Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Witajcie !! Londyn... ech, co to się na tym bożym świecie wyprawia... ludzie ludziom... nieprawdopodobne... Wczoraj byłyśmy z wnusią na kontroli. Zapalenie płuc pięknie ustępuje. Antybiotyk mamy podawać minimum do poniedziałku. Inhalacje dalej dwa razy dziennie. Doktor przepisała jeszcze dodatkowy lek - kwas hialuronowy. On pięknie nawilża drogi oddechowe. No popatrzcie, do tej pory wiedziałam, że ten kwas jest dla kobitek na poprawę cery, a tu się okazuje, że ma on i lecznicze zastosowanie! No nic, kawa rozgrzewająca w filiżanki i czas dzień zaczynać: (_)> (_)> (_)> (u nas nie pada i nie wieje, na termometrze widzę 3,1*C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Ada zaczynam dzień,chwytam za kawę.Jeszcze śpię więc wypiję ją duszkiem. Dobrze,że mała zdrowieje.Nie wiedziałam,że istnieje taki lek.Ja bardzo często mam wysuszone śluzówki. x Cyferko wczoraj byłam w szkole ale po południu,dzisiaj mam wolne:) x Przybywajcie na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
puk puk szlabanie podnieś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz?? W poście który wysłałam wcześniej dziękowałam za kawę Adzie Mówiłam o tym,że słońce mnie dzisiaj obudziło, pytałam Globusika o szkołę,jak jej się tam podoba ?? i zastanawiałam się,czy nasza baba ze wsi wpadnie dzisiaj na kawę >?? I to wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Baba ze wsi od rana wkurzona :( Mam dzisiaj lekarza a co zrobił J? Zabrał mi auto, nic nie mówiąc No tak, on zarabia a ja jestem tylko służącą... Tydzień temu było to samo Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś witaj wiesz co???? brak mi słów i jest mi przykro:(👄 x Cyferko witaj. Moja szkoła jest OK!!!!!!! x Dzisiaj mam garkuchnię i jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć. No i co zrezygnowałaś z lekarza?? Załatwiaj sobie inny transport,albo dzwoń do M i go zrugaj,chociaż Ci ulży. Albo daj mi nr. do niego to ja to zrobię :-( Trzymaj się Imuś i szukaj rozwiązania.Z lekarza nie rezygnuj❤️ Może zapomniał ?? X Globusiku ja dzisiaj grzybową mam w planie ugotować na drugie wątróbkę drobiową,surówka z buraczków. X Trzymajcie się babeczki.25 dni do Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Już zrugany Nie mogę zrezygnować z tej wizyty bo tabletki na tarczycę mi się kończą,no i chcę,żeby lekarz zlecił mi rehabilitację na kręgosłup lędźwiowy,stopy mi zaczęły drętwieć :( Globusiku Czemu jesteś zła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Imuś, jestem zła bo pół dnia walczyłam z garami. Dobrze zrobiłaś,że zrugałaś J. Mam nadzieje,że dotarłaś do lekarza. x Cyferko ja przygotowałam ogórkową / na cały miesiąc:D/ i klopsy w sosie koperkowym na dwa miesiące:D x Pozdrawiam Was Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny! Globusiku Przeprowadzam się do Ciebie! :) Ogórkowa! Mniam... U lekarza byłam Załapałam się jeszcze na RTG kręgosłupa Dostałam skierowanie na rehabilitację ale muszę poczekać na wynik RTG Z tym autem to jest tak, że J ma jeszcze trzy ale zawsze musi zabrać moje Ty Globusiku widziałaś ten samochód, dbam o niego, pucuję a J wsiądzie sobie do niego w roboczych ciuchach Nie raz siedzenie utytłane w jakimś lepiku i szlag mnie trafia Pomijając fakt, że ja zostaję bez czterech kółek Jutro fryzjer... Ciekawe czy dojadę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ogórkową bardzo lubię. Klopsiki też. U nas pada. A