Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

witam U mnie zapowiada sie sliczny dzień,kolejny bo wczoraj było tak słonecznie.Z małzykiem wzielismy sie za mycie okien,firanki, na dzisiaj zostały tylko 2 okna w pokojach.Od razu lepiej widac przez okno. Teklo kupujemy naszej Grzecznocie takie chrupki royal-canin-cat-skin-hairball-3-5-kg-dla-kota-i6704874467.html Sa to chrupki na odklaczanie bo ma długa sierść. I od razu było lepiej.Wymiotowała nawet kilka razy dziennie,teraz moze raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sie stronka otworzy z karm a bo nie widze wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam gorąca kawusie,ja dalej pije herbatkę.Nauczyłam sie pic herbate miętowa,nie jest dobra ale mozna wypic. Daisy ,Teklo ja jeszcze nie widzialam zurawi ani bocianów Musze zobaczyc w ogrodzi czy wychodza tulipany bo wcozraj kuzynka mówila mi ze u niej juz widac jak sie przebijaja. Za to na moim oknie w kuchni mam 20 pelargonii,ładnie rosna i malutkie pomidorki koktajlowe(około 50) sama nie przepadam za takimi pomidorami ale sa dobre do sałatek.Terix sadzisz w swoim ogrodzie takie pomidorki?Nie wymagaja specjalnie roboty. Terix kiedy masz odbiór wyniku? ide szykowac sniadanie,zaraz małzyk wróci z pracy.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzięki Plotko za informacje. Jak dokończymy reszte karmy F - uzgodnimy z wetem jaką kupić następną. F też wymiotuje średnio raz w tygodniu, czasem raz na 2 tygodnie sobie puszcza pawia. Z różnych powodów to się zdarza: czasem nachłeptał sie wody na umywalce i z pełnym brzuchem zeskoczył na podłoge - pawik; po surowej wątróbce, teraz nie toleruje surowej ryby - wymiotuje po niej. Przed zawałem zdarzało mu się częściej, teraz myśle że to były pierwsze objawy żłego stanu serca. Odchudzony jest do 5,5 kg - widać że dobrze sie czuje bez duzego tyłka. Musimy to utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ija choc na mom .powiedzieć że u mnie wszystko ok. choć czasami nie wiem co mam robić :O Jutro z T .do lekarza we czwartek też :O ale idzie wiosna więc mam nadzieje że wszystko dobrze się ułoży . Mnie dopadła jakaś alergia dodatkowa bo i tak jestem na sterydach cały czas ale teraz oczy mi puchną i strasznie swędzą czerwone jak malowane powieki :O Chcę zapytac czy u was drzewa tez padają jak po huraganie ? bo u mnie do tej pory była cisza ale wczoraj sasiad ten co nie lubi nić poza sobą wycinał wszystkie drzewa z działki swojej świerki piękne dwa jałowce itd. a teraz posadzi buroki !!!! i będzie pi.....i PGR Boze kiedy się skończy prostacki cyrk i znikna te kukły z areny cyrkowej :O Wczoraj na f.. dostałam ostrzeżenie bo polubiłam kartoflisko :P:P a ja mam to w dupie wielkiej !!!!!! Trzymajcie się idę już 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 dla może być takie codziennie, nigdy nie mam dość ryb:D Dzisiaj jadę po odbiór wyniku, po południu. W tym tygodniu wcześniej obiad, bo M ma drugą zmianę. Muszę też wskoczyć do kilku sklepów, może jakieś wiosenne bluzki, torebki już są. Wczoraj zrobiłam mały przegląd i kilka bluzek i torebek poszło do pojemnika. Trzeba zapełnić lukę:D Plotka już nie sadzę tradycyjnych pomidorów, tylko koktajlowe. Chciałabym dostać bardzo niskie, ale sprzedający oszukują. W ubiegłym roku też miały być niskie, a porosły do 1,5 m, nie mam takich palików żeby je umocować:P Tekla ostrą dietę wprowadziłaś, a powiedz czy pan F poza porami posiłków nie upomina się o jedzenie? Orsejowa czy z T to rutynowe badania, czy coś się dzieje? Ja wczoraj też kupiłam krople do oczu Polcrom, bo ostatnio mam czerwone, piekące, swędzące oczy. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - upomina się i drze pape :D ale tym razem ja już nie miękne - nie chce więcej takiej traumy przeżywać chociaż zator często ma nawroty. Robie F co najmniej 3 godziny przerwy między posiłkami. Jak bardzo sie naparza dostaje odrobine suchej karmy której nigdy dużo nie je bo woli iwęsko ;) Orsejko - rozumiem Cię doskonale. Jeszcze takiego chaosu nigdy w tym kraju nie było, takiego bajzlu i takiego chamstwa. Terixiu czekamy na Twoje wyniki ❤️ Orsejko - głowa do góry ❤️ będzie dobrze, przeżyliśmy najazd szwedzki przeżyjemy i dojną zmiane. A dojąąąąąą! bezwstydnie doją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄 Napisałam witajcie i siedzę z paluchem wiszącym smętnie nad klawiaturą bo nie wiem co napisać?! No zjadłam pyszne zapiekanki z tuńczykiem i pomidorkiem które przygotowała Teekla,poczytałam co napisałyście i jakaś pustka mnie wchłonęła.Czarna dziura :p Jak chodzi o Zulkę to ja sobie kombinuję że podłapała wirusa od swojej brzydszej połówki,praca chyba by jej tak kompletnie od nas nie