Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość Planujacaxxxx
A wy chodzilyscie do ginekologa prywatnie przez cała ciaze? Ja bym chciała prywatnie, lepszy sprzęt i wgl.. :) w którym tygodniu ciąży mogłabym pójść najszybciej? Żeby było coś widać? Chodzi mi o tygodnie liczone od miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujacaxxx czytałam na internecie że 6 dnia po stosunku może iść. Ale wiadomo że im dłużej wytrzymasz tym lepiej . Ja chodziłam prywatne. Najgorzej że wszystkie badania si3 robi prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja chodzilam z kasy a na usg 3d wybralam sie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
migotka nie umiesz spac ze przed 5 post na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
W 5 tc od miesiączki? Kurdeee ja tak bardzo chciałabym już pójść :P ostatnią miesiączkę zaczęłam 26 stycznia, to myślicie ze na początku marca mogłabym już pójść? Jak byście zrobiły na moim miejscu? Uleczka a ty najpierw robiłaś sobie bete? A ile się płaci za te wszystkie badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Przepraszam ze was tak dopytuje, ale nie mam kogo pytać, a z rodziny nikogo nie chce pytać żeby nie było podejrzeń na razie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było tak. Po dniu jak nie dostałam miesiączki zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Nigdy nie robiłam bety. Chyba byłam za mało doedukowana. Potem jakieś 5 dni później szliśmy na wesele. Były moje urodziny... i żal mi było że znów się nie nie udało... ale mówię... trudno... napijemy się za zdrowie młodych...:):) i cos mnie pokusiło i zrobiłam test. A tam !!najpiękniejszy prezent urodzinowy:):) dwie kreski. Z wrażenia potem zrobiłam mała stluczke a marka auta które stuknelam nazywala się "tata". Masakra :):):) słyszałam że czasem.tak jest ze przy chłopcu później wychodzi test niż prży dziewczynce. Bo jest mniej jakiegoś hormonj:):) to była sobota a w poniedziałek byłam u ginekologa. I powiedział że to 5tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujacaxxx nie pamiętam ile badania. Cennik znajdź w google przybliżony. Chodzi o badania toxoplazmozy....krwi...grupy krwi.... cukier... itp. Tak sie zbiera. Myślę że w marcu możesz iść. Wszystko zależy od sprzętu ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
michalina92 - o 4 tej moja kotka mnie zbudziła i już nie mogłam zasnąć i trochę popisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
my już po badaniach toxoplazmozy i wszystko ok, koteczka jest rasowa więc ma kontrolne badania co jakiś czas u weterynarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja jestem kociara ,u mnie w domu był kot, u męza tez i oboje lubimy zwierzęta bardzo i koty najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mamy na dniach planującaxxxx do testowania- trzymam kciuki żeby się udało a my póżniej po kolei....wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja w ogóle nie mam doświadczenia z robieniem testów , w pierwszej ciązy wtedy na studiach egzaminy i myślałam ze się spóżnia @ bo się stresuje ale po dwóch tygodniach od spodziewanej @ poszłam na betę i było ponad 2500 , teraz kupiłam trochę testów ciążowych razem z owulacyjnymi i od 8 miesięcy tylko jedna kresczka w każdym cyklu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Tak, ja jakoś w przyszły weekend będę testować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
A wiecie co? Ja tak w ogóle, to mam mieszane uczucia. Niby chcę ale pewności nie mam. Jeżeli rozumiecie o co mi chodzi :/ Ostatnio znów mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Też tak macie? Szczególnie te które są już mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Zawsze bedzie strach bo to znowu "wywrocenie" zycia i nieznane.ale mnie zmartwilo to ze dowiedzialam sie ze ten duphaston co biore i jak sie go bierze przed owulacja to ja hamuje.wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
A czy któraś z Was ma życzenia jeśli chodzi o płeć? My próbujemy"wstrzelić się" w dziewczynkę ale na razie nie wyszło :) Chociaż nie mam już takiego parcia na córkę jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola. Ja chyba jestem już za tym... to znaczy miałam tak . Niby chciałam ale jak mały dawał. Popalić to miałam dość wszystkiego i mówiłam nigdy więcej dziecka. Ale teraz prYsEdl czas że tak bardzo chce ze juz tak nie ma. Co do duphastonu ja nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ja znów chciałam od razu drugie, ale mąż nie chciał. Chciałam być uczciwa i nic na siłę nie robić. Teraz żałuję że tak długo zwlekaliśmy, jednak ten kontakt między rodzeństwem będzie inny, za duża różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a ile lat ma Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja planuje strzał w dziewczynkę. Ale nic na siłę. Po prostu spróbuję 3-4dni przedmowulacja. A potem nic. I tak tylko 1 miesiąc. Potem Już byle w ciążę strzelić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ma 5 lat. Nam ostatnio nie udało się, zobaczymy teraz ale postanowiłam, że jak się nie uda, to już będziemy"strzelać" jakkolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja chyba nie wierze w takie strzelanie w chłopca czy w dzieczynke,najpierw musi sie udac a potem byle zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Niby są sposoby ale nie 100%. Plemniki żeńskie są trochę wolniejsze od męskich ale żywotniejsze, więc trzeba przed owulacją, bo męskie zdążą obumrzeć a żeńskie mają wtedy większą szansę. Po drugie, z takiego samego powodu płytsza penetracja, po trzecie, kwaśny odczyn organizmu. Podobnież jest 87%szans na dziewczynkę. Aha, i najgorsze, kobieta musi darować sobie orgazm, żeby uniknąć zbyt silnych skurczy macicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
dziewczyny ja tez jakoś nie wierze z to planowanie płci , my w samą wtedy owulacje wtrafilismy i mamy dziewczynkę, więc ja na planowanie płci nie będę się nastawiac, aby tylko zajść w ciaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Fajnie, że zebrało się nas tak dużo i temat nie zaginął w czeluściach forum :) Mam temat na rozluźnienie, bo od tego ciągłego dyskutowania o owulacjach, cyklach i porodach pewnie część z nas zaczyna się stresować :D Czym się interesujecie? Co lubicie robić w wolnej chwili? Jakiej słuchacie muzyki, jakie czytacie książki? A może któraś z Was ma nietypowe hobby? Poznajmy się z trochę innej strony niż ciążowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×