Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Przesyłam weekendowe pozdrowienia. x Marylko dziękuję za życzenia. x Dla chętnych przygotowałam kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętna na kawę :-) Dzięki Globusiku. Dzień dobry. Luna dzięki,a Ty wiesz, że dobrze mi się spało ;-) Dzisiaj mamy imprezę, imieniny Bożeny. Miłego weekendu koleżanki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie kobitki !! Uch, pospałam sobie dziś. Wstałam jakoś tak ok. dziewiątej.:D Po śniadaniu poszłam w gary. Upiekłam schab nadziewany suszonymi śliwkami, zrobiłam biały barszczyk i ugotowałam 3 kg buraków na jarzynkę. No i po tej robocie posprzatałam kuchnię. Teraz odpoczywam troszkę. I marzę o filiżance dobrej kawy. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada dołączam do Ciebie z kawą. Będziemy się delektować i będą pogaduchy takie tam ble ble:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czy wiecie ,że dzisiaj już 13ty marzec? x Witajcie. Zapraszam do klubu żeby wypić kawę. Ja jeszcze śpię. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko kawa pomogła:) odżywam po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globiusku... Cyferko... Wy już na nogach... a ja dopiero wstałam... jadę do dzieci w południe... mała pomaszerowała do żłobka... młodzi zdecydowali na nową próbę... no cóż, zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada a ja raniutko wypatrywałam Ci e w kolejce . Rozumiem,że mogłaś pospać dłużej. Ponieważ okres gryp i różnych przeziębień za nami może Wnusia będzie się czuła dobrze w żłobku. Tego jej życzę. x w końcu zaczęłam chodzić do swojej szkoły. Dzisiaj ćwiczyłam pamięć i uczyłam się grać w remika. Wszelkie gry nigdy mi nie leżały a dzisiaj zaczęła mnie wciągać. Przybyło i zajęć. Jutro robię przerwę bo postanowiłam zacząć wiosenne porządki. x Do uzdrzeni wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Czas wstawać.Kawa drażni nos zapachem. Zapraszam. x Ada nie wiem gdzie mam Cię wypatrywać?:) x Cyferko Przybywaj. x Imuś,Lunka ,Ruduś,Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Przynosisz dobre wieści:-) Bardzo się cieszę,że poszłaś wreszcie do szkoły :-D Tam miło spędzisz czas;-) X A mnie smutno dzisiaj :-( Studencika mojego dopadła kamica nerkowa :-( Ma skierowanie do szpitala,niestety wczoraj nie doczekał się.... na izbie przyjęć była ogromna kolejka. Jak twierdzi w między czasie przestało go boleć i poszedł do domu. Zobaczymy co dzisiaj z tego wyniknie. A mój M za tydzień do szpitala z tym samym problemem... X Ada śpij jeszcze,na szczęście nie musisz zrywać się już świtem. X Pozdrawiam Wszystkie koleżanki. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko witaj. Takie wieści są rzeczywiście smutne. Czyżby odziedziczył to świństwo po tacie??? Bywa,że na jakiś czas ból może ustąpić .Lekarze zadecydują co dalej. O jej trzymaj się Cyferko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Znowu pospałam. Zaległości widać mam ciągle spore, bo lulałam ponad 8 godzin. Wnusia dobrze zniosła powrót do żłobka. Wczoraj, jak ją w południe odbierałam, to zwyczajnie nie chciała wracać do domu. x Globusku, remik... o, znaczy się trenujesz umysł... i bardzo dobrze... a ja jakaś tępawa chyba jestem, bo nigdy w karty dobrze nie umiałam... był czas, że moi rodzice w brydża namiętnie grywali... usiłowali mnie też nauczyć... jednak nie dali rady...:D x Cyferko, współczuję młodemu... wiem, co to za bolesne paskudztwo... buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, czas ucieka... posiedziałam sobie trochę w necie... a teraz idę szykować się... najpierw z suńką na łąkę, a potem z torebką do pociągu... Kawa już była, więc zostawiam herbatę... dobrą, czarną, gorącą: (_)> (_)> (_)> (_)> Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Globus fajnie, ze zdecydowalas sie na szkole. Ćwiczenia dają nam młodość i jasność umysłu. Podobnie jak Ada karty nigdy nie byly i nie sa moja pasją. Jestem w tym nie kumata. A u nas, dokumenty wyslane do przetlumaczenia. W przyszlym tyg maja byc gotowe i odeslane. ...... Co raz blizej do ustalenia daty...... A ja co raz bardziej jestem poddenerwowana. Bedzie sie dzialo. Pogode mamy piekna, wiosennie. Popracowalam juz w ogrodku. Narcyze ,żonkile ,hiacynty juz kwitna. Tylko moje tulipany cos nie chca wychodzic. Matura zbliża sie wielkimi krokami, razem z synem przeżywam i denerwuje sie. Korepetycje z matematyki duzo mu daja. Żeby tylko dobrze mu poszla ta matura. A na koniec dobra wiadomosc , moja cora zdala dzisiaj egzamin na prawo jazdy. Teraz mama musi odkladac na auto. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Starym zwyczajem zapraszam na kawę. x Wczoraj popracowałam.1/2 wiosennych syzyfów jest za mną. Cieszę się z tego.Dzisiaj zakupy i fryzjerka a jutro szkoła. x Dziewczyny remik w którego ja gram to są kości. Również nie znam się na kartach i nie wiem jak jest różnica między grą w kości czy w karty. Nie ważne, musze się starać żeby zasłużyć choś na tróję:) x Lunka oj to prawda będzie się działo.Powodzenia!!!!!:) x Cyferko jak studencik sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku . Dosiadam się do kawy. Studencik?? Wszystko minęło. Do szpitala nie poszedł,ma ważne zajęcia których nie może opuścić. Obiecał mi ,że w przyszłym tygodniu zrobi USG (oczywiście prywatnie)tak będzie szybciej. X Pogoda deszczowa. Wiedziałam,że remik to gra w kości ;-) Bardzo mi się podoba ;-) Podnoszę roletę. Sezon u mnie w robocie,nie wyrabiam się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. Remik to gra w karty. Grałam lata temu w tysiