Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Cześć Reni :) z tymi nogami w górze to u mnie jest tak, że tego nie robie tylko i wyłącznie dlatego że nie mam koło łóżka żadnej ściany, o którą mogę się oprzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bierzecie sam kwas foliowy czy cały zestaw witamin? Ja do tej pory brałam osobno kwas z wit. B i magnez ale teraz zamówiłam sobie kompleks witamin Olimp Vita-Min Mama bo zalerzało mi na dużej dawce kwasu foliowego, magnezie, żelazie i biotynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Ja biorę sam kwas foliowy, ale może faktycznie przydało by sie brać jakeś witaminki i minerały bo hemoglobinę mam zawsze tak bliżej dolnej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
ja też biore cały zestaw witamin z żelazem biotyną jodem kwasem foliowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie byłam przekonana do zestawu witamin, bo jak wiadomo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ale jak robiłam zamówienie w aptece internetowej, to nie było mojego kwasu foliowego i musiałam wybrać inny, a biore też magnez i chciałam zacząc brać coś na wypadające włosy. Jednak koszt trzech preparatów był dość wysoki no i ciężko było mi znaleźć kwas f. w większej dawce (biore podwójną niż zalecana) z dodatkiem wit. B i stanęło na kompleksie witamin. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
agaape zawsze można po tym zmienić na inne witaminy jak organizm żle by zareagował na dany zestaw , mi gin zaleciła pregna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina 27
agaape a czemu bierzesz podwójną dawkę kwasu foliowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apape ja biorę to co zamowiłaś od stycznia i jestem zadowolona. U mnie zaś wczoraj było coś podobnego do plamienia implantacyjnego. Wiem bo przy pierwszej ciąży to miałam. Ale nie mogę mieć 100% pewności więc czekam cierpliwie do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie od rana źle. W pracy złapał mnie straszny ból brzucha, taki jak na okres tylko gorzej. Musiałam się zwolnić i lecieć do lekarza. Lekarz powiedział, że to prawdopodobnie zapalenie dróg moczowych ale nie wykluczone, że zaciążyłam. Dostałam leki i leze w domu, chyba będę na weekend robić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina bo przy braniu antykoncepcji poziom kwasu spada a ja tabletki brałam długo. Dlatego chcę uzupełnić poziom kwasu, a że nie można go przedawkować i działa też na zmęczenie i senność to biore podwójną dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape ale w tym tygodniu miałaś mieć owulacje z tego co pisałaś wcześniej czy coś zle zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
agaape to fajnie by było żeby to była ciąza daj znać jak test wyszedł- trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape a jakie ci lekarz leki zapisał ? w ciązy tylko luteina albo duphaston czy są jakieś bezpieczne jeszcze leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę zaczęły mi się płodne, a owulację mam mieć w poniedziałek. Raczej mała szansa na ciąże...z leków to przepisała mi jakiś lek podobny do antybiotyku i ten w razie pozytywnego testu mam odstawić i silniejszy lek przeciwbólowy, rozkurczowy, który moge spokojnie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pisze na forum pierwszy raz, bądźcie laskawe:P planujemy powiększenie rodziny i staramy się o dziecko z mężem parę miesięcy. ostatnio z podejrzeniem wyrostka trafilam na SOR, okropny ból brzucha nie przechodził po lekach. zrobiono mi kilka badan, wyrostek wykluczono ale... bhcg wyszło na tydzień przed miesiączka 3,5. Zawsze miałam <0,100. Nie wiem co mam o tym myśleć... powtórzyć te badanie czy czekać jeszcze tydzień? Badani wyszło przypadkiem a teraz zaprząta moje myśli co z tym fantem zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Agaape to szybkiego powrotu do zdrowia życzę. I czekam od Was wszystkich na dobre wiadomości!!! Ja jestem trochę do tyłu za Wami bo mam dopiero 3 dzień cyklu, wszystko przede mną. Akurat dni płodne zaczną mi się razem z urlopem, już nie mogę się doczekać bo ta praca też źle na mnie wpływa, zwłaszcza nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny28
Agaape ja biorę na razie sam kwas foliowy. Tak robiłam przy staraniu o drugie dziecko. Na zestaw witamin- Folik Mama przeszłam dopiero gdy potwierdziły się moje podejrzenia co do ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Bubahubabuba znając moją niecierpliwość na pewno powtórzyłabym bym badanie już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape jak u ciebie samopoczucie trochę leki ci pomagają? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, robiłam dwa dni temu test i wyszedł negatywny. Czuję się lepiej, czasami tylko brzuch mnie lekko kłuje ale jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
a mnie dwa dni temu złapało zapalenie pęcherza ale powoli przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zapaleniami pęcherza to ostatnio jakaś plaga, u mnie w pracy trzy dziewczyny miały na raz. Ja we wtorek ide na badania więc się dowiem, czy mój ból ostatnio to był pęcherz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Agaape to powodzenia na badaniach, oby wszystko było dobrze. Mnie w środę czekają bardzo ważne badania, które zadecydują czy nadal powinnam sie starać o drugie dziecko czy raczej zapomnieć i zająć się swoim zdrowiem. Tak więc trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape to napisz jak już będziesz po wizycie u gin oby to ci się wyjaśniło skąd te bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina dzięki za przypomnienie :) miałam się do ginekologa umówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam, że kocham nasz piękny, polski NFZ ... pilne badanie USG brzucha mam 8 września, ginekologa 21 sierpnia ... ja się zastanawiam jak to robią dziewczyny w ciąży że badania mają regualrnie i wizyte u ginekologa co miesiąc. Bo przy takich terminach jak są u mnie w mieście to zdąże zajść, urodzić, posłać do komunii i może wtedy będę miała pierwszą wizytę potwierdzającą ciąże :D powiedzcie u Was też taka tragedia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape a test robiłaś czy to nie ciąza albo bete hcg? co na to gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape idż na płatną beta hcg i będziesz wiedziała na czym stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape gratulacje ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie robiłam tylko test przed wzięciem antybiotyku i był on negatywny. Z następnym testem i betą wstrzymuje się do daty miesiączki czyli 31.07. Za bete nie musze płacić wystarczy, że pójde do mojej rodzinnej i ona da mi skierowanie. Na razie odebrałam wyniki moczu i morfologii, z którymi po weekendzie pójdę do rodzinnej i zobaczę co mi powie ale ewidentnie mam coś z układem moczowym, bo znowu wyszło mi białko w moczu. Gość nie ma czego gratulować nie jestem w ciąży albo o tym nie wiem, do końca miesiąca o tym nie myśle, zobaczymy czy dostane okres (chociaż mam nadzieje że nie bo starania były bardzo intensywne :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×