśli mamy koło siebie rodzine na której można się oprzeć lub chociaż swoją "Połówkę" do której mamy zaufanie. Otaczać się dobrymi ludźmi a złych omijać z daleka. Uśmiechać się na przekór wszystkiemu a ten uśmiech wysłany do nas wróci. Plotko - ja też pamiętam takie czasy: drzwi się nie zamykały, znajomi bez zapowiedzenia wpadali na herbatke, graliśmy w karty i gry planszowe, dużo się rozmawiało. Życie skrmoniejsze było ale i prostsze bezpieczniejsze. Odkąd pojawiło się tych dwóch szkodników o niskim wzroście wciąż mam poczucie zagrożenia :O:O:O Został jeden a moje poczucie zagrożenia dalej rośnie. 🌻 Ja też czekam na słońce bo chciałabym umyć okna. Ale cały przyszly tydzień deszczowy ma być podobno - nie warto myć. W środku przetarłam z kurzu zimowego. Zulko - pytanie mam: ile mięska na dobe dostaje Twój Rudasek? ważyłaś? Mój F pięknie zszedł z wagi, chcę to utrwalić, nie ulegam mu, dostaj***ardzo małe porcje(ok 35-40gram) 3-4 razy na dobe. Czasem dojada niewielką ilością suchej karmy. 🌻 Terixiu - zaczytałaś się? :D ❤️ Męczy mnie widmo udaru :O nie moge się od tej myśli uwolnić. Metabolik uświadomiła mi że mam migotanie przedsionków a to prowadzi najczęściej do udaru :O Obym wytrzymała do maja bo będe miała wszystkie badania i wdroży jakieś środki (mam nadzieje) Terixiu zaczynam mysleć nawet, że miałam udar którego nie rozpoznałam jako udar: wtedy kiedy mialam nudności, zawroty głowy i "łaziłam w domu po ścianach" Tyle, że po paru godzinach mi przechodziło. 3 razy tak miałam w ciągu ostatnich 4 lat Myśle że to był cichy udar :O W kwietniu mam rezonans głowy, USG serca coś sie może wyjaśni W uchu mi pulsuje :O No boje sie jak cholera no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no Tekla zaczytałam się. dzisiaj prawie nic nie robiłam, totalny luz:D Tekla na rezonansie wyjdą ślady przebytego udaru, lepiej żeby nic nie wykazało. Objawy jakie opisujesz mogą na to wskazywać, chociaż wcale nie muszą. Takie objawy są też przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych (zwężenie przestrzeni międzykręgowych), ale w obu przypadkach nie należy ich lekceważyć. Czy miałaś zakładanego holtera, czy echo serca? Teraz przede wszystkim zachowaj spokój i staraj się unormować ciśnienie. Dziewczynki odnalazł mnie na facebooku kuzyn, po 50 latach. Ostatnio widzieliśmy się jako dzieci. Zatkało mnie, nie wiem o czym i jak z nim rozmawiać, nic o sobie nie wiemy. Dobrej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota! imieniny kota :P Witam i na kawe herbate zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Terixiu ❤️ dzięki za wsparcie ❤️ Holtera miałam 3 lata temu a teraz będe miała w maju. U mnie dzisiaj szron na trawie - zero stopni o 7.00 rano Zaraz ide pod prysznic a tymczasem śniadanko: maślane bułeczki z dźemem (lub bez) http://2.bp.blogspot.com/-HHlSnH6n0Zs/Uhc8GNa7DwI/AAAAAAAACcA/qDMEkejiH1g/s1600/Bu%C5%82+z+mal.2.JPG i jajecznica z boczuszkiem http://3.bp.blogspot.com/-fSMmh9aI6M4/T-ZKm64J52I/AAAAAAAAOas/tnI4NYIh_l4/s1600/IMG_1668z.jpg Miłej soboty życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Dodam jeszcze że ważny jest cholesterol i trójglcerydy, i nie ma co martwić się na zapas❤️ Noc miałam jak zwykle paskudną, może spałam 3 godz. Zagniotłam już ciasto