jutro odbieram nowe firanki do dużego pokoju. Oczywiście chciałabym je od razu powiesić. Więc okna trzeba umyć. Deszczu, proszę cię, przestań! Od przedwczoraj jestem na lekach przeciwalergicznych, bo coś mocno zaczęło kwitnąć. Tylko co? Alergizująca mnie leszczyna pyli na przełomie stycznia i lutego. Brzoza to kwiecień/maj. Hmmm... dziwne. W wolnym czasie muszę iść do lasu i przyjrzeć się z bliska co mnie uczula. Kawa? O, tak! Przyda się bardzo! (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pociągu piszę... Już wiem co mnie przydusza... To jednsk leszczyna. Przewertowałam strony dla alergików i dowiedziałam się, że ona ma w tym roku nieco późniejsze kwitnienie. No, cóż dobrze, że moja pulmonolog zawsze przepisuje mi leki na duży zapas. Tak więc łykam, psikam i dzięki temu mogę jakoś oddychać.:D Jestem na Łodzi Kaliskiej, za 8 minut wysiadam. Dobrego piątku! Pa...!! ♡♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada za kawusię dziękuję. Wczoraj popracowałam więc dzisiaj jestem na zwolnionych obrotach. Dobrego dnia Ci życzę. x Imuś już otworzyłam drzwi na całą szerokość i czekam na Ciebie. Zupy i klopsów wystarczy na dłuuuuuugo:) Widziałam Twoje autko i stwierdzam,że widać Twoją rękę.Czyściutkie i zadbane.Maz rację , to nie jest auto do typowo męskiej pracy. Dzisiaj przed Tobą miły dzień......wizyta u fryzjera.Ja nie dawno byłam. x Cyferko posyłam Ci słoneczko.Podciągaj rolety. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Globusiku,a ja myślałam,że to studia stacjonarne;-) a Ty tyle słoików narobiłaś :-D Na miesiąc starczy ;-) Czekam na Twoją przesyłkę. Jeszcze nie doszła.... niebo pochmurne,całą noc lało :-( Emek źle się czuje,zaczęłam mu ketonal podawać. Do tej pory naspa i ibumy pomagały.Ja nie wiem jak on doczeka tych wszystkich terminów :-( X Ada pisałaś o kwasie hialuranowym,gdzie się to kupuje i jak stosuje?? X Imuś cieszę się,że załatwiłaś sprawy u lekarza. Czym w końcu pojechałaś?? X Słonecznego dnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Cyferko U mnie słonecznie. Podkręcę kuriera żeby pognał z tym słońcem. Często myślę o tych terminach. Jest to przygnębiające. Trudno czekać jak boli. Nic nie da się zrobić żeby przyspieszyć??? Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Adziu Wiosna to ciężki czas dla alergików Moja C ma astmę,wciąga leki ;) Globusiku Przeciąg zrobiłaś :D Jedyneczko Współczuję Emkowi :( Pojechałam swoim autem Zadzwoniłam do J i powiedziałam,że auto widzę z powrotem a jak nie to dzwonię zaraz do jakiegoś chętnego pana,który mnie zawiezie :D Poskutkowało :D Wy wiecie co się dzieje z Lunką i Rudzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Globusiku raczej nie da się :-( Niby po znajomości,ale terminy są wiadomo jakie. Najprostszy sposób to położyć się na chodnik i czekać na karetkę :-( Wtedy może by się coś przyspieszyło. We wtorek będzie miał urografę, a po Świętach próba rozkruszenia. Jeśli to nie wyjdzie,to planowy zabieg 17 maja. X Imuś ,a Ty spryciula jesteś :-D Masz jednak sposoby na swojego J ;-) Też mnie ciekawi gdzie nasze koleżanki przepadły.... Pa. Globusiku,przesyłka doszła :-D Słoneczko przedarło się ;-) Dzięki wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zapraszam na weekendową kawę. x Imuś w dalszym ciągu drzwi otwarte nie straszny mi przeciąg. Może da rade i Cię wciągnie:) czy fryzurka zrobiona???? x Cyferko Wiem jak to jest ze służbą zdrowia:( może Emek da radę