Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka123999

trudna i piękna miłość

Polecane posty

Gość anka123999
w tym wieku facetów jest dużo mniej niż kobiet więc nie jest łatwo o drugiego męża Poza tym, nie ma to nic wspólnego z tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ma... w końcu z tego co wynika z bloga goścu jest już przed 40 i nie łatwo będzie mu znależć kogoś. Większość ludzie po 30 już jest po slubie, ma dzieci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:54 co ty pieprzysz? po 30 jest pełno singli. i to mądrzejszych, nie takich co za gowniarza w wieku 20 lat pchali się przed ołtarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co się drzesz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123999
no właśnie.. po co te krzyki? Większość tematów tu, na kafeterii to jakieś nic nie znaczące głupoty jak np. "Kot nawalił mi do łóżka"... Może i źle nazwałem ten wątek, ale zależało mi na poważnej dyskusji o związku (blog jest pretekstem, tematem rozmowy), o tym co powoduje rozłam, jakich błędów unikać, jakie cechy nas od siebie odpychają, kiedy kończy się miłość... Chciałam wiedzieć, co o tym sądzicie? bo moim zdaniem, miłość to tylko na początku stan euforycznego zakochania. Potem to ciężka (ale miła) praca. I jeśli w grę nie wchodzi zdrada, choroba psychiczna, alkoholizm to 9 letni związek zasługuje na walkę. Z obu stron a nie ucieczkę. nie obarczanie winą drugiej strony. Jak kiedyś mawiał prezydent USA: nie pytaj co Ameryka zrobi dla ciebie ale co ty możesz zrobić dla ameryki". Pozdrawiam wszystkich, znikam do pracy. pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężka ale miła praca... no nie zawsze. W tym blogu nie była miła pod koniec. Ale początek swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123999
miła miła... kwestia nastawienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam wszystko. uf. Poryczałam sie jak bóbr. Chwilami posmiałam, zadumałam w refleksji... bardzo mądry człowiek, tragicznie zakochany, ale silny i gotowy do tego by walczyć.. głupia ta laska, ze rezygnuje. naprawdę. Tak myslących mężczyzn jest niewielu i naprawdę może żałować kiedyś, że zamiast pozwolić mu się naprawić (jak ten zegarek) to zostawiła go. Bloga polecam, mimo że widziałam tu (kafe...) kilka nieprzychylnych komentarzy. Historia naprawdę warta poznania. Pozdrawiam, BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)) jest nas dwie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy :) ha, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123999
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe kółko różańcowe widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te... różaniec zostaw w spokoju. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze opowiedziana historia. Tragedią jego (i JEJ!) jest brak happy endu. On żałuje i przestanie, ona zacznie ale będzie za późno, tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry.... jak ja nie lubię nocek! zaraz pójdę spać, ale najpierw chciałam podzielić się jedną refleksją: według mnie ona ma kogoś. Po prostu jest ktoś i to był powód rozstania i jej oddalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Tym "kimś" możesz mieć rację. Znalazła kogoś bardziej stabilnego, przy kim nie czuła się głupia, który nie dorasta jej do pięt i ją uwielbia. Rycerz okazywał uczucia inaczej. Może traktował ją trochę z góry, ale ona nie umiała czytać jego języka miłości i tyle. A co do szczerości uczuć nie można mieć wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś już o tym pisał: moim zdaniem to jednak wina wieku. Może nie różnicy w latach co etapu życia, dojrzałości do pewnych spraw... ona wkrótce też dojrzeje i szkoda że nie dotrwali do tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123999
zgadzam się. Nie wiek po peselu liczony jest ważny lecz to, jak w głowie ma się poukładane. Czy oczekiwania od związku są poważne czy nieznane do końca. Jeśli to drugie, to gdy przydarzą się kłopoty nawet te mniejsze to nie ma chęci by się starać o ich rozwiązanie. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się nad szansami tego Rycerza... A jak u was? rozstaliście się kiedyś i zeszliście z powrotem? Po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tak z mężem- poważny kryzys i wróciliśmy do siebie po 8 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu... to długo... ja rozstałem sie 3 razy ale tylko raz udalo mi sie wrócic po 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123999
Moim zdaniem jak minie pół roku i nic się nie zmieni to już będzie po wszystkim. Czytałam, że żałoba trwa góra rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że mało osób chce się pochwalić swoimi rozstaniami i powrotami... A byłam cieakawa. No nic, pora spać bo dziś mamy krótszą noc (nie zapomnijcie o zegarkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123999
Dzień dobry wszystkim w czasie letnim! Wiosna na całego - niech kwitnie miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość powinna kwitnąć cały rok, nie tylko na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.35 Tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.39 zwłaszcza zimą, w te długie wieczory... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zima, jesień, wiosna co za różnica? każdy czas jest dobry na miłość, spędzanie czasu razem i... sex :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżę jedno z pytań: po jakim czasie udało się wam odzyskać miłość po odejściu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×