drożdżowe (strucla z twarogiem) M nie chciał czekoladowego:( Przygotowałam surówkę z kiszonej kapusty na jutro do obiadu. Będą klopsiki drobiowe w sosie koperkowym. Miłej soboty wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Cześć pozdrawiam,nie było mnie ,bo rodzinka była w komplecie. teraz zostałyśmy z młodą.większość ferii córka chora najgorszy to kaszel ,3 razy byłyśmy u lekarza tak wszystko czyste a kaszel od dłuższego czasu odezwała się alergia już zarejestrowana do naszej alergolożki ,która teraz ma ferie będzie w marcu.Ja się broniłam jak mogłam córka katar mi sprzedała ,więc jestem pociągająca.Trochę fotek do kuchni rzuciłam.Ze studniówki zdjęcia będą po 10 marca. Zdrowi życzę.Trzymaj cię . Dziś ostani weekend karnawału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie jeszcze ? Na rozbudzenie kawa (_) (_) (_) (_) i herbata Zapraszam. Wczoraj był piękny dzień a dzisiaj mokro i ponuro, a na dodatek świeży śnieżek przyprószył. Vanilka zdrówka życzę tobie i córce❤️ Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne heyo 🖐️ Terixiu - dzięki za kawusie ❤️ wstałam o 7.00 dzisiaj ;) Vanilko dobrze że jesteś bo za długi Cię nie było ❤️ U mnie wczoraj też przez 2 godziny było biało :D ale wiał silny ciepły wiatr i po śniegu śladu nie ma, jest suchutko i w miare czysto Śniadanko na niedziele: https://3.bp.blogspot.com/-ZQGZj0cjD00/VsmKBts6GFI/AAAAAAAAK5c/dSof5QLQEh0/s1600/bu%25C5%2582ki%2Bnocne%2Bzwyk%25C5%2582e%2B1.jpg 🌻 http://kuchennepotyczki.pl/wp-content/uploads/2014/02/PICT1061.jpg 🌻 http://2.bp.blogspot.com/-YIAXNFWZ6Ac/U8ga1kUj_0I/AAAAAAAACxo/p4LfkSOF1dw/s1600/Tartaletki+z+budyniem+i+owocami+IMG_4983.jpg Miłej niedzieli - spokojnej i radosnej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i nie chcemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki👄 za wypasione niedzielne śniadanie, pycha :D U mnie za pół godziny obiad, ziemniaki już nastawione. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Furia sobie popisala, hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo na widok słodkości slinka cieknie ,dziękuje. Terix a czego nie spisz teraz? Wiem jak to jest człowiek sie męczy tylko.Ja o dziwo przesypiam,ale nad ranem przychodzi codziennie kolezanka meno.Więc tez wstaje zmęczona. U mnie dzisiaj zimno na dworze,pojechalismy na cmentarz na momencik.Teraz nic nie robie,po obiedzie posprzątane. Vanilko kaszel w tym roku trzyma bardzo długo,ja miałam prawie 2 miesiące.Syn juz tez męczy sie miesiąc.Ktos w pracy polecił mu syrop levopront ze taki dobry,ale na razie nic nie lepiej.Po prostu chyba sie musi dlugo oczyszczać Moze kup córce,moze na niej zadziała.Bo w pracy 2 osoby miały i szybko kaszel przeszedł.Syrop ten teraz jest bez recepty. Mi w koncu pomogły tabletki tantum verde i septolete ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo uwazaj na siebie i nie martw sie na zapas,przeciez wyniki masz teraz dobre inne.Porobisz rezonans i bedziesz spokojniejsza. Ja bede miala tez cieżki tydzien,,od jutra zaczynaja mi sie rękowe zabiegi(człowiek po tych zabiegach jest zmęczony jakby z pola przyszedł),w czwartek usg(boje sie i mysle po co sie zapisywałam) ,w piatek ide na badania sprawdzic watrobe,zrobic kreatynine bo 7 marca mam