Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

planujaca jak znasz plec mozesz juz myslec nad imieniem:) Agape ja też tak słyszałam że najlepiej co dwa dni ale czy to prawda. U nas to roznie wychodzi ale staramy się głównie 3 dni: dzień przed owulacją, owulacja i dzień po. Przy pierwszym dziecku tak nam sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaania90 Twoja metoda jest fajna jak ktoś wie kiedy ma owulacje... my z mężem na razie kochamy się wtedy kiedy mamy ochotę, bo prawdopodobnie przez leki, które biore będzie mi trudniej zajść. Więc się na nic nie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie Ci mi...podczas starań celujecie w owulację, dni płodne, czy kochacie się po prostu wtedy kiedy macie na to ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Hej dziewczyny :-) U mnie 8tc. Pojutrze wizyta u ginekologa. Ostatnio było wszystko ok, słyszałam serduszko ;-) trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anne gratulacje :) ja czekam czy dostane okres czy nie. Już trzeci dzień spóźnienia, zobaczymy co będzie dalej. Zastanawiam się co poza ewentualną ciążą może być powodem opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape robiłaś test może się udało w tym cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam we wtorek ale wyszedł negatywny. Kolejny będę robić w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape trzymamy kciuki oby się udało ,daj znać jak w poniedziałek wyjdą dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie tym razem. Właśnie zwijam się z bólu. Ale to był dopiero pierwszy cykl starań więc się nie nastawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie tym razem. Właśnie zwijam się z bólu. Ale to był dopiero pierwszy cykl starań więc się nie nastawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
hej dziewczyny mogę do was dołączyć ? postanowiliśmy z mężem zacząć starania o dziecko, przeczytałam wasze forum od początku jest tu dużo fajnych i ciekawych wskazówek a w grupie zawsze rażniej , dziś wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną, teraz czekam na miesiączkę i od kolejnego cyklu już nie będziemy się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewelina :) fajnie że do nas dołączyłaś, bo ostatnio cicho u nas na wątku. Ja na twoim miejscu poczekałabym chociaż dwa -trzy cykle, bo od razu po odstawieniu tabletek jest więsze ryzyko wad u płodu i większe ryzyko ciąży mnogiej. Powiedz coś więcej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
będziemy się starać o pierwsze dziecko, od 3 miesięcy łykam już kwas foliowy , dziś wystąpiła miesiączka i już nie będę brała od tego cyklu tabletek, a że cykle mam nieregularne to też nie wiem jak to będzie - agaape ty też chyba jesteś na początku cyklu, masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
mój mąż ma 29 i się mówi ze dobrze by było zdażyć przed 30 zostać ojcem ale zobaczymy jak to wyjdzie na razie chce żeby organizm mój po tylu latach brania antykoncepcji powoli powrócił do normy i powróciła płodność i owulacja a to może potrwać pare cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, tak mam okres, chyba ostatni dzień. Ja brałam tabletki przez 6 lat i to moja pierwsza taka długa przerwa (nie biore od stycznia). Po odstawieniu mam cykle 37 dni więc mam dużo czasu na starania. Ale nie spinam się, bo to tylko niepotrzebny stres. A ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
ja w grudniu skończę 27 , a tabletki brałam jakieś 7 lat, czytałam ze po odstawieniu tabletek kobieta może nie być od razu płodna wiec pewnie pare cykli to potrwa u mnie , ja mam cykle 35 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
ja na razie nie kupuje testów owulacyjnych po prostu idziemy na żywioł bez zbędnego celowania w owulacje podobno zdrowa para ma rok czasu aż zajdzie w ciąze wiec podobnie jak ty nie chce zbytnio się spinać i niepotrzebnie się stresować ,chciałabym żeby do końca roku się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Powodzenia dziewczyny! Trzymam mocno kciuki, na pewno Wam się uda i wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie będę kupować żadnych testów ani nie będę robić wykresów etc. Dla mnie to zbędne nakręcanie się. Jedyne co to odstawiłam alkohol, biore kwas foliowy i kochamy się z mężem kiedy mamy ochotę. Daje sobie pół roku, jak w tym czasie nie zajdę to zacznę się martwić i wtedy zobaczymy, czy nie będziemy się czymś wspomagać. Jestem już po okresie więc zaczynamy nowy cykl :) w sierpniu jadę na krótki urlop to też na pewno poszalejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
agaape a ty w tym pierwszym cyklu starań czułaś kiedy występuje u ciebie owulacja ? zastanawiam się kiedy ona może występować jak cykle ja też mam dosyć długie ,u mnie 35dni , ja tez do końca roku na lużie podchodzę do starań a potem zobaczymy jak się nie będzie długo udawało to zrobimy badania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina nie nic nie czułam. Nigdy nic nie czuje. A mówiłaś ginekologowi, że masz takie długie cykle? Mówił ci coś na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
nic nie mówił na te moje długie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak mi ... a wszędzie trąbią, że nietypowa długośc cyklu zgłoś się do lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
hej ja jestem chyba wszyscy na wakacjach, agaape u ciebie który dziś dzień cyklu ? chyba jesteśmy na podobnym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 15 dzień cyklu i pokazuje mi, że po weekendzie będę miała płodne i owulację. Zobaczymy co to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oll e
Hej Ja staram się w tym cyklu o 2 dziecko. Juz jestem po dniach płodnych ciekawe czy się udało ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oll e
U mnie 18 dzień cyklu. ☺ mam stresująca prace i wymagająca dużo wysiłku fizycznego. Zmartwie się trochę jak to będzie bliżej okresu będę trochę sciemniac ☺ Mieliśmy się zaczac starać miesiąc temu ale uświadomiłam sobie ze nie chorowałam na ospę i biegiem poszłam robić przeciwciala i na moje szxzescie okazało się ze jestem bezpieczna czyli chorowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaania90
Ja też jestem tylko czasu nie mam napisać bo cały czas mam jakichś gości i mój synuś miał 1 urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×