Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Można dawać tez słodkowodne ryby, tylko ze takie ze stawów czy jezior raczej nie są sprzedawane w filetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up u[ u[ u[ u[p u[u upu u[u upu upu up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa z tego co opisujesz to u nas bylo identycznie, zawsze podczas skokow rozwojowych, ale to trwalo maksymalnie tydzien no i jak byl noworodkiem to byl taki niespokojny, ale potem się uspokoil odchyla glowe?uspokaja się w bujaczku? a moze on ma napiecie miesniowe?czy raczej nie? dziewczyny w co ubieracie dzieci na swieta? ja nie mam jeszcze nic przygotowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wasze dzieci miały może opryszczkę? Mój ma takie dwa czerwone pęcherzyki na ustach i nie wiem czy to nie to i się zastanawiam czy jutro do lekarza czy po prostu kupić coś na opryszczkę do smarowania dla niemowlaków. Na jednych stronach piszą, że smaruje się miejscowo i tyle, na innych, że trzeba biec do lekarza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa a jakbys wziela go do lozka? Moj syn tez tak gowe do tylu odchylal jak na0 boku aoal. Jak woda na oknach to mozeoknpa tezeba lepejj wentylowac bo moze byc za duszno ? Przepraszam jak za bardzo sie madruje bo czasami mam wrazenie ze sie jakos wymadrzam0?:/ Dalam malej dzis troche deserku gerbera twarozek z jablkiem i bananem i zaraz potem byla rzadka kupa..a jeszcze jej zadnych jogurtow nie dawalam ani serkow. I chyba zaczne jej dawac na podwieczorek bo miedzy obiadem a mlekiem wieczornym duza przerwa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia no cos Ty nie wymadrasz się, mi się super z Toba i RZSowa rozmawia. kazda szczerze powie swoje zdanie, ale nie klocimy się :) cenie sobie to w Was :) dajesz juz twarozek? ja jeszcze nie, do tylu jestem bo wszystko nam kazali odlozyc przez ta chrype. ja zaczynam na nowo dawac owoce bo chrypa nie mija, a maly nic prawie nie je wiec bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu ja bym od razu leciala do lekarza! opryszczka dla takiego niemowlaka jest bardzo groźna! wiele o tym czytalam bo mialam w ciazy i jak juz sie maly urodzil to tez. jestem przewrazliwiona na tym punkcie, ciagle patrze malemu na usta! lec do lekarza, to moze byc dla maluszka niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia w łóżku tez byl. Efekt taki jak w lezaczku. Niby śpi dluzej jednym ciągiem ale tez sa marudzenia, które szybciej sie opanowuje bo bliżej :) Nie wspomniałam chyba ze są tez takie nocki ze jak zacznie płakać to czasami przez kilka minut drze sie tak jakby go ze skory obdzierali i nie można uspokoić. Co do twarożków to maz kiedys kupił jakiś sloiczek z owocami i twarożkiem. I ja go dalam małemu i nic mu szczególnego po tym nie bylo. Nawet nie wysypalo go na buzi . Nadal pije pepti wiec wszelkie mleczne pokarmy u nas odpadają :( Idę myc mojego. Dalam mu kaszke pól godziny temu wiec spac pójdzie bez jedzenia a mleko dam mu kolo22. Muusia nie wymądrzasz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSOwa a moze juz mozecie przejsc na HA albo zwykle mleko? skoro po twarozku nic nie bylo.. po jajku tez nic je jest? moze dosypuj pomalu do pepti mleko ha ile to juz trwaja te noce?miesiac będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa u nas podobnie nocki wyglądają, teraz jak mu wyszły te dolne jedynki to może ciut lepiej ale i tak jest to niespokojny lekki sen. Tylko że u mnie tak od początku jest i gdyby to teraz od jakiegoś czasu było to zwalilabym to na zęby, no ale chyba nie ząbkuje się od urodzenia. Tak czy inaczej, cierpliwie czekam na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ancia u nas wlasnie bylo tak od urodzenia i w dzien w nocy przez 2 miechy od tego czasu zdaza sie tylko czasami RZSowa no a moze to faktycznie zeby?one chyba mogą się dlugo wyzynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas te nocki sa od czasu kiedy maly mial zapalenie płuc. Musze cofnąć sie w naszych postach do tego czasu i poczytać i przypomnieć sobie moze znajdę coś co mogloby byc odpowiedzi na ten stan. Bo te nasze posty to jak taki pamiętnik. Co do zębów to wyszly mu na raz cztery górne. No ale juz się wyrżnęły i chyba sa cale na powierzchni. Inne narazie nie idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Oooo ja, a dawno mu wyszły? Miał prawo być przez to niespokojny, a teraz moze skok, moze sie nałożyło, No nie wiem...wierze ze minie niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Jeszcze dodam