Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Gość gość
witam to Plotka,nie moge sie zalogowac ,więc tak tylko napiszę. Orsejko dziekuje za kawusie,jak wróce z lab chetnie wypije i to duzo,miesiąc nie piłam byłam bezkawowa ,ale dzisiaj wypije z chęcia.Orsejko nie pije tak dużo mięty,ale 1,2 herbatki dziennie. Orsejko za duże cisnienie,mi przy 140,150 głowa peka.Koniecznie trzeba brac leki. Orsejko ja tez chcialabym jak Betulka móc oglądać i cieszyc sie ,ale u mnie chyba sie nie spieszą.Na razie tłumacza sprawy zawodowe. To musi byc ich decyzja. Zulko ładnie sie firma zachowała,oby takich firm było duzo, a to teraz do rzadkości nalezy. Daisy czy juz u Ciebie gałazki przycięte na drzewach? Moja małzowina wczoraj całe przedpołudnie ciął i sprzatał Ja tez latam codziennie po przychodniach,wczoraj robiłam usg piersi i tarczycy. teklo czy konsulyowałas z lekarzem tak długie branie plastrów? Mi wcozraj odradzili by nie wracać,po prostu trzeba przez to przejść kiedys. A za duze złego w organizmie robią hormony.U mnie bardzo poszerzyły sie przewody mlekowe a w nich powstały torbiele.I sie powiekszyły.To jest efekt uboczny HTZ.Dlatego pewnie nie wróce. Teklo zaraz ide oglądac gołabka. Terix masz ten wynik? No nic szykuje sie do wampirzyc.Mam moc badan na skierowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam to Plotka,nie moge sie zalogowac ,więc tak tylko napiszę. Orsejko dziekuje za kawusie,jak wróce z lab chetnie wypije i to duzo,miesiąc nie piłam byłam bezkawowa ,ale dzisiaj wypije z chęcia.Orsejko nie pije tak dużo mięty,ale 1,2 herbatki dziennie. Orsejko za duże cisnienie,mi przy 140,150 głowa peka.Koniecznie trzeba brac leki. Orsejko ja tez chcialabym jak Betulka móc oglądać i cieszyc sie ,ale u mnie chyba sie nie spieszą.Na razie tłumacza sprawy zawodowe. To musi byc ich decyzja. Zulko ładnie sie firma zachowała,oby takich firm było duzo, a to teraz do rzadkości nalezy. Daisy czy juz u Ciebie gałazki przycięte na drzewach? Moja małzowina wczoraj całe przedpołudnie ciął i sprzatał Ja tez latam codziennie po przychodniach,wczoraj robiłam usg piersi i tarczycy. teklo czy konsulyowałas z lekarzem tak długie branie plastrów? Mi wcozraj odradzili by nie wracać,po prostu trzeba przez to przejść kiedys. A za duze złego w organizmie robią hormony.U mnie bardzo poszerzyły sie przewody mlekowe a w nich powstały torbiele.I sie powiekszyły.To jest efekt uboczny HTZ.Dlatego pewnie nie wróce. Teklo zaraz ide oglądac gołabka. Terix masz ten wynik? No nic szykuje sie do wampirzyc.Mam moc badan na skierowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wpuszcza mnie wcale na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam to Plotka,nie moge sie zalogowac ,więc tak tylko napiszę. Orsejko dziekuje za kawusie,jak wróce z lab chetnie wypije i to duzo,miesiąc nie piłam byłam bezkawowa ,ale dzisiaj wypije z chęcia.Orsejko nie pije tak dużo mięty,ale 1,2 herbatki dziennie. Orsejko za duże cisnienie,mi przy 140,150 głowa peka.Koniecznie trzeba brac leki. Orsejko ja tez chcialabym jak Betulka móc oglądać i cieszyc sie ,ale u mnie chyba sie nie spieszą.Na razie tłumacza sprawy zawodowe. To musi byc ich decyzja. Zulko ładnie sie firma zachowała,oby takich firm