Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Nie było mnie tak długo bo znów mam wielki problem z kręgosłupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od piątku właściwie leżę, mogę chodzić ale nie daj Bóg usiąść - bardzo nie chcę się operować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Witam pozdrawiam,miłego dnia życzę. kawusia herbatka ,inka cappuccino U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teklo wspólczuje ,pewnie decyzja była trudna ale meczyc tez nie mozna Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla bardzo współczuję, wiem że teraz będzie ciężko, ale F już się nie męczy❤️ W lipcu będzie 2 lata jak odszedł Cezar, a za każdym razem otwierając drzwi, zerkam na jago ulubione miejsce, gdzie oczekiwał:( Trzeba teraz dużo rozmawiać o nim i wspominać, szybciej oswoimy się z odejściem❤️ Betulka ❤️ dlaczego mówisz o operacji (drugiej?) Próbuj może najpierw fizjoterapii i może jakiś gorset? Vanilka dzięki za kawę👄 Plotka a jak twoja rehabilitacja, pomaga? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Teeklo Nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro:(. Wczorajszy dzień był jakiś bardzo pechowy.Miałam nie planowaną wizytę u lekarza i byłam świadkiem dwóch wypadków.Obu sprawczyniami były kobiety,taki przewrotny prezent na dzień 8 marca. W pierwszym przypadku babka potrąciła 93 latka na przejściu dla pieszych.Drugi obserwowałam z okna autobusu w którym wracałam do domu od lekarza.Tak na rondzie kobieta potrąciła kolarza,poleciał kilka metrów o wyrżnął głową o asfalt a kask poszybował dalej.Oba wypadki rozegrały się w odstępie jakichś 20 min prawie w jednym miejscu bo dzieliło je jakieś góra 500metrów. Tak mnie to wstrząsnęło że do dzisiaj jestem przybita. Na dokładkę u Teekli smutek i łzy:( Betulka Przytulam mocno i wspieram w cierpieniu bo troszeczkę wiem przez co przechodzisz.I mnie wczoraj z bólami kostnymi pogoniło do przychodni.Zrobiłam prześwietlenie i jak okaże się że nic tam nie ma,zacznę leczyć się na mózg.Bo tak mnie boli że zwariować można. No nic życzę udanego dnia bez bólu i smutku👄 Przytulam mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix bedzie cięzko teraz Tekli,była bardzo związana,zresztą znamy to uczucie Terix mozna powiedziec ,ze pomoga rehablitacja,ale to prawa ręka,moze mniej boli ,ale nie otworze dalje nawet wody. Jutro ide do ortopedy,pewnie dostane nastepne skierowanie na rehabiltacje. Zreszta reka zeszła na dalszy plan,mam powazny problem ,TK wykazało,chyba zyje na bombie,na razie sie oswajam, w poniedzialek pewnie pojde do rodzinnego.Chyba lepiej sie nie badac,czlowiek byłby zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Daisy los jakos tak sprawia,dla mnie wczorajszy dzien tez do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy przeswietlenie tak dobrze nie wykaze,takze z leczeniem mózgu poczekaj,chociaz tomografia albo rezonans.A Ty duzo pracujesz dzwigasz i sa skutki.Zreszta młode nie jestesmy.A nawet zwyrodnienia potrafia dać w kość.Na kregosłup polecam Ci naklejenia plastrów apap (betulko moze i Ty spróbuj) Ja zawsze kupowałam rozgrzewjace,nakleic na kręgoslup ,mozna podkleic jeszcze poloplastrem,zeby dobrze sie trzymało i chodzic z tym około 2 dni,poczujesz ulge.Zreszta mi chyba tez pomagały plastry tapy,ale to juz rehabiltant nakleja. Betulko moze popróbuj kinespaingu własnie,operacja to osteczność.A moze betulko blokada,ja juz jestem 2,5 roku po i jest w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy napędziłas mi stracha z tymi wypadkami,moja córka zaczeła sama juz jezdzic do pracy samochodem.A przezywam kazdy dzień,choc zieć mówi ze juz moze jezdzic,wczoraj oficjalnie przekazał jej kluczki do swojego samochodu.A ja jak matka boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Teklo..bardzo mi przykro :Oprzytulam do ❤️ Dzięki za kawunie vanilko.. terix.. byłam nie do końca bo wiadomo praca ..ale jestem mega uszczęśliwiona co za radość jak mówi się jednym głosem :) z niecierpliwością czekam na koniec tego syfu .....poniżenia i wstydu ....prostactwa dziwie się ludziom tak wierzącym w te brednie :O Miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ❤️ dziewczyny u mnie edna sprawa na chwilę spokojna guzy u siostry ,po chemi zatrzymaly sie,ale chemia daje jej popalić,kosci ją strasznie bolą,ale się nie podaję.W środę mam idzie do spzitala operacja kolana. Od poniedziałku za 4 tygodnie przyleci m. Dzięki za fotki Teklo,bo bym zapomniała. A młoda zaczyna myślec wie coś tylko nie mówi ,bo nie chcę zapeszyć gdzie ma zamiar pójśc dalej. Duzo zdrowia dziewczyny Plotko moja córka jeżdzi już dłuższy czas sama ,ale za każdą ma mi dać sygnał ,że dojechała i wraca. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki miałam beznadziejne zawirowania rodzinne :( Nie wiem co będzie dalej 😭 Za to M jest na razie po usg jamy brzusznej i wszystko ok :D W poniedziałek rentgen i tomograf klatki :classic_cool: Czekam z utęsknieniem na ciepło, bo zima mi się już przejadła Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Ja właśnie miałam się Ciebie pytać jakie badanie wykryło u Ciebie tą torbiel w ręce.I mnie tak na chłopski rozum wydawało się że prześwietlenie rtg raczej jakiś głębszych zmian nie wykryje.A kolano tak mnie boli że chyba się wścieknę. W poniedziałek idę z prześwietleniem do ortopedy ale jakoś nie wierzę by mnie dogłębniej badał,nie na nfz a prywatnie mnie nie stać😭 No i napisz pliss o jakiej bombie piszesz?!. Wiem że nie jest łatwo mówić o trudnych sprawach ale w grupie nawet ból łatwiej znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca Ja właśnie sporo myślałam o Twojej nieobecności.Trzymam kciuki za wyniki męża,no i całokształt by było już tylko lepiej👄 Wanilko Buziaki dla siostry,by miała siłę i wolę walki👄 Teeklo No zajrzyj choć na momencik,popłaczemy razem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Jak chodzi o rząd to wczoraj już zalali szambem nie tylko nasz kraj ale i Europę. Możemy się złościć,wstydzić i buntować no ale to co oni wyrabiają to już przechodzi ludzkie pojęcie.Nie da się latami odrobić tych strat. A teraz jeszcze szykują nowelizację ustawy w obrocie ziem rolnych.Wyobraźcie sobie że ziemie rolne należące do spółek górniczych będą wyjęte spod tej ustawy.Jednym słowem będą mogli sprzedać komu chcą,ta ziemia nie musi być pod ochroną.Ziemia rolna może być ,,rolna,, i ,,rolna,, niby to samo ale nie to samo bo zależy do kogo należy I jeszcze jest masa debili która wierzy w ten rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×