Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka123999

trudna i piękna miłość

Polecane posty

Gość rycerzykhaha
A dlaczego? przecież tu jest Forum Dyskusyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc wszystkim! pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja powiem Dzien dobry. Czytałem wczoraj tego bloga. Nawet przyjemnie się czyta. do pewneg momentu sprawa jest jasna: ona ne ma czasu i nie może się zdeklarować. Ale jak "słyszymy" ją to sprawa przestaje być oczywista. moim zdaniem oboje są zbyt mądrzy by to zmarnować i zbyt głupi by to szanować. Więc nie wiem co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyhejterka
Jak ja uwielbiam taki hejt... "bez sensu" Jak bez sensu to nie czytaj, ni komentuj... Dla mnie ten blog ma sens. Dużo się nauczyłam z niego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo antyhejterko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy ludzie wchodza na kazdy temat , zeby tylko ponarzekac i zwymyslac . Nic im sie nie podoba i nie intersuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyhejterka
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:33 - jak smutne życie muszą mieć ci ludzie (hejterzy) zero zainteresowań, zero znajomych... bo jak wytłumaczyć że wchodzą wszędzie tylko po to żeby coś napisać (bez sensu) albo żeby kogoś opluć? Eh... A wracając do tematu. Jestem w trakcie czytania po raz drugi. Szukam drugiego dna. Jak ona mogła nie doceniać tej jego wrażliwości? Dziś taki facet to skarb. życzę mu najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.39 Czasem zbyt wrażliwy facet jest przeszkodą sam w sobie. Wrażliwośc powoduje że wszystko go dotyka, trzeba jak z jajkiem... i to może wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:39 na razie nie chce mi sie czytac drugi raz , ale po pierwszym przeczytaniu rzucilo mi sie w oczy , ze to raczej juz koniec . Oni sie rozmineli , on tego nie zauwazyl . Patrza w dwoch roznych kierunkach . Moze przeczytam drugi raz i cos innego dostrzege . Zakladajac , ze to w ogole prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:27 w tej historii nie ma nic nieprawdopodobnego więc nie widzę powodu dla którego miałaby być zmyślona. Na blogu nie ma reklam, czyli jest raczej prywatny (nie komercyjny). Ja wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
multimedialnie się zrobiło na tym blogu. Ładna piosenka. Ale teledysk przesłodzony jak ten co tam występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k**wa ?? kolejny hejter? Jezu! stop gimnazjalistom na forum kafeteria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny smutny tekst...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę wyjść na głupią ale w sumie to co oznacza "zegarmistrz światła purpurowy" ? to jakieś głupie jest? znaczy coś wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:06 to była piosenka o śmierci chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z tekstu woźniaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mi powie czy dobrze zrozumiałam.? w tym blogu on pisze że ją kocha ale jak to się ma do jego bierności? czy to nie jest tak, że to ona zabiła ten związek? o miłość sie trzeba starać codzinnie. to nie jest powietrze. wymaga pracy i pielegnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nijak to się ma do bierności. Każdy inaczej pokazuje swoją miłość i tyle. Ona nie rozumiała jego, dodatkowo nie miała czasu by się zastanowić nad nim... i się pos...ło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie że ma się to do biernosci. On tylko czekał cierpliwie (9 lat!) zamiast po kilku pierwszych postawić warunki. Jasno i zdecydowanie. Jak nie pasują, to szukam kogoś innego i nie marnuje lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja. Po tych latach gościu był w tym samym miejscu co przed nimi! Tylko Ona się rozwinęła, zmieniła, wykorzystała czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21 - wykorzystała nie tylko czas, ale i jego wg mnie. Ona wygodne zycie studenckie a on praca na etacie. Głupi był ze tak się dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze znajdzie się ktoś, kto wypełni mu czas za którym tak tęskni. A ona może będzie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur... przeczytałam i się popłakałam... bez sensu. Czemu ona nie mogła określić się wcześniej? po co tyle zmarnowanych lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazgawoku
Potraktowała go jak drabinę. Był z nią gdy się rozwijała, chciał coś zbudować. A teraz, usamodzielniła się i ma go w d...ie! Jak ja nie lubię takich jędz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×