i wytrwa. Oby!!!! x Ada cichutko się zachowuję, śpij smacznie???? x Lunka,Marylko, Stefciu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Zasiadam do kawy,dzięki. Nocka spokojna,bez bólu. Słońce nie zdecydowane,ale raczej jak to zwykle przy sobocie nie zapowiada się pogodnie :-( I tak mam w planach dokończyć mycie okien, jeszcze jedno piętro mi zostało. A co Wy koleżanki planujecie ?? Imuś zapewne prace w ogrodzie ?? Jak tam fryzura?? Zadowolona jesteś ?? Ada mam nadzieję,że odpoczywasz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koffane ;) Globusiku Przeciąg mnie wciągnął pod Twoje łóżko :D Wyciągniesz mnie w końcu? :D Odrosty zafarbowane,włosy podcięte Fryzjerka się zdziwiła,jak mi włosy urosły ;) W końcu! Bo po tym zejściu z czarnego na blond,strasznie się kruszyły i stały jakby w miejscu ;) Cyferko Dzisiaj nie wybieram się do ogrodu Słońca brak,szaro i buro Chatę będę ogarniać W tym roku nasz kochany leń tak mnie ogarnął,że aż strach :O Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś :-) U mnie śnieg zaczął padać :-( Bardzo zimno. Studencik pojechał wymienić koła na letnie w moim aucie.Może go powstrzymać ? Wasze przeciągi wymiatają :-D :-D Oby Was nie przewiało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś no w końcu jesteś. Nie ukryłaś się pod łóżkiem bo Cie wyciągnęłam:) i mówię a kuku :) Widzę główkę doprowadzona do porządku. Fajnie , włosy po czarnej farbie się zregenerowały. Już nie będzie zastoju. Wyglądasz superosko!!!! x Cyferko u mnie świeci słońce i na termometrze 9 st ale jest wiatr i ciepła sie nie czuje. Mnie do ogarnięcia została kuchnia. Bardzo nie lubię porządkować kuchni. Dobrze,że Emek nie cierpi. x Miłego weekendu Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Melduję, że plan wykonany, tzn. okna w dużym pokoju umyte i nowe firanki powieszone. Muszę przyznać, ładnie jest.:D x Cyferko, lek z kwasem hilaluronowym kupuje się w normalnej aptece. Masz tu link z dokładnym opisem: http://www.i-apteka.pl/product-pol-54677-NEBU-DOSE-Hialuronic-5ml-x-30-ampulek.html x Ime, współczuję Twojej córce. Jam też (stara:P) astmatyczka. Ech...!! Nie, nic o Lunce i Rudzi nie wiem. Szkoda, że się tu u nas nie odzywają. x Globusku, oooo... jak ja nie lubię generalnych porządków... tzn, lubię jak jest czysto... ale nie lubię sprzątania... ble...:D:D może jaką pannę służącą nająć...?! ale to trochę ryzykowne... bo nie ma mnie w domu całymi dniami... i panna zostawałaby z moim mężem sam na sam... oj, ryzykowne...!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Oj, jo, joj... ale ta noc szybko minęła... ledwo oczy przymknęłam, a już komórka zaśpiewała na wstawanie...:D:D Dobrego poniedziałku, babeczki. (u nas nie pada, chłodno - 3,1*C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Czas wstawać na spotkanie przy kawie. x Ada szczęśliwej drogi. Ja też nie lubię wiosennych porządków. Sprzątanie to baaardzo syzyfowa praca.Oka umyłam popadał deszcz i znowu należałoby je umyć:( x Dobrego poniedziałku. Ja idę do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ada bardzo dziękuję za link ;-) I za kawę :-D ZASPAŁAM :-( To zmiana czasu winna.Wstałam jak zwykle,tylko o godz. za późno. Globusiku,pomogę Ci z tornistrem i mam kanapkę dla Ciebie do szkoły ;-) Słońce świeci. Dobrego dnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Szybka kawka... bo cosik późnawo się zrobiło... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×