Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Witaj Ada Dzięki za kawusię.Ja też piję szybko. Mam wizytę u lpk. Każdego dnia coś się dzieje. Brakuje czasu na pogadanki. x Koleżanki wpadajcie choć na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Późno.... Mam nadzieję,że zdążycie ;-) Mnie też nie jest lekko 😭 Ta zmiana czasu to porażka.... Dobrego dnia Wszystkim życzę i dużo słońca. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Poszłam spać zaraz po godzinie ósmej, więc muszę przyznać, że jestem wypoczęta. Ale kawci chce mi się bardzo. Wy babeczki, pewnie też, po obudzeniu, chętnie się napijecie. A więc kawka: (_)> (_)> (_)> A wczoraj piękny dzień był! Tak cieplutko i słonecznie! Żyć się chce! Wnusia już zdrowa. W poniedziałek byłyśmy u doktor. Zapalenie płuc ustąpiło. Mamy skierowanie na morfologię, trzeba zobaczyć czy ciężki antybiotyk nie zrobił wielkiego spustoszenia w maleńkim organizmie. Teraz dostaje witaminy, a lek osłonowy mamy podawać jeszcze długo, długo, długo. Staram się też, aby codziennie zjadała jakieś kiszonki i oczywiście dobrej jakości jogurty. I chodzimy na spacery. O powrocie do żłobka nie ma już mowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada bardzo ale to bardzo potrzebuję kawy. Rano wstaje mi się fatalnie.Nie wiem czy zmiana czasu,czy wiosenne osłabienie powoduje taki stan rzeczy. Za kawę dziękuję. x Cyferko mam tak samo. Zmiana czasu dezorganizuje mnie całą. Zanim się przyzwyczaję minie dużo czasu. x Wczoraj był piękny słoneczny dzień.Słyszałam ptasi koncert. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ada teraz jeden kubek to dla mnie za mało!!! Dziękuję Ci za ten pierwszy ;-) Robię następną,może podniesie mnie do pionu. Globusiku mamy tak samo. U mnie też było bardzo słonecznie,ale wiatr zniechęcił do spaceru :-( Strasznie wiało. Emek wczorajszy cały dzień spędził na badaniach,ja samodzielnie ;-) prowadziłam firmę i dostałam nieźle w kość :-D Masakra 😭 Dzisiaj już spokojniejsza jestem,bo wszyscy jesteśmy. Spokojnego dnia i słońca życzę Wam. Paniusia ze wsi niech wstąpi na kawę ;-) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry :) Słońce świeci od rana , badanie tsh zrobione, w poniedziałek do endokrynologa. Teraz piję kawę i idę do mamy. Pozdrawiam i życzę zdrówka wszystkim kobietkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Paniusia ze wsi,jak to dumnie brzmi! :D Ale przestań już proszę tak mnie nazywać ;) Marysiu A jak wyszedł wynik TSH? Ogarnęłam podwórko,szklarnię i samochód Czuję wszystkie mięśnie w nogach ;) Pora się zabrać za taras A jeszcze dzisiaj czeka mnie wywiadówka Już wiem co usłyszę... Powiedzcie jak to jest... Mój syn musi chodzić do szkolnego psychologa bo nauka mu zbyt nie idzie,choć zdolna bestia Inni broją i słabo się uczą i nie muszą chodzić do psychologa W dodatku 2 tygodnie temu,owa psycholog wrzeszczała na syna aż ten się popłakał :( Powiedziałam wychowawcy,że w takim razie nie chcę aby syn do niej chodził Psycholog ma pomagać czy wymuszać krzykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No i wczoraj pogoda nam się zepsuła. Padało i strasznie wiało. Jak będzie dziś, to się zobaczy. x Globusku, a mnie jakoś zmiany czasu zbytnio nie przeszkadzają. Taka dziwna jestem, że przestawianie zegarków jest mi w zasadzie obojętne.:P x Cyferko, sama na gospodarstwie! No i dałaś radę. Brawo, dzielna kobitko! x Marysiu, podaj łapkę - i ja mam tarczycowe kłopoty. To znaczy cała tarczyca 10 lat temu wycięta i teraz zostało dożywotnie wspomaganie się sztucznym hormonem. x Ime, aż sama nie wiem co powiedzieć?! Jedno jest pewne, zachowanie wprost psycholog karygodne! Ona przecież jest po to aby pomagać, a nie stresować! x Kawa? Kawa!! (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Cześć Ada ,dzięki za kawę. Dobrego dnia z wnusią Imuś przychylam się do Twej prośby ;-) Co do pani psycholog...skoro tak się zachowuje,sama potrzebuje pomocy :-( X Globusiku co planujesz?? U mnie koniec miesiąca.... Marysiu Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Ada jak dobrze przyjść na gotowe.Gorąca kawa na nas czeka.Dziękujemy. Mnie po zmianie czasu brakuje godziny i ciągle się spieszę:) x Cyferko dałaś radę.Przecież nie może być inaczej bo kto jak nie Ty ma dać radę.Życzę Ci spokojniejszego dnia. x Imuś Tyle co wiem rozmowa z psychologiem powinna wyglądać inaczej. Junior się zniechęci i nie będzie chciał chodzić,a nie tak ma być. Z tego co piszesz to u Ciebie zrobiło się wiosennie. x Marylko Dzięki za pozdrowienia. Dla Ciebie też przesyłam. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko x mam dzień na zakupy i ogarniecie bieżących spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globus wiesz ze Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów Namysłów jest 60 km od Wrocławia i 45 km od Opola? Wiesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAMYSŁÓW TO MIASTO POWIATOWE w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów Namysłów jest 60 km od Wrocławia i 45 km od Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona jest znany z browaru namysłów namysłów jest 60 km od wrocławia i 45 km od opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
