Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość XYZ

Kamil wrócił,ale jest chory na raka,identyczny wątek jak Hanki i Marcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala syrenka

Czy tylko ja to zauwazylam, ze Iza i Marcin non stop spedzaja czas we dwoje? A mama Marcina z niekonczaca sie energia i radoscia wciaz nianczy Maje i Szymona? Tu weekend, tam weekend, a gdzie gdzie dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

A Arciuch to już na dobre scenarzyści wysłali do Francji? Skoro Werner szuka nowej miłości. A co do aktorów to większość ma pracę po znajomości zacznijmy od początku Walach dostała się do serialu po plecach męża potem syn Ostalowskiej ( co grał nieślubnego syna Andrzeja) Katarzyna Grabowska z matką grały Kluzniak z mężem ( grał ojca Antka) Pieńkowska i jej córka ostatnio Szatan z mężem więc to nic dziwnego że akurat zatrudniono Syna Józefowicza bo pewnie był "najlepszy" normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 godzin temu, Gość Gość123 napisał:

A Arciuch to już na dobre scenarzyści wysłali do Francji? Skoro Werner szuka nowej miłości. A co do aktorów to większość ma pracę po znajomości zacznijmy od początku Walach dostała się do serialu po plecach męża potem syn Ostalowskiej ( co grał nieślubnego syna Andrzeja) Katarzyna Grabowska z matką grały Kluzniak z mężem ( grał ojca Antka) Pieńkowska i jej córka ostatnio Szatan z mężem więc to nic dziwnego że akurat zatrudniono Syna Józefowicza bo pewnie był "najlepszy" normalne

Wstawiaj przecinki i kropki, bo w ogóle nie wiadomo, o co ci chodzi. To jakiś bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Wstawiaj przecinki i kropki, bo w ogóle nie wiadomo, o co ci chodzi. To jakiś bełkot.

Teraz jest taka moda a na modę nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ktoś pisał o Magdzie- ja uwielbiam Muchę w tej roli. To prawda, że Magda dojrzała i zmądrzała i z Andrzejem moim zdaniem tworzą super parę. Andrzej to fajny facet. Fajnie pokazali jak rodzinka i znajomi pomagali Kindze i Piotrkowi przy dzieciach. Magda pomogła mimo to, że po cichu przeżywa dramat w związku z tym, że nie może mieć dziecka. Będzie to za nią chodziło, ciekawe jak to się skończy.

Czy Julka została matką chrzestną jednej z córek Kingi i Piotrka? Nie wiem, nie pamiętam już, ale jeśli tak to wybór jest dla mnie dziwny. Dlaczego ona? Bo jest z Pawłem, bo Kinga z Julką współpracują? Z Pawłem może się rozstać i zmienić pracę i co zostanie przyszywaną ciocią z konieczności, bo wypada odwiedzać dzieci i dawać im prezenciki. Chyba, ze scenariusz przewiduje postać Julki zostawić na długo, ale to i tak naciągane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

rozumiem że Aśka mogła sie wkurzyć jak Michał wszedł pod prysznic ale żeby od razu zakazac spotykać sie Michałowi z Wojtkiem to przegięła, a sama przyznała  do Agnieszki ze ją zaskoczył ale żei ona tego chciała , święta nietykalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Pytalam się czy Tamara Arciuch odeszła z serialu skoro Adamowi szukają nowej partnerki ale już znalazłam odpowiedz samej aktorki że to scenarzyści z niej zrezygnować postanowili a nie że sama odeszła i nie wie czy wróci jeszcze na plan kiedykolwiek dlatego pewnie pchają Wernera w ramiona Anki a co do Asi to ona nie będzie z Uniatowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

nie wiem bo ja juz  dawno gdzieś czytałam jak Arciuch znikneła z serialu że to ona odeszła o grała i innych produkcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Arciuch gra teraz w najnowszym sezonie Przyjaciółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

a ja o Soni, ani jej nie lubię ani ja  lubię, ani ładna ani brzydka, ale jakos mi tak coś nie pasowała na policjantke, a teraz aktorka gra w Stulecie Winnych polski ładny film leci w niedziele, t m  Sonia gra Andzię , taką wiejska dziewczyna do pomocy w gospodarstwie i pomaga w wychowywaniu dzieci, tam ona pasuje idealnie, lubię tę postac taka skromna fajna dziewczyna, zaraz mnie zjecie ale tam wypada wiarygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Dokładnie,  trafione w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość basta napisał:

a ja o Soni, ani jej nie lubię ani ja  lubię, ani ładna ani brzydka, ale jakos mi tak coś nie pasowała na policjantke, a teraz aktorka gra w Stulecie Winnych polski ładny film leci w niedziele, t m  Sonia gra Andzię , taką wiejska dziewczyna do pomocy w gospodarstwie i pomaga w wychowywaniu dzieci, tam ona pasuje idealnie, lubię tę postac taka skromna fajna dziewczyna, zaraz mnie zjecie ale tam wypada wiarygodniej

Sonia może nie jest najpiękniejsza, ale jest sympatyczną i ciekawą postacią. Na pewno jest w każdym calu lepsza od Ulki, brzydkiej, wiecznie sfochowanej dziewczyny, nie wiem co Janek w niej widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Sonia może nie jest najpiękniejsza, ale jest sympatyczną i ciekawą postacią. Na pewno jest w każdym calu lepsza od Ulki, brzydkiej, wiecznie sfochowanej dziewczyny, nie wiem co Janek w niej widział.

