Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

" TakPOProstu" Interesuje mnie mój facet i to bardzo mocno , a pisanie takie o sexsie to lubię , a mojego faceta to kręci i czyta wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" TakPOProstu" Interesuje mnie mój facet i to bardzo mocno , a pisanie takie o sexsie to lubię , a mojego faceta to kręci i czyta wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Mój facet jest zawsze ważny dla mnie , i chce by było nam dobrze pod każdym względem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Gosciu ze ciebie nie ma kto dobrze zaspokoic bo nie chce cie nikt nawet kijem dotknac to sie tu nie wypowiadaj bo na nikim nie robi wrazenia to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No to po tym co pisalaz se chciala bys zdradzic chlopaka to nie fajne bo co innego takie fantazje i taki cyberek a co innego jak mowisz ze chciala bys zdradzic go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No z tamtym gosciem jak pisalas to tam jest cos takiego co znaczy ze chciala bys go zdradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onanizuj się raz a dobrze śrubo zwiędła z tym tematem padło jej na hormona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Pokaż gdzie? Co takiego ? Mój facet wszystko czyta co pisze o sexsie hehe więc ,a jakbym chciała urozmaicić życie to poprosiła bym mojego faceta by pomyślał o mojej fantazji ,by ją spełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
gość dziś jestem tak namiętny, że gdybyś była obok to dla mnie skoczyłabyś w bok, chciałabyś taki scenariusz zrealizować? Zgłoś Odmienna Edi dziś Bardzo bardzo jesteś kuszący z tym by to spełnić ahhh fajnie by było hehe oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Wiesz ja tu pisze dla zabawy , to co pisałam z Tobą czy tamtym ,to tylko chce spełniać z moim facetem tak jak to wczoraj zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No ale przez to co pisales to inaczej to wyglada . Widze kreci cie pisanie i myśl o zdradzie tak jak w tym co pisal tamten o tym jak by było jak by twój poszedł spac a ty bys za jego plecami ******* sie z innym i to ci sie podobalo taka mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Dobrze że jesteś szczery , mnie bardziej podnieca i kręci , trójkąt czyli ja mój facet i jeszcze jeden obcy koleś Nie podoba mi się zdrada i jej nie chce popełnić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No po tym co widzialem to wolalas zdrade niz napisac tamtemu ze ci sie podoba zdrada tylko wolisz z chlopakiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Wiem właśnie , głupi trochę wyszło , . Byłam chyba po prostu ciekawa co on wymyśli jaka historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" TakPOProstu" Zostawmy tamto już , dobrze? Pamiętam że chciałeś bym Ci odpowiedziała na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
W kazdym razie widze ze tobie by to nie przeszkadzalo ****** sie z innym za plecami chlopaka i go zdradzic . No sama powiedzialas ze chciala bys tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
gość dziś jestem tak namiętny, że gdybyś była obok to dla mnie skoczyłabyś w bok, chciałabyś taki scenariusz zrealizować? Zgłoś Odmienna Edi dziś Bardzo bardzo jesteś kuszący z tym by to spełnić ahhh fajnie by było hehe Tutaj sie przyznalas do tego ze zdradzila bys go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Odpuść ten temat już ehhh może nie potrzebnie tak to napisałam ale cóż czasu nie wrócę , a po drugie na serio mnie zdrada nie kręci , wolę trójkąt razem z moim facetem albo tylko gorący sex tylko z moim facetem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" TakPOProstu" Kuźwa ,zrozum to ,pisać to co innego a czuć i być wierna to coś wyjątkowego nigdy nie zdradzę mojego faceta , chyba że spełni obietnicę i kupi mi zabawkę erotyczną hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No po tym co przeczytalem to naprawde ineczej to wyglada niz co teraz piszesz , fantazja fantazja ale zdrada to zdrada a tutaj juz po tej opowiesci zapytal czy byz go zdradzila a ty potwierdzilas to ze z checia bys to zrobila to jednak chyba nie jestes mu taka wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Mozesz sprubowac zmienic temet . Ale jakos nie przekonuje mnie to ze bys go nie zdradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykła dziffka szkoda na nią czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Do mojej jak tak pisal jakis facet co takiego jak tobie ten gosc to odrazu mu wytlumaczyla i wiem ze moge jej ufac ale temu twojemu to wspujczuje tego ze tak bys zrobila za jego plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×