NAMYSŁÓW Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gościu,wiemy,że kochasz ten Namysłów :D Dziewczyny Mam znaleźć dla Juniora innego psychologa I tu mam orzech do zgryzienia bo wszędzie chcą kasy Jedyneczko Dziękuję za przychylność ;) Globusiku Weź mnie na zakupy,potrzeba mi odskoczni ;) Adziu U mnie też pogoda się zepsuła ale na weekend zapowiadają lato :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Wnusia śpi. Mam godzinkę dla siebie. :) x Ime, a czy w Twojej okolicy nie ma Poradni Psychologicznno-Pedagogicznej? Zorientuj się może, taka placówka jest w każdym powiecie. Tam młodzi ludzie przyjmowani są całkowicie bezpłatnie. Wiem to, bo moja córka jest z wykształcenia pedagogiem specjalnym i po studiach miała w takiej poradni praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Ime,a ja się pytam czy Junior został skierowany z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na takie zajęcia?? Kto jest osobą decyzyjną? Zawsze można do kuratorium zadzwonić,ale to będzie wypowiedzenie wojny:-( Trzeba pogadać z tą panią pedagog szkolną. W sumie jeszcze trzy miesiące zostało do końca roku. On 3 klasę kończy ?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Tak,został skierowany z Poradni Nie mam zamiaru dzwonić do kuratorium Z panią psycholog ze szkoły nie da się rozmawiać :( Coś wymyślę... Mam pewien plan ale o tym napiszę,gdy dojdzie do skutku Tak,Junior kończy 3 klasę ale wychodzi na to,że w niej przezimuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,dzień dobry :-) Zapraszam na gorącą,pachnącą czarną,blondi jak kto woli ;-) Mroczno na zewnątrz,deszczowo. Ada zaspałaś ? Wypatruję Ciebie na peronie... Globusiku co słychać ? Szkoła ile razy w tygodniu? X Imuś daj znać jak coś załatwisz. Pogodnego dnia Wam życzę,u mnie raczej nie zapowiada się. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. x Cyferko Dzięki za kawę. Miałam mieć dwugodzinny choding ale cuś nie wyszło.Zostaję w domu przy garnuszkach:) Znowu popchnę syzyfy. x Imuś GOPS myślę dobry pomysł. Jeżeli chodzi o godziny to wszystko jest do załatwienia. Będzie potrzeba ciut dobrych chęci w ośrodku. Myslę,że da się załatwić.Powodzenia . x Ada Wymknęłaś się dzisiaj cichutko .Nie zdążyłaś wypić kawy:) x Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Cyferko, dzięki za pyszną kawcię. Blondi uwielbiam i tylko taką piję. :) Kobitki Drogie, nie... nie zaspałam... i nie wymknęłam się cichaczem. :D Dziś dzieci nie pracują, więc i ja mam wolne. A wieczorem na koncert jedziemy. Tego pana koncert: http://www.youtube.com/watch?v=WvoonsLNvIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada świetna wiadomość ;-) Miłego wieczoru,rozerwiecie się,fajnie. Przesłuchałam Pana z linku :-) ładnie.... X Globusiku wolałabym, żebyś jednak czas miło i przyjemnie spędziła na chodingu :-D U mnie jest mała nadzieja na słońce. Dzisiaj mam wolne popołudnie,wyrwę się na Rodos... Tam, to dopiero robota mnie czeka. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w weekend. Na rozpoczęcie proponuję kawę. U mnie zapowiada się bardzo ładny dzień. x Cyferko chodding nie wyszedł ale wszystko przede mną. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy sobocie ;) Już wczoraj nie chciało mi się pisać... Najeździłam się wczoraj :O Najpierw byliśmy z Juniorem załatwiać tego psychologa w GOPS-ie Pani podała nam termin na...15 maja Ale potem do mnie zadzwoniła i stwierdziła,że jednak mamy przyjechać 7 kwietnia Potem moja rehabilitacja i tu znowu pod górkę Najpierw muszę się zarejestrować do specjalisty od rehabilitacji,żeby zapisał mi zabiegi Najbliższy 40 km ode mnie Junior się rozchorował,wizyta u pediatry i zrobiliśmy Juniorowi od razu prześwietlenie kręgosłupa piersiowego i szyjnego bo się garbi Na Kaszubach dzisiaj słonecznie Miłego weekendu,kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×