tomografie,ortopeda,całe 2 tygodnie mam wykreslone z zyciorysu. Zaraz musze kupic chrupki dla grzecznoty,pewnie wieksze opakowanie taniej wychodzi.Odkąd ma karme Royala prawie nie wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałkowo witam i na kawe herbatke zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie słońce Wczoraj z małżą zrobiliśmy długi spacer wokół jeziora na konto przywitania wiosny ;) nawet jak śnieg spadnie to nas nie zniechęci bo tak nam sie chce tej wiosenki :D Ploteczko a często Wam Grzecznota wymiotowała? Zostawiam na naszym stole śniadanko. Dzisiaj łosoś i jajka ;) http://cdn.doradcasmaku.pl/dynamic/2/2100/8fa4/8a0b/3fa8/337d/755b/fedb/edb0/original_fit-978-460 🌻 http://tasty.blog.pl/files/2013/05/kan1.jpg 🌻 http://breakfast.blox.pl/resource/tortilla_losos_jajko_IMG_45073.jpg Zajadajcie A ja życzę słońca i ciepełka 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za śniadanie i kawę👄 ja na łososia zawsze chętna:D Zazdroszczę ci słoneczka, u mnie nie ma i od wczoraj mży. Byłam już u wampirzyc, bo w środę mam wizytę u diabetolożki. Cały miesiąc testowałam nowy lek (trajenta), Cukry mam lepsze ale zobaczymy jak cholesterol i trójglicerydy. Zulka nie pokazała się przez cały weekend, chyba pisze pracę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Teeklo Nie było mnie kilka dni więc mi się śniadań nazbierało,pyszności zjadałam wszystko:D.Do jedzenia mnie nigdy namawiać nie trzeba;) Jak chodzi o aurę to ja dzisiaj miałam wiosnę.Taki cudowny słoneczny i ciepły dzień że aż przykro wracać do domu. Nawet mój leniuszek Buffy zrobiła sobie bardzo długi spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat serdeczności i uśmiechu na twarzach mijanych ludzi można by powiedzieć wiele. Dzisiaj byłam u fryzjerki by nieco przyciąć pióra i była tam taka fajna starsza kobieta,że co usta otworzy to my wszystkie w śmiech. I tak sobie słuchałam jej opowieści i myślałam że bardzo ale to bardzo chciałabym mieć taką wesołą istotę blisko siebie. Nie wiem czy czasy,czy inne licho ale takie ostatnio smutne i pełne goryczy stało się moje życie,tak rzadko człowiek ma przyczynę do śmiechu. No ale już zmieniam tok wywodu bo nie tędy droga;) A na moje tereny przyleciały żurawie.Ciekawe czy w tym roku uda mi się nareszcie wyciągnąć mojego chłopa na tę obiecywaną od lat hi,hi wycieczkę:p Fakt nie zawsze jestem stanowcza,pewnie gdybym była bardziej upierdliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne 🖐️ Dzisiaj byłam z małżowiną jeździlimy załatwiać pilne sprawy w Jastrzębiu-Zdroju. Fajnie tereny tam są ;) W drodze powrotnej widziałam nadlatujące DWA BOCIANY!!!! :D:D:D Wieczorkiem pofikałam na gimnastyce, troche poleniuchowałam przed telewizornią i dzień zleciał. W niedziele u mnie ma być 17 stopni :D Jutro chyba umyje okna (?) :P Terixiu - mam nadzieje, że nowy lek spełni Twoje nadzieje ;) ❤️ Daisy ❤️- jakoś tak nasz "naród" brzydnie :O te kłamstwa uparcie powtarzane, te zacięte gębusie. eeehhh... Brrr lepiej mysleć o czymś przyjemnym Dobrej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałyście książkę Laurelin Paige Połączeni. Znajdź mnie? www.taniaksiazka.pl/polaczeni-znajdz-mnie-laurelin-paige-p-798222.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×