było duzo, a to teraz do rzadkości nalezy. Daisy czy juz u Ciebie gałazki przycięte na drzewach? Moja małzowina wczoraj całe przedpołudnie ciął i sprzatał Ja tez latam codziennie po przychodniach,wczoraj robiłam usg piersi i tarczycy. teklo czy konsulyowałas z lekarzem tak długie branie plastrów? Mi wcozraj odradzili by nie wracać,po prostu trzeba przez to przejść kiedys. A za duze złego w organizmie robią hormony.U mnie bardzo poszerzyły sie przewody mlekowe a w nich powstały torbiele.I sie powiekszyły.To jest efekt uboczny HTZ.Dlatego pewnie nie wróce. Teklo zaraz ide oglądac gołabka. Terix masz ten wynik? No nic szykuje sie do wampirzyc.Mam moc badan na skierowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam to Plotka,nie moge sie zalogowac ,więc tak tylko napiszę. Orsejko dziekuje za kawusie,jak wróce z lab chetnie wypije i to duzo,miesiąc nie piłam byłam bezkawowa ,ale dzisiaj wypije z chęcia.Orsejko nie pije tak dużo mięty,ale 1,2 herbatki dziennie. Orsejko za duże cisnienie,mi przy 140,150 głowa peka.Koniecznie trzeba brac leki. Orsejko ja tez chcialabym jak Betulka móc oglądać i cieszyc sie ,ale u mnie chyba sie nie spieszą.Na razie tłumacza sprawy zawodowe. To musi byc ich decyzja. Zulko ładnie sie firma zachowała,oby takich firm było duzo, a to teraz do rzadkości nalezy. Daisy czy juz u Ciebie gałazki przycięte na drzewach? Moja małzowina wczoraj całe przedpołudnie ciął i sprzatał Ja tez latam codziennie po przychodniach,wczoraj robiłam usg piersi i tarczycy. teklo czy konsulyowałas z lekarzem tak długie branie plastrów? Mi wcozraj odradzili by nie wracać,po prostu trzeba przez to przejść kiedys. A za duze złego w organizmie robią hormony.U mnie bardzo poszerzyły sie przewody mlekowe a w nich powstały torbiele.I sie powiekszyły.To jest efekt uboczny HTZ.Dlatego pewnie nie wróce. Teklo zaraz ide oglądac gołabka. Terix masz ten wynik? No nic szykuje sie do wampirzyc.Mam moc badan na skierowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam to Plotka,nie moge sie zalogowac ,więc tak tylko napiszę. Orsejko dziekuje za kawusie,jak wróce z lab chetnie wypije i to duzo,miesiąc nie piłam byłam bezkawowa ,ale dzisiaj wypije z chęcia.Orsejko nie pije tak dużo mięty,ale 1,2 herbatki dziennie. Orsejko za duże cisnienie,mi przy 140,150 głowa peka.Koniecznie trzeba brac leki. Orsejko ja tez chcialabym jak Betulka móc oglądać i cieszyc sie ,ale u mnie chyba sie nie spieszą.Na razie tłumacza sprawy zawodowe. To musi byc ich decyzja. Zulko ładnie sie firma zachowała,oby takich firm było duzo, a to teraz do rzadkości nalezy. Daisy czy juz u Ciebie gałazki przycięte na drzewach? Moja małzowina wczoraj całe przedpołudnie ciął i sprzatał Ja tez latam codziennie po przychodniach,wczoraj robiłam usg piersi i tarczycy. teklo czy konsulyowałas z lekarzem tak długie branie plastrów? Mi wcozraj odradzili by nie wracać,po prostu trzeba przez to przejść kiedys. A za duze złego w organizmie robią hormony.U mnie bardzo poszerzyły sie przewody mlekowe a w nich powstały torbiele.I sie powiekszyły.To jest efekt uboczny HTZ.Dlatego pewnie nie wróce. Teklo zaraz ide oglądac gołabka. Terix masz ten wynik? No nic szykuje sie do wampirzyc.Mam moc badan na skierowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U mnie piękny słoneczny dzień Dzięki Orsejko za kawusie ❤️ ❤️ ❤️ Oj doczekasz doczekasz i swojego maleńkiego Szczęścia" jak u BeTulki. Betulko moje gratulacje ❤️ Rzeczywiście to miła chwila zobaczyć małą "fasolkę" w brzuszku. My też śledziliśmy jak rosną, przeżywaliśmy każdy pomiar i każde badanie ;) Życzę Wam żeby rosło zdrowo na pociechę i radość Rodzinki ❤️ Ploteczko ❤️ - Od chwili operacji(zaraz po) brałam plastry i regularnie konsultowałam. Najpierw byłam zła na gina że marudzi i dyscypline mi wprowadza a potem byłam i jestem mu bardzo wdzięczna i ufam mu. Od ponad 8 lat(?) raz w roku robi mi próby wątrobowe i pilnuje mammografii. Miałam dwa razy markery rakowe robione, morfologia krwi to standard a nawet kiedyś przez pomyłke zrobił mi USG mimo że sie nie kwalifikowałam bo przecież nie było co badać - wszystko kazałam sobie wyciąć. ;) Ostatnio gin mi tłumaczył jak to jest z plastrami: zawsze trzeba wyważyć ZA i PRZECIW i wybrać to co najlepsze dla pacjentki. Każda Hormonalna Terapia Zastępcza niesie zagrożenia, ta plastrowa również. Ostatnio jak wyczytywałam o udarach to wiem, że nawet udary są częstsze przede wszystkim u kobiet które stosują HTZ. Ale z drugiej strony jak nic się nie dzieje, to HTZ pozwala zachować młodość, aktywność i dobre samopoczucie do starości. A bez hormonów niestety bywa zwykle źle :O Zapytałam jak długo moge jeszcze stosować? odpowiedział mi że jeszcze bardzo długo. No ale wiadomo: pod kontrolą. Ostatnio - w grudniu miałam robine wszystkie badania i zwrócił mi uwage że mam nianajlepszeą morfologię żebym to skonsultowała z rodzinnym. Dzisiaj ide po recepty i pokaże wyniki rodzinnemu. Orsejko - znam osobę (w moim wieku) która ma stale ciśnienie 145lub150/90lub100 Jeśli nie są skokowe to spoko. Groźniejsze są spadki ciśnienia. Myśle, że Twój T jest pod dobrą opieką - Twoją i lekarza. Nie denerwuj się. Trudno jest prowadzić starszych pacjentów bo wszystko może się wydarzyć nagle nawet przy najlepszych staraniach. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - boje sie że mi zapcha rury ale może jak by rozcieńczyć dużą ilością płynu do naczyń to nic sie nie stanie :O Zostawiam Sniadanko prędkie i śmigam pod prysznic: kanapki http://bi.gazeta.pl/im/dd/1c/12/z18992605IH,Najlepsza-kanapka-w-Warszawie.jpg albo rogaliki z czym kto sobie życzy ;) http://przepisnachleb.pl/wp-content/uploads/2014/04/rogaliki_maslane1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Mnie ostatnio kardiolog powiedziała że im ciśnienie niższe tym zdrowiej. Powinnam się starać nie przekraczać 130/80. Ale są "lekarze" tylko z nazwy, jak np. taki Radziwiłł Plotka zamiast mięty możesz pić herbatkę z pokrzywy, z rumianku, też nie więcej niż 1 dziennie. Ja na razie mam spokój z wizytami do przyszłego tygodnia:P Wynik odebrałam, dobry. Norma do 9, a ja mam 1,69. Tekla dzięki za zdjęcia, fajne szkraby, a J...a jaka sprawna:D Tak sobie ostatnio myślałam, że bez facetów dałybyśmy sobie radę, mniej by było nerwówki. M ostatnio wykorzystał 2 dni urlopu, makabra. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka nie puszczało cie, a później aż trzy razy:D Czasami komputery dostają bzika, jak znaczna część społeczeństwa:P U mnie dzisiaj był dosyć ładny dzień, nie za dużo słonka, ale przynajmniej nie padało. Poprałam kołdry i poduszki, czuję nadchodzącą wiosnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zmiana strony bo nie widać żadnych wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątkowe cześć i czołem Teklo za śniadankowe specjały duży całus 👄 a wiesz czym najlepiej przepchać rury po wlaniu tego tłuszczu? ano sodą kaustyczną, tylko trzeba znaleźć miejsce, gdzie można ją kupić, bo w zwykłych marketach budowlanych nie uświadczysz. wsypujesz kilka łyżek tego granulatu do odpływu i po chwili zalewasz wrzątkiem, tylko ostrożnie, bo lubi buchnąć. ale ładnie udrażnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo Twoja pani metabolik na pewno wie pewnie o plasterkach, nic nie mówiła, czy też, że można byle ściśle kontrolować? Orsejko tak jak napisała Tekla najgorzej jak ciśnienie skacze, wtedy robi się niebezpiecznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko chyba nerwowo klikałaś raz za razem i tyle wpisów weszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam labę, oprócz rutynowego sprzątania sobotniego nigdzie nie muszę się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix hihi ciekawe czym podpadł Ci małżyk przez te dwa dni urlopu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie ,ja tez nie lubie jak mój M ma urlop,plącze sie i wszedzie łazi za mną. Dziewczynki klikałam w odstępach i nijak nic sie nie pokazywało.Kiedys tez tak było kilka dni temu i nie przeszło nic. Teklo wiem ze HTZ ułatwia zycie ,ale wczoraj mi profesor uświadomiła zeby jesli sie da odstawić już.Biore około 7 lat.Tzn juz nie biore od miesiąca.Na pewno zycie jest lżejsze z HTZ,ale najwyzej szybciej bede stara. Pewnie nie wróce,moze z jakimis przerwami. Teklo fajny golabek ,ale Maluszki fajniejsze. terix dobrze ze wynik w normie,ja musze dalej walczyc z watrobą.Choc po odstawieniu leków wyniki o wiele lepsze.Tylko OB wysokie i CRP wykazuje stan zapalny.Takze mnie wizyty lekarskie nie miną We wtorek jade na tomografie Za mna juz tydzien zabiegów,ale naprawde jeszcze tak nie miałam nigdy,odliczam zeby zabiegi sie skonczyły,starsznie jakos zle mi sie tam chodzi.Pewnie za duzo korzystałam z zabiegów.Męczą mnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze napisze coraz lepiej wreszcie mi sie chodzi i mniej chyba kuleje.Moja siostra stwierdzila ze prawie nie widać nic jak chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka podpadł, bo wydaje mi się że on się cofa. Dobrze mu jak jest, tylko na rządzących nie może patrzeć. Chciałam zaplanować remont łazienki, ale po co? przecież jest dobrze. Po co dodatkowa robota. Kupić komputer - przecież pada i wieje, trzeba poczekać na lepszą pogodę. I jeszcze kilka rzeczy uzbierało by się Plotka skoro widzisz poprawę po zabiegach, to czego narzekasz, staraj się o więcej. Wyniki wykazują stan zapalny, bo jeszcze noga niedoleczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix naszym chłopom nigdy nic nie potrzeba,choc przyznam sie mój zawsze po jakims czasie mieknie,ale ile trzeba tołkować,oj trzeba.Nigdy nie ma problemu jak cos chce zrobic przed jakąs uroczystością,więc naczyłam sie i zawsze wykorzystuje.On