Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

Gość TakPOProstu
Chętnie sie dowiem trzymam za słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Chetnie sie dowiem jak bys chciala . Lubie fantazje i takie rzeczy . To wes i mu ssij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Chetnie sie dowiem trzymam cie za slowo tylko taka ostra mi opowiedz . To ssij mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
To wszystko ja pisalem . No i nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No to czekam az mi opowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynamy się najpierw całość i nawzajem się pieścić schodzę do jego sprzętu by sprawić by był jeszcze większy liże go i scę na przemian , zostaje przewrócona na plecy a on jest nade mną i wchodzi we mnie ahhh pieprzy mnie szybko a moje nogi oplatają jego ciało , wychodzę na przeciw niemu mmm... Zaczyna mnie całować po szyji przechodzi do piersi i liże scce je mmm uwielbiam to i podnieca . Przekrecamy się tak że ja jestem na górze i to ja przejmuje inicjatywę i zaczynam skakać i szybko się poruszać ahhh ... ymmm zmieniamy pozycję na łyżeczkę czuję go jaki jest duży i twardyy dołączają jego dłonie jedna na piersi a druga pieści moją cipkę zaczynamy się wić i wypinać tyłeczek by wchodził jeszcze głębiej i szybciej jęcze coraz to głośniej bo nie mogę już wytrzymać jest mi cholernie bardzo dobrze mmm . Bierze mnie na "pieska "uwielbiam tą pozycję ajjj , posuwa mnie ostro ,dając przy tym klapsy w tyłek co jeszcze bardziej podnieca i czuję wszystkie doznania , pchnięcie jeszcze bardziej mmm rżnie mnie ostro czuję że zaraz dojdę i że on też jest blisko tego mmm przyspiesza jeszcze bardziej i wkoncu dochodzę wyginając siee , odwraca mnie na plecy klęka nade mną tak że jestem między jego kolanami , biorę jego sprzęt do ust i sscę goo mocno i długo nie muszę czekać na jego dojście i wycofuje się on i dochodzi na moich piersiach ahhh...:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
A o tym trójkącie tez chce sie dowiedziec opisz ta fantazje tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Jesteśmy we troje , zaczynamy całować się z moim facetem a ten drugi stoi za mną i całuje mnie w szyję a później w ramie ,przytula mnie jego dłonie błądzą po moim ciele aż schodzi do mojej cipki zaczyna ją masować i mnie pięścić ,a mój zeszed niżej i zajmuje się moimi piersiami , mmm jestem podniecona . Wkoncu schodzę niżej i teraz to ja pieszcze sprzęty ich mmm liże i scę na przemian to jednego to drugiego ... gdy jeden mnie pieprzy na "łyżeczkę" to ja drugiemu scę i liże sprzęt i później zmiany jest ich , ten drugi teraz mnie posuwa na "pieska" a ja jęcze i zajmuje się sprzętem tego pierwszego ahhhh oni się zmieniają co jakiś czas rżną mnie ostro a ja jęcze i jęcze głośno i gdy jeden mnie pieprzy to sprzęt drugiego jest w moich ustach ahhh i tak też wkoncu dochodze a oni stają przede mną i scę ich sprzęt liżę i ... dochodzą na moich piersiach mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No no no fajnie to opowiadasz a jestes w stanie poniesc sie jeszcze bardziej tej fantazji i cos jeszcze powiedziec o tym ? Bo fajnie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Powiem ci ze bardziej wole czytac o tym bo w pisaniu jestem slaby . Ale tobie to dobrze idzie wiec powiedz coś więcej ponies się fantazji tak bez żadnych hamulców tak co w tobie siedzi o tej fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" No opowiedz mi coś proszę :-) Ja jak narazie to tak to widzę hehe lepiej jest też w dwie osoby tworzyć takie opowiadania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
To zacznij bo ja w tym slaby jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Moja kobieta nie narzeka to chyba dobrze jest :) no to powiedz cos no zacznij ty cos . Dobrze ci idzie pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" No to oby to była prawda że jesteś dobry :-) A do kogo mam kierować tekst no ten początek wstęp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Nie wiem ponies się fantazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Zaczynamy się całować i w między czasie rozbierać , pieścić nawzajem swój ciała , pięści dłońmi a później ustami moje piersi ,a ja pieszcze sprzęt , czuję jak reaguje na mnie na dotyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Noooo dalej dalej dobrze ci to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
I do kogo jest kierowane to ? Czy trojkat czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Ok niech będzie do mnie :) a czego nie trójkąt ?? I rozkrec bardziej temat bo dobrze ci to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Bo na opowieść o trójkącie nie wiem co pisać , no jak nie chcesz by było do Ciebie no to mów śmiało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Wiesz , nie mogłam się nadziwić tym wiadomością co napisałeś gdy ja przestałam pisać wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Spoko mozebyc do mnie nie ma problemu fajnie bedzie sie pisac , a o trojkacie to bys fantazjowala i pisala co robi ten twoj i co ja robie i ty co bys robila nam moze byc fajnie a jesli to twoja fantazja to troche pofantazjujesz a dobrze ci to wychodzi i fajnie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Czego nie moglas sie nadziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×