Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus

Na stoliczku kawa czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Koleżanki spotykamy się w piątym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Ale ten sponsorowany Cię śledzi :) Chłopak o którym pisałam był kawalerem, co nie znaczy, że nie żal takiego młodego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś oczywiście ,że żal bo życie było przed nim:( Pozdrawiam Cię. Imuś jeszcze daje się pisać w części czwartej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrawiam Panie i miłego weekendu życzę. x W... czwórce ...szlaban:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kafeteria zamknięta na siedem spustów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Panie zwołuję wszystkie do częśc***iątej. x Imuś Jesteś zaproszona jako Gość Honorowy. Pełen dzban napoju takiego jak lubisz stoi na stole. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej...!! No to PIĄTKĘ mamy. A teraz tuli luli... i pa pa... kolorowych snów.♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :) Ależ t noc szybko mi minęła. Czas wstawać. Czas na kawę. Ale to ja dzień już zaczynam, a Wy jeszcze sobie śpijcie. A kawusię, już teraz, na zapas zrobię: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada bardzo dziękuję za kawę. Juz jesteś w podróży,ja delektuję się kawą .Zrobiłaś pyszną. x Koleżanki szykujcie wazony na kwiaty:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko Jacek darł swoją gębulę i musiałam wstać:) U Ciebie też chmury???? Ja mam dość!!!!!! Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku chmury,zimno i pada. Od rana nieporozumienia :-( Jeździłam po synową...mój synuś nie zostawił kluczyków od samochodu i pojechał do pracy. E...musi dzisiaj w delegację jechać,auto stoi a kluczyków nie ma... Ale darła się :-D Moim autem boi się jechać,rozumiem ją... też cudzymi nie lubię.... Na dodatek Melka rano zbiła doniczkę z Draceną... też dostała niezłą wiązankę białych róż :-D I tak nam miło płynie czas ;-) X Samych przyjemności życzę Wam... Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko x Tak miluśka ..E... i potrafi krzyczeć???? no i do tego biedniusia Melusia dolała benzyny do ognia: Nie wiem skąd ale znam takie historie:D ha ha Nic to damy radę:) Wybieram się zrobić opłaty.Za oknem pokazuje się słońce. Dobrego dnia. x Imuś zmobilizuj się i drapnij choćby jak kura pazurem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! U nas mocne ochłodzenie. Przez okno widzę zamarznięte samochody. Znowu muszę się jakoś cieplej ubrać. A pamiętam dawniej (jak jeszcze pracowałam) taki gorący 8 Marca, że nasz kierowca z krótkim rękawkiem (i naręczem żonkili) pomykał. Jestem mocno ciepłolubna i naprawdę bardzo do wiosny i lata tęsknię. Kawa? No jasne, że kawa! (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ada witaj jasne,że kawa!!!!! muszę wlać w siebie żaru:) x U mnie również chłodniej.Podobnie jak Ty jestem ciepłolubna. Upałów ponad ludzka miarę też nie znoszę.Lubię wszystko co umiarkowane.Trudno mi dogodzić. x Dziewczyny u mnie rodzinne święto. Senior rodu przyjechał:) x Imuś no dobre i tyle:) x Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ada dzięki za kawę. Globusiku, a tak wczoraj sobie myślałam ,że to już czas powrotu Seniora;-) Fajnie,masz teraz dwóch chłopaków ;-) Jeśli chodzi o moją ...E... to tak,potrafi krzyczeć,ale robi to w uroczy sposób :-D Synuś ogarnął się i przesłał klucze od auta przez kierowcę PKS, także .. E... zdążyła dojechać na czas. X Pogoda okropna,zimno. Ime może by tak coś napisała ??? kawę wypiła z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko Tak mam dwóch chłopów a i trzeci może tyż się zjawi:) podobno zaczyna poświęcać czas nowej koleżance:) Oj podoba mi się Twoje stanowisko.Może czasami trzeba tupnąć nogą to i rozwiązanie supełka nastąpi:) Co do Ime oczywiście ,że czekam na spotkanie przy kawie. Do licha!!!!!! IMUS wyjdź z pracowni do świąt jeszcze daleko! x Ruduś,Lunka, Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku Sama tego chciałaś ;) A więc tak... Zdrowia bo ono najważniejsze ❤️ Szczęścia bo ono najpiękniejsze 👄 Spełnienia marzeń,tych dużych i tych malutkich Wiernych przyjaciół,kochającej rodziny 🌼 Moc uścisków i mokrych całusów ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Wszystkiego co naj dla ciebie. Zdrowia ,pogody ducha i radosci z dzieci i wnukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z wami. Wczoraj dotarlismy do domu. Zmeczeni ale cali i zdrowi. Sprawy zalatwione,dokumenty skompletowane. W USC zajelo nam cale 2 godziny. Juz myslalam ze konca nie bedzie wypelniania rubryk podan i oplat. 280 zl zaplacilismy za komplet dokumentow.Teraz tylko wyslac do tlumacza zaprzysieglego i mozna robic termin w USC. To co wznosze toast za nasza solenizantke. 100 lat i do dna dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, dla Ciebie z serca płynące życzenia. 🌼❤️❤️🌼 A dla wszystkich kawencja. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Cześć Ada,dzięki za kawę;-) Robię następną... Zapraszam. Posłuchałam wiadomości i nerwy mam zszargane :-( X Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kochane Panie x O jejjjjjjjj a co u się działo:) Bardzo wszystkim dziękuję za życzenia. Za pamięć i za to, że jesteśmy razem. Na stoliczku stawiam kawę i wiosenny torcik. Na wieczór,na zakończenie pracowitego dnia zostawiam lampkę szampana. Dziękuję jeszcze raz. x Dalej czekam na wiosnę a za oknem ciemno i mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Globus serdeczne życzenia , zdrowia , szczęscia ,powodzenia, miłości i radości Uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń.:) A wszystkim dziewczynom pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam zeby wam zyczyc dobrej nocy. Niech sie wam tylko mile sny snia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×