wtedy nieba by uchylił.W ubiegłym roku przed weselem o czym wspomniałam wszystko było,mysle ze mogłam wiecej wydusic ale i tak duzo zrobił,przeciez musiał wszystko sam bo ja kalekowałam. Terix nie wiem czy to z nogi,mysle ze moze z ręki bardziej bo stan zapalny jest bo widze .Kiedys ortopeda powiedział ze moze byc z ręki.A moze z watroby.I własnie sie zastanawiam czy w tej sytuacji nie potrzeba podac cos przeciwzapalnego.A ja nie chce leków.Takze nastepny tydzien dalej lekarski. Zulko a jak twoja sunia z cukrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka nie udała się Panu Bogu starość, oj nie udała:( T...a nie może chodzić, bo chyba z racji wieku i cholesterolu miażdżyca zaatakowała nogi:( A ty na rękę nie bierzesz już żadnych zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix biore własnie na reke zabiegi,wiem ze muszę,na pewno troche podanie osocza pomogło,ale ręka nie jest taka jak powinna być.Drętwieja mi palce,o otworzeniu np buteli z woda nie ma mowy.Dlatego męcze sie tymi zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dobranoc,musze się polozyc za dużo wrażen na jeden dzień.Oczy mi sie same kleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj kanapka sie nie pokazała ale nie mogłam skorygować bo była zmiana stronki ;) Zulko ❤️- używam „Kreta” już dwa razy musiałam użyć od czasu nowej kuchni (chyba mamy ją ok 5 lat) ale ten drugi raz tak długo to trwało że wole na zimne dmuchać ;) Widzisz! musze metabolik powiedzieć :O poprzednia wiedziała a nie jestem pewna czy ta nowa doczytała. Powiem jej teraz w maju. Ta nowa wg mnie to bystrzacha - powinna zajarzyć. Ploteczko ❤️ - komuś trzeba zaufać a komu jak nie lekarzowi prowadzącemu. Jeśli tak mówi to w Twoim wypadku coś jest na rzeczy. 🌻 Mam wieści od mojej S. Minął już miesiąc od operacji. Czuje się doskonale! przede wszystkim się WYPROSTOWAŁA! Szwy pięknie zagojone, ale jeszcze maściami smarowane, zeszła do rozmiaru „C” - to jest genialne! miała nienaturalnie duże… Najbardziej sie cieszy że jak siedzi to nie uwiera jej żołądka ;) :D I ja bardzo sie ciesze. Bardzo. Jest pełna życia, aktywna i operatywna. Prawdziwa radość. Jeszcze nie powinna podnosić rąk do góry ale poza tym spoko. Terixiu ❤️- znam ten ból. Po tygodniu zaległego urlopu mojej Małży miałam już odchyły :D Chłopy nie lubią zmian :P to chodzące konserwy :D Mój jeszcze nie wie :D że w czasie wakacji zrobie metamorfoze dużego pokoju :P:P:P Ten Radziwił to podobno niedoszły ksiądz Kurna co za dziadowstwo! wrrr A! nie dopchałam sie do rodzinnego musze w poniedziałek wcześnie pójść :O Dobranoc Dziewczynki 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotnie kawa i herbatka podana (__)? (__)? (__)? (__)? Słońca nie ma ale jest ciepło. Dla krzątających się - śniadanko. W roli głównej kaszanka: na chlebku http://przekaskinaimpreze.pl/wp-content/uploads/2015/05/kaszanka.jpg lub na talerzu http://www.jemlublin.pl/wp-content/uploads/2015/10/4.jpg a kto nie lubi to są jeszcze kanapki z szynką http://3.bp.blogspot.com/-0FhCa2eGXu8/VNuwTJepVOI/AAAAAAAAAF4/FnbvV6gIvbY/s1600/kanapka-z-zytniego-chleba-z-salatka-z-ogorka-dekorowana-szynka-wiejska-i-jajkiem.jpeg.jpg Miłj soboty 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×