odcięła😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chodzi o ptaki to nad moim domem leciały cztery łabędzie,hi,hi.Zastanawiałam się co za czort leci bo słychać było jedynie łopot skrzydeł.Ni to samolot,ni motolotnia ni inne licho:p.Zdarłam łeb do góry i ciut mi zajęło zanim rozpoznałam na co patrzę;). A żurawi ni bocianów nie widziałam ale słyszałam z opowieści że już są,tylko nie u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musimy przetrwać te dojne zmiany,te czystki w naszych domach,urzędach,lasach wszędzie.Nie możemy się poddać bo na to właśnie liczą te oszołomy,oszuści,zbrodniarze. Już 8 marca będziemy mogły pokazać co myślimy o miłościwie nam panujących. A teraz zmykam,całuski i bardzo udanego dnia no wiosny nie tylko za oknem ale i w naszych sercach👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Heloł wybaczcie moją absencję, w weekend miałam szkołę, a wczoraj próbowałam pisać, do 20 marca mamy oddać pierwszy rozdział:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo fajnie, że F złapał formę:) a powiedz czy fałdka na brzusiu też ciut zmalała czy jednak wisi? swojemu Rysiowi daję przemrożoną wołowinkę na oko, muszę jutro zważyć, ale na raz, on sobie sam dzieli czy wtrząchnąć od razu, czy z przerwami;) a suche - odmierzoną dzienną porcję wsypuję mu rano do michy i podjada kiedy chce, nigdy nie zjada wszystkiego. ale co tu dużo mówić, do mikrusów nie należy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do puszczania pawia i mojemu się zdarza, z reguły jak zbyt łapczywie zje chrupki. ale jak to kot, przed pawikiem zawsze płacze w charakterystyczny sposób i dzięki temu jeśli stoi w nieodpowiednim miejscu to zdążę przenieść go w inne, żeby nie było roboty z czyszczeniem dywanu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix masz na oku jakieś konkretne torebki? ja do swoich się przywiązuję i noszę aż znoszę na maksa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy skoro żurawie przyleciały to już prawie wiosna:) u Teklo z kolei boćki, to też budujący widok a u mnie już o 6 rano w końcu ptaki świergolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia a Twoj córa gdzie wybiera się na studia, już ma jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawusie herbatke zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Mamy ładny dzień, choć słońca mało to jest przyjemnie. Orsejko ❤️- gdyby mi FB zwrócił uwage za polubienie "Kartofliska" - napisałabym do admina że jeśli robią takie ograniczenia - to niech nie publikują linków a w ogóle to możesz z ich "usługi" zrezygnować i nawet będziesz namawiać do tego swoich znajomych. Łache robią czy co? ❤️ Zulko - fałdka pod brzuszkiem wisi ale nie jest jakoś specjalnie rażąca. Fajnie wygląda bo patrząc z góry sylwetka ma wcięcie w "talii". Złapał forme ale wczoraj mnie coś podkusiło i poczytałam na temat zatorów u kotów :O - strach mi tyłek scisnął - żałuje że czytałam. To dla kotów ogromne cierpienia i ból z powodu niedkrwienia. F od zawsze pawie puszcza w "bezpiecznych" miejscach a jak mu się trafia że nie zdąży to pomagam mu i szybko prestawiam w stosowne miejsce - najlepsze są kafle w przedpokoju lub kuchni :D Nigdy przenigy nikt o to nie miał pretensji do Kota. Trzymam kciuki za pisanie - niech Cię wena nie opuszcza ❤️ ❤️ ❤️ Zostawiam kanapki na śniadanko http://www.usmazona.pl/wp-content/uploads/2015/07/kanapki-na-kolacje-sniadanie.jpg 🌻 http://tescomagazyn.pl/img/2015/03/Szybkie-pasty-do-kanapek-%E2%80%93-przepisy1-620x410.jpg 🌻 http://dietetyczne-przepisy.net/wp-content/uploads/2015/03/kanapki-z-owocami-100-kcal.jpg i smigam na zakupy Miłego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z mokrego wschodu👄 Teeklo Śniadanko mniam❤️ Zulka A ja Ciebie już położyłam do łóżka,pewna że jedynie choroba mogła na tak długo ukraść Cię z kafee. Nie tylko Betulka gdzieś przepadła,długo milczy Fruwająca o innych zaginionych nie wspomnę. Duży buziak dla tych które są👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sobie poszukałam tego ,,Kartofliska,, bo nie wiedziałam co w nim tak strasznego że aż ostrzegać trzeba:p. A tu w sumie nic takiego czego byśmy nie wiedziały i nie popierały.No przynajmniej niektóre z nas;) U mnie za oknem pada deszcz.Wprawdzie całkiem ciepło no ale i tak razem z tym deszczem w człowieku płacze wszystko. No i mamy dzisiaj pierwszy marca,wiosna coraz bliżej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
witanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo faktycznie czasami lepiej nie czytać:o ale sama wiem, że się nie da:P Daisy a mówiłam, że złego licho nie bierze:P odpukuję, nie daję się, a katar to szczegół;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×