Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

"TakPOProstu" Podnieca mnie to cholernie i nakręca aż... nie no nie mogę powiedzieć , wiesz jak , na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Czego się nie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No powiedz smialo jak to dziala na cb . Lubisz czuc mojego k****a jak cie klepie po twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Działa na mnie to tak jakby działo się to naprawdę , poprostu jestem bardzo bardzo gotowa , gorąca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No a na twarzy i w buzi lubisz suczko czuc k****a ? No i opowiedz co czujesz jak piszesz bo nie chcesz powiedziec opowiedz co czujesz smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
A jak tam masz mokra cipke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" lubię czuć go w ustachh No pomysl jak się czuje , jestem napalona , podniecona, gotowa , gorąca , po prostu pragnę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
To chodz suko liz mi k****a i nie zdejmuj tego z oczu a ja biore lapie cie za wlosy i dociagam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No ale nie odpowiedzialas czy lubisz albo czy bys chciala tak k*****m po twarzy zeby cie poklepac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Teraz biore cie za wlosy i kaze kaze isc ze mna i prowadze cie do luzks gdzie rzucam cie na nie i zaczym lizac ci cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Mmmm uwielbiam to ahhh jęcze jeszcze bardziej , jestem taka spragniona tego dotyku mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Muj k***s jest twardy i stoi mi i mysle o tym co piszemy i chcial bym to zrobic i tak cie traktowac jak moja ,,dziwke "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Lize i sse ci ta cipke i draznie i przygryzam lechtaczke mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No tak dziala . A powiedz chciala bys traktowana przez chlopaka jak d***** i zeby mowil tak do cb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Pamiętam że kiedyś sama tak mu zaproponowałam by wziął mnie jak taka swoją osobistą dziwkę hihi trochę mi głupio mówić to na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Pytam sie tylko bo znam to dobrze bo moja kobieta lubi jak klepie ja po twarzy k*****m i jak jak traktuje ja jak dziwke ale tylko podczas sexu bo tak na codzien to jest normalnie ale w łóżku lubi takie rzeczy podnieca ja to i jeszcze jak jest ulegla i wykonuje moje polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Musisz powiedziec chlopakowi o tym ze tak chcesz zobaczysz ze jemu i tobie sie to spodoba taka zabawa podczaas sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Sex to sex hehe wszystko można robić . Mi chodziło że głupio pisać że chciałam tego że zaproponowałam bo tu ludzie zaraz rzucają obelgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×