Ulka to jest okropna i w serialu i chyba prywatnie też, bo jak oglądam Twoja Twarz brzmi znajomo, to strasznie antypatyczna osoba, choć próbuje się zgrywac na taka cool. A co do jej serialowej bohaterki- po co ona znów wczoraj lazla do tego Janka? Jak się puściła, to nie Może dac w końcu chłopakowi spokoju, tylko ciągle lata do niego że swoimi problemami? I taki pies ogrodnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasojka2605

Slyszalyscie wczoraj na koncu odcinka marysia do artura powiedziala robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No wlaśnie to samo usłyszałam.Robert. to wpadka z tym imieniem? Z jakim Robertem by rozmawiała o wyjeździe Basi do USA do Małgosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No wlaśnie to samo usłyszałam.Robert. to wpadka z tym imieniem? Z jakim Robertem by rozmawiała o wyjeździe Basi do USA do Małgosi?

Dużo się nie pomylili,bo aktor ma na imię Robert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeee

Robert Moskwa to serialowy Artur.

A Ula szła do Sonii by ją poprosić by ta była jej świadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie pasują im takie wpadki, nie chciało się sceny powtarzać. Nikt się nie zorientuje Artur czy Robert.

Ula zobaczyła Sonie z Jankiem i nagle odwidzialo jej sie swiadkowanie Soni bo jeśli byłaby z Jankiem to oznacza że mieliby bliski kontakt wszyscy i Ula się wystraszyla. Czy ona trochę żałuje że nie jest z Jankiem? Szkoda jej chyba tego przykladnego życia a teraz żyje ciągle w strachu o Bartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawy

Katia  jest  dziewicą,  powie  to  Łukaszowi,  on  uzna  to  za  żart

Pokazali  dzisiaj  fajne  wspomnienia  z  lat  studenckich,  Rosati  była  wtedy  ładna,   a  teraz  jakaś  inna  ,  Kamil  postarzał  się, 

 

Ojciec  Julii  przeżyje,  on  nie  będzie  wdzięczny   Pawłowi  za uratowanie  życia,  a  matka  tak,  uzna  go  za  wybawcę

 

Była  prostytutka    będzie  pracowała   w  restauracji  Otara,  dostaje  szansę  na  normalne  życie

Maria  z  Martą  polecą  do  Ameryki,  żeby  znaleźć  Małgosię,  okaże  się ,że  opuściła  ośrodek  i  nikt  nie  wie gdzie  ona jest,  nigdy  jej    nie  zobaczą

 

Marcin  chce  mieć  trzecie  dziecko  z  Izą,  planują   ślub

 

Artur  manipuluje  młodą  lekarką  ,żeby  opuścić  psychiatryk,  Iza   rozmawia wcześniej   z nią , że Artur  jej  groził  i  pokazuje  smsy,

psychiatra  każe  odebrać  Arturowi  telefon,   pilnują  go  strażnicy,  on  dostaje  szału 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg

Ulka jest dziwna, czy ona myśli że Janek nie ma prawa ułożyć sobie życia tylko cały czas po niej płakać. Ona ma swojego Bartka a Jankowi by nie dała być szczęśliwym, tylko cały czas ma do niej wzdychać i rozwiązywać problemy jej i jej nowego chłopaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil będzie chory ? czemu nie przyjdzie do Magdy albo Kingi tylko tak z ukrycia ją (magdę) obserwuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy są już odcinki z Kamilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.03.2019 o 21:44, Gość Gosc napisał:

No wlaśnie to samo usłyszałam.Robert. to wpadka z tym imieniem? Z jakim Robertem by rozmawiała o wyjeździe Basi do USA do Małgosi?

A ten nie ten odnaleziony dalszy kuzyn Marysi, ten cały Starski, który się w niej podkochiwał (ten co wstał z wózka)?

To przypadkiem nie on ma na imię Robert i Marysia z nim ustała kwestie przyjazdu, pobytu i zdobycia informacji o Małgosi, wszak facet znów mieszka w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

Starski miał na imię chyba  Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
1 godzinę temu, Gość BIUS napisał:

Starski miał na imię chyba  Kamil

Tak,Kamil.Już było napisane w internecie,że będzie taka wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszaleli!

Olek  wyląduje  w  łóżku  z  Agnieszką!

 

Ciekawe  co  powie  Marcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość oszaleli! napisał:

Olek  wyląduje  w  łóżku  z  Agnieszką!

 

Ciekawe  co  powie  Marcin?

Ten to lubi skakać po tych wyrach haha.

Bardziej zastanawia mnie skąd Agnieszce taki pomysł przyjdzie, no chyba, że chcica ją dopadnie i to zwykle zaliczenie będzie bez uczuć, żeby sobie ulżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×