Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

Gość TakPOProstu
Ale czym sie przejmowac niech sobie ludziie gadaja a jak chcesz i lubisz miec dobry sex i lubisz ruzne rzeczy robic podczas sexu to twoja sprawa kazdy ma swoje fantazje i upodobanie . Widzisz ja ci polecam i mowie jak jest jak ja to robie z dziewczyna i sie tym nie przejmuje bo ona i ja to lubimy . Tak samo jak lubimy sobie popisac o sexie z innymi to tez jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No powiedz o czym mowisz chciala bys sie ze mna piepszyc tak jak pisalismy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu " Wiem o tym że każdy może robić co tylko chce mmm :-( z tak sexownego pisania przeszedłeś do normalnego gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No ja ci tylko polecam dobry sex i fajna zabawe . A z tym naszym pisaniem to mozemy popisac jeszcze bo moja wyobraznia jeszcze pacuje ty suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" TakPOProstu" Wiesz gdybyśmy byli wolni to bym się skusiła i to bardzo , ale nie jesteśmy wolni , a ja mam jedną zasadę jestem wierna . Pogadać moge o tym w taki sposób właśnie bo lubię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Czyli chciala bys taka d***** w luzku i byc bita kutesem i ciagnieta za wlosy i traktowana jak d***** ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No to d***** powiedz jak tam twoja cipka i czy jestes gotowa na ostry sex i bycie posluszna dla swojego pana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Czemu się zapytałes o to. ?? Dlaczego? "No powiedz o czym mowisz chciala bys sie ze mna piepszyc tak jak pisalismy ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No po prostu czy ci sie podoba to chcialem sie dowiedziec . Ale juz powiedzialas ty suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No muj k**** stoi i fajnie ze podoba ci sie to co pisalismy . Ty d***** teraz wziol bym cie za wlosy i bil moim k*****m po buzi , cyckach, cipce i d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No chcialem wiedziec czy lubisz byc taka d***** w luzku i juz wiem i to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No ty d***** chcialy bys poczuc go jak cie tak bije nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Chcesz byc posluszna d***** i spelniac wszyskie moje rozkazkazy i robic co ci kaze bez zadnego slowa tylko powiedziec dobrze moj panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Te teksty normalnie jak z Greya hehe no no Ale wybacz aż tak uległa nie jestem w łóżku , lubię mieć trochę władzy ;-);-):-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Zmykam jutro popiszemy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
A moj k***s chcial cie poklepac po tej buzi i po cycuszkach d***** i zebys go wylizala i wyssala oczywiscie z zawiazanymi oczami i w tym czasie trzymal bym cie i ciagnol za wlosy zebys wiedziala ze jestes d***** ktura zostanie w******** ostro i bita k*****m . I bedziesz mowila mi ze chcesz mocniej , ze jestes d***** i chceszzebym cie pieprzyl mocniej i zebym cie bil tym k*****m ze chcesz go poczuc a ja wtedy powiem DOBRA DZIWKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Jestes cholernie dobry i to jak mmm Mam taką nadzieję że pogadamy :-) trzymam Cię za słowo :-) mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No to teraz d***** wyobraz sobie ze cie bije moim stojacym i twardym k*****m bo buci i puzniej po cyckach i kaze ci go ssac . I chce uslyszec jeszcze jak bardzo chcesz byc d***** i byc troktowana jak d***** tylko powiedz to ostro i tak podniecajaco i szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×