Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Dziewczyny czy beta wykonana po 8 dniach od rzekomej owulacji jest bardzo wiarygodna (beta 0,2) ? Do okresu jeszcze kilka dni, czy moze sie cos zmeinic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2020 o 18:56, agnieszka5g napisał:

Blondyneczka boje się cieszyć poczekam do jutra na betę z rana jeszcze zrobię żeby jechać na spokojnie. Ale dziękuję za takie słowa dobrze że jesteście!!!

Mi przy tym pink teście tez wychodziły takie kreski delikatne teraz (5tydzien ciąży) a inne testy o większej czułości wychodziło o wiele mocniejsze jeszcze przed miesiączka, także moim zdaniem warto kupić jeszcze jeden z innej firmy, polecam facelle z rossmana, one wykryły mi  ciąże 5 dni przed okresem, mimo ze była jasna ta kreska ale widać ja było normalnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, medisept napisał:

Dziewczyny czy beta wykonana po 8 dniach od rzekomej owulacji jest bardzo wiarygodna (beta 0,2) ? Do okresu jeszcze kilka dni, czy moze sie cos zmeinic?

No mogło nie być jeszcze odpowiedniego stężenia, stężenie wzrasta po około 2 dniach od zagnieżdżenia się zarodka hormon wzrasta, ja będę zrobiłam dzień przed @ i wyszła 62,6 na następny dzień już była 161,2 i 2 dni po zrobiłam kolejna i wyszła 427,1 wiec myśle żebyś jeszcze troszkę poczekała 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane betka 87,22 dzisiaj jest dobrze. Następna zrobię za 4 dni i już nie będę robić będę czekać to USG.

Edytowano przez agnieszka5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agnieszka5g napisał:

Kochane betka 87,22 dzisiaj jest dobrze. Następna zrobię za 4 dni i już nie będę robić będę czekać to USG.

Powtórz po 48h, jak będzie przyrastać to super 🙂 

a kiedy masz wizytę? 
 

Edytowano przez Karolaaa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karola 2 dni temu miałam 36,7 więc ładnie przyrosła jestem 11 dni po transferze terez pójdę dopiero w piątek bo w sumie po co w środę a USG mam 5 sierpnia będę wtedy już 20dniu po transferze i powinien być już widoczny zarodek w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga, super ! Beta ładnie rośnie. Zarodek widoczny jest już przy becie 500-600 na lepszym sprzęcie, więc 5.08 już powinno być widać 🙂 Niech maleństwo rośnie!

Blondyneczko daj znać po wizycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medisept, beta nie jest wiarygodna po tak krótkim czasie. Jeżeli zagniezdzenie było 7-8 dzień, to zanim pokaże się hormon we krwi to też trochę potrwa. Mnie lekarz kazał robić najwcześniej 10-12 dni po owulacji. Ale ja miałam potwierdzoną monitoringiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga pięknie urosła beta 🙂 zresztą test pokazał ciemniejsza kreskę więc było oczywiste że ładnie rośnie:-)

Ja już po usg, lekarz naliczyl 12 pęcherzyków..W środę punkcja. Endometrium 12.  Czekam na wyniki badań bo też od nich będzie zależeć czy będzie transfer czy mrozimy, no i od tego co nam się zaplodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agnieszka5g napisał:

Karola 2 dni temu miałam 36,7 więc ładnie przyrosła jestem 11 dni po transferze terez pójdę dopiero w piątek bo w sumie po co w środę a USG mam 5 sierpnia będę wtedy już 20dniu po transferze i powinien być już widoczny zarodek w macicy

Pięknie przyrosło, Ja następne usg mam 6 sierpnia i mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolaaa napewno będzie dobrze. Daj znać.

Blondyneczka widzisz jak super pięknie to terez trzymam kciuki za dużo jajeczek i piękne zarodki. Będziesz miała narkozę podczas punkcji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sama jestem w szoku , bo liczyłam.ze może 5max6 bedzie a tu az 12, po 6 w kazdym jajniku. Przy punkcji bede miala narkoze. Lekarz mówił że coś około 10 jajeczek powinno być. Teraz czekam na wynik estradiolu i progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super . Stresujesz się już?

Macie dofinansowanie do in vitro?

To jak dobrze pójdzie to w poniedzialek będziesz miała transfer! 

Jeju byśmy właściwie podobnie miały terminy miesiąc różnicy by było! Ale super!!!

Edytowano przez agnieszka5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga stresuje się strasznie aczykolwiek jak będzie po punkcji to jedziemy na weekend nad jezioro A kilka dni po transferze- jeśli będzie- to jedziemy do energylandi, oczywiście ja ostrożne ale przynajmniej zajmę czymś innym głowę:-) 

Czy do samej procedury to nawet nie wiem czy.mam dofinansowanie, dowiem się przy płatności ale prawie wszystkie leki.mam na refundacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blondyneczko, pięknie! Szalejesz z tymi pecherzykami 😉 Teraz im powiedz, że mają się zaplodnić i ładnie rosnąć 😉 Ale to szybko leci. 

Aga, A tak z ciekawości zapytam, bo się nie znam, ale z czego wynika to, że tym razem się udało? Chodzi mi p to, co zostało zrobione inaczej? 

Karolaa , który to już tydzień? 

Kamyczku, A co u Ciebie? Kiedy cc? Jak synek? Mocno fika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blondyneczka znam ten stres co prawda przy drugiej punkcji byłam bardziej spokojniejsza. Daj znać w środę co i jak poszło. Nic się nie bój wyśpisz się zobaczysz! Ja tak miałam. Na którą masz pewnie rano?

Amimi mogliśmy zapłodnić wszystkie komórki nie tylko 6 bo były wskazania że wszystkie zapladniamy- 2 nieudane transfery ale finalnie tak samo 2 zarodki z 5 dobry. Ale co najważniejsze badania genetyczne zarodków pgd a tak stymulacja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amimi napisał:

Blondyneczko, pięknie! Szalejesz z tymi pecherzykami 😉 Teraz im powiedz, że mają się zaplodnić i ładnie rosnąć 😉 Ale to szybko leci. 

Aga, A tak z ciekawości zapytam, bo się nie znam, ale z czego wynika to, że tym razem się udało? Chodzi mi p to, co zostało zrobione inaczej? 

Karolaa , który to już tydzień? 

Kamyczku, A co u Ciebie? Kiedy cc? Jak synek? Mocno fika?

5 tydzień, licząc od dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karola to począteczek:-) dbaj o siebie 🙂 to pierwsza ciaza?

Amimi tak im powiem !! 😁

Aga właśnie mam na 12 , więc poranek będzie się dluzyl. Sprawdzam cały czas wyniki badań bo jeszcze nie wszystkie są, ale estradiol wyszedł mi 2520. A progesteron 0,22 więc on nie stanie na przeszkodzie transferowi. Zobaczymy jak reszta. 

A jak Ty się Aga czujess? Jak mąż zareagował? Kiedy mówicie rodzinie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, d.o.r.k.a. napisał:

Karola to począteczek:-) dbaj o siebie 🙂 to pierwsza ciaza?

Amimi tak im powiem !! 😁

Aga właśnie mam na 12 , więc poranek będzie się dluzyl. Sprawdzam cały czas wyniki badań bo jeszcze nie wszystkie są, ale estradiol wyszedł mi 2520. A progesteron 0,22 więc on nie stanie na przeszkodzie transferowi. Zobaczymy jak reszta. 

A jak Ty się Aga czujess? Jak mąż zareagował? Kiedy mówicie rodzinie 🙂

Tak to pierwsza ciaza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow laski co tu sie dzieje. 

Aga super beta przyrosła. To teraz juz chyba spokojniejsza jesteś. Wyobrazam sobie reakcje waszych bliskich na takie szczęście. Daj znac koniecznie po usg. 

Blondyneczko zaszalałaś. Ja przy 9 pobranych jajkach miałam dobre tylko 2 i tyle sie zapłodniło. A tobie lekarz rokuje az 10 to za.je.bisty wynik. Zostanie ci na brata siostre i blizniaki hahahah. 

Amimi chyba dobre wiatry przywiały i może tobie też sie niedługo poszczęsci. Działaj dziewczyno..

Atomka badania wyjda na pewno dobrze. Ja tez sie stresowalam ale myślałam sobie ze po takich jazdach i tylu latach niepowodzen to juz kurde musi być dobrze.

Ja kochane juz odliczam dni. Jest mi strasznie ciężko. Młody szaleje na maxa. Bolą mnie jego kopniaki. Na domiar tego wszystkiego chyba rozvhodzi mi sie spojenie takze ciągle coś i spokoju nie ma. Ale juz blisko. Chyba się poryczę jak zobacze małego. Po takim czasie taki cud..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamyczku po takim czekaniu, jak zobaczysz maleństwo to i hormony i emocje wezmą górę i łza też może polecieć:-)

A co do moich pęcherzyków to też później niewiadomo ile tych komórek się zaplodni tym bardziej że nasienie mamy kiepskie. Jedynie co to zostaje czekać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blondyneczka na 12? Ja to bym z głosu umarła a przecież musisz być na czczo ale dasz radę ! Wyniki są dobre najważniejszy estradiol masz piękny ! A ile się zapłodni to nikt nie wie to ruletka ale trzymamy tu kciuki za ciebie!

Kamyczku pewnie jeszcze te upały cię męczą bardziej co? Napewno się rozplaczesz za dużo emocji to nas kosztuje wszystko ale to będzie takie piękne!

Atomka daj znać jak po badaniach napewno wszystko będzie ok

Karolaaa odpoczywaj.

Moje ciężaróweczki jakie książki i poradniki polecacie dla kobiet w ciąży jestem początkująca nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jestem na etapie śledzenia płodności, jeszcze nie testowałam się i chętnie czytam wasze doświadczenia. Ja mam cyklotester co bada temperaturę i zbiera moje obserwacje np o zmianie nastroju czy wyglądu cery, ginekolog mi go poleciła i super się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helka Melka w takim razie życzę powodzenia w staraniach i trzymam kciuki!!

Edytowano przez agnieszka5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga, nie polecę Ci żadnej, bo w żadnej nie dobrnelam do końca 😂 Ja się zapisałam na szkole rodzenia o tak panie nawet fajnie odpowiadały. Tak na prawdę to pewnie przez 9 mc sama sobie zdanie wyrobisz na pewne tematy, bo co książka i położna to opinia. Jest fajny blog poloznej. Nazywa się Komsta,  ale nie pamiętam jak ma na imię. Ja lubiłam czytać, no ma poglądy podobne do moich 🙂

Blondyneczko, jutro daj koniecznie znać! A potem czekamy na transfer. 

Kamyczku, ja jak młodego wyciągnęli to płakałam jak głupia. A stresu przy tym tyle... Ciągle pytałam lekarza, czemu to nie czuje i czemu nie słyszę. Popatrzył na mnie z politowaniem, że dopiero skórę nacieli... Także stres ogromny, ale radość również. A dobrych wiatrów ja nie czuje. Myślę, że znowu nam to zajmie dużo czasu. Tym bardziej, że już czuje, że się spinam, a to nie pomaga. 

Karolaa to przed Tobą również 9 miesięcy:-) super, oby spokojnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny, USG wyszło dobrze, czekam jeszcze na wynik testu pappa i nifty, pappa za tydzień, a nifty trochę dłużej.

Blondyneczko jutro wielki dzień, trzymamy kciuki, no to po prostu musi się udać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atomka to czekamy na wyniki razem z tobą !Musisz najpierw napisać post potem daj edytuj j dopiero wklej linka i zapisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już byłam taka padnięta, że nie miałam siły tego ogarniać. W oczekiwaniu na dziecko to książka, którą polecam, chciałam dać linka okładki, ale nie dodał się, ale w sumie Aga jak wpiszesz w net, to się pojawi, to niezła cegła, bez kolorowych zdjęć, dużo czytania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×