że jak mu szły ten jedynki a nie wiedziałam o tym, później skojarzylam to budził się z płaczem w nocy i tak kilka razy w ciągu nocy. Teraz już nie krzyczy no ale też nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie te ze sloiczka tez zawieraja te wzkodliwe substancje ale w bardziej dopuszczalnych ilosciach. Jal tez kupuje w osuedliwym sklepie i warzywa i mieso. Mieso kupuje w skkepie ktory ma pelno klientow. Rybe najczesciej mirune lub dorsza. Nam dietetyczka na spotkaniu miwila ze te warzywa eko nie sa wcale takie super eko. Rzosowa moze lizeczko w inne miejsce przestawic? Moze jakby spal sapm w pokoju nie wyczuwal rwojej o ecnosci to by sie nie bydzil? Bo mi sie wydaje ze on jakby twojej uwagi chcial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn tez czesto w nocy sie budzil z placz3m czasami to byl krzyk wrzadk nie do uspokojenia.prezyl sie wyginal nue chcial sue przytulic. Wtedy dawalam cos na brzuch albo nurofen. Corka tez z 2-3 razy tak sie obudzila i chyba ja brzuszrk meczyl i tez zawsze jak tak wyje ze nie da sie uspokoic to daje bobotic i pedicytamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa jak pepti pije to.mozesz mu te jogurciki z nestle kupic jogolino czy jakos tak. Sama moze takue jutro kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dzisiaj widziałam mięso z krolika, 50zl na kg Muusia ile Twój synek ma teraz? 2,5 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Tak z 13:) mój się też w nocy budzi ostatnio, niby uśpię ale za chwilę znowu marudzi. Jak budzi się tak trzy razy daje mu pić jak i to nie pomaga i nadal się wybudza to daję dwa- trzy łyki mleka. Zwykle wystarczy i już się nie budzi. Nie każdej nocy tak jest ale dwa-trzy razy w tygodniu mu się zdarza. Mały dostał uczulenia i nie wiem zbytnio na co. Podejrzewam jajko, bo to jadł nowe w większej ilości, albo mirunę. Choć po słoiczku z rybą nic mu nie było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa jak pepti pije to.mozesz mu te jogurciki z nestle kupic jogolino czy jakos tak. Sama moze takue jutro kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia w wielkanoc syn konczy 3 lata Corka dzis 8 mcy Rzosowa ale juz ma pelno zebow! Mojemu synkowi tez szybko szly ale nie az tak. I bedziesz miala nuedlugo zabkowanie za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Z tego co przeczytałam i sobie poprzypominałam to kiepskie nocki sa od konca lutego. 19stego pojawila się gorna jedynka, 22ego zapalenie płuc. Po chorobie nocki sie pogorszyly. W pierwszym tyg marca zmienilam słoiczki na większe. 6 ego marca pojawiła sie kolejna gorna jedynka a 8ego marca dwie dwójki górne. Zaczelam tez dodawać kaszkę do mleka wieczornego bo może glodny ale to nie pomoglo. Zęby juz są na wierzchu a on nadal marudzi. I glodny tez raczej nie jest bo jak pokazala ostatnia nocka to marudził też po mleku. A i byly nocki ze obyło sie bez mleka go godz 5. Nie wiem co mu dolega. Najgorsze ze mi zaczął znów kaszlec. Teraz kaszle co chwile. Meczy sie. A w dzień bylo normalnie. Wczorajszy spacer dal sie we znaki!!!! A miałam jutro iść na kontrole ze jest wszystko ok. A tu duupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja juz po mleku. Nie wiem czemu wczesniej do 4-5 wytrzymywala. Moze powinnam dawac 4 razy mkeko? Albo zaczne robic po 210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to te zeby mogly mu naprawde dac popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u nas dzis pobudkao 2, myslalam ze będzie wczesniejsze jedzenie, ale usnal jeszcze i pospal do 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZSowa u nas tez noce sa tragiczne.Dzisiaj budzila sie co 1-1,5 godziny.Tylko u mnie to wyglada tak,ze spie z mala w lozku i jak zaczyna marudzic albo plakac to daje jej cyca i zasypia.Tylkk nie wiem czemu tak czesto sie budzi,bo to niemozliwe ,ze w nocy jest glodna co godzine.Wszyscu mi mowia,ze to po prostu takie dziecko i na pierwsza przespana noc musze poczekac do okolo roku.Ale jak piszecie,ze wasze maluchy przesypiaja noc albo budza sie raz na mleko,to sie zastanawiam kiedy u nas przyjdzie taki czas :-( . Troche zganiam to na zabkowanie,bo nadal nie ma gornych jedynek,ale juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z opryszczka to tez odrazu lecialabym do lekarza.U takiego malego dziecka moze byc bardzo niebezpieczna.I nie smaruj sama niczym! Ja czesto mam opryszczke ,nawet pare dni temu mi sie zrobila i ciagle obserwuje mala czy nic jej nie wyskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×