Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość Planujacaxxxx
Noo w tej części Grey jest o wiele przystojniejszy! I Ana seksowniejsza :P ja oczami greya zaczęłam czytać ale jakoś nie mogłam skończyć.. :p muzyka w tej części również mi się podobała:) dodaje klimatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Planujaca, po twoim opisie nie moge sie jiz doczekac jak zobacze ten film :) co do książki to oczami greya czytalo mi sie ciut lepiej i szkoda ze jest opisana tylko czesc historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie mogłam dodać odpowiedzi to może dziś się uda. Planująca po twoim opisie jeszcze bardziej nie mogę się doczekać jak zobaczę ten film :) Co do książki to mi się trochę bardziej podobała właśnie ta oczami Greya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów dodało wszystkie 3 posty, które próbowałam dodać wczoraj. Przepraszam Was za powtarzane posty, staram się zmieniaćje na kropki ale tych z pomarańczowym nickiem nie moge edytować. Ju drugi raz kafeteria tak mi się zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry ginekolog to podstawa przy planowaniu ciąży. Ja byłam ostatnio na usg w www.medis.pl i Pan powiedział, że właśnie zaczynam owulację wiec trzeba się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a próbowałyście może jakiś suplement diety, który pobudzi owulację i poprawi jakość komórek jajowych? może warto spróbować, np. Inofem, to suplement diety dla kobiet z różnymi zaburzeniami i nie tylko, np. po stosowaniu antykoncepcji dobrze jest go stosować usmiech.gif również jest polecany dla kobiet z pcos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
nie wiem nie probowalam i w sumie nigdy nie bylo antykoncepcji tylko stosunek przerywany.a tak wgl to mam wizyte u innego lekarza 1.03 z kompletem badan ale zapomnialam o @ i nniewiem czy nie bede musiala przesuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam tabletki anty przez 5 lat ... zobacze co powie mi lekarz czy trzeba będzie coś brać czy nie. Na razie czekam na okres, który nie wiem kiedy przyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Hej dziewczyny. Właśnie zrobiłam test i wydaję mi się, że widzę drugą słabą kreskę. Okres spóźnia mi się drugi dzień. Jeszcze w sobotę robiłam test i był negatywny na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Może masz niski poziom tego hormonu, który powoduje, że ta kreska jest widoczna. Czasem tak jest. A robiłaś test z porannego moczu? Ja czekam z testem do piątku. Ale czuję że nic z tego. Nie wiem, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Być może. Test robiłam wieczorem ok. 20;00 Dziś 3 dzień i okresu dalej brak. Spokojnie, nie nakręcam się na zapas ;) Jeśli do piątku nie dostanę to idę do lekarza. Uprawiam seksi z moim partnerem bez zabezpieczenia również w dni płodne, ale nie staramy się jeszcze jakoś bardzo. Zdajemy się na los; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anne92 ja myśle że jednak starasz się bardzo tylko nie chcesz się przyznać i skrycie liczysz na ciąze, jak celujecie w dni płodne to jednak celowanie a nie liczysz na los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anne 92 na pewno się udało trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
A kto powiedział, że celujemy? Uprawiamy seks zawsze kiedy mamy ochotę, również w dni płodne. Jeśli będzie dziecko z tego no to się ucieszymy. Ale jeśli nie to świat się nie zawali i będziemy żyć dalej. Starania planujemy rozpocząć dopiero w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość justynka
no w sumie masz racje anne92 - jestem nowa na forum ,czytam was w sumie od dwóch tygodni , od 2 cykli tez się nie zabezpieczaliśmy, my też nie celowaliśmy ,teraz spóżnia mi się 5 dni ale jeszcze poczekam z testowaniem ,może to stres w szkole, planujemy strać się od wakcji dopiero , mam 25 lat ,kończe wtym roku studia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planijacaxxxx
Dziewczyny co u was ? U mnie dziś 26 dzień cyklu. Anne może pójdź na bete? Albo powtórz test tylko rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja jestem w trakcie przeprowadzki i już mam wszystkiego dość, pakowanie, rozpakowywanie... nawet nie mam siły myśleć o staraniach :P a przedemną jeszcze szukanie lekarza w nowym miejscu zamieszkania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Agaape ojjj tez to przechodziłam w sierpniu, wiem co czujesz :) wtedy tez miałam wszystkiego dość a teraz się z tego śmiejemy i chcielibyśmy się do tego cofnąć, to były takie fajne chwile.. :) na pewno uczcicie nowe mieszkanie w przyjemny sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujaca to jest moja 5 przeprowadzka w ciągu 4 lat więc doświadczenie mam :P ale nie zmienia to faktu, że jest to męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Narazie poczekam :) Jeśli do piątku będzie cisza to pójdę :) trochę pobolewa mnie podbrzusze. Może okres się po pro spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Tak, zawsze co 28 dni. Mam w telefonie aplikacje i moja średnia od czerwca to 28.5 dni. Nigdy mi się nie spóźnia, zawsze punktualnie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Uleczka jeszcze nie robilam. jakoś nie mam kiedy na nią pójść :( może w weekend zrobię sobie zwykły test a w poniedziałek pójdę na bete.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stać ciebie na to dziecko czy liczysz tylko na 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość. My robimy tylko dla 500+ . Mamy nadzieję że ciąża będzie mnoga i będzie 1000+. Po co innego dziecko robić...nie rozumiem ludzi którzy pragną dziecka z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja na 500 plus w ogóle nie zwracam uwagi ,a chce mieć dziecko po prostu ,to się nazywa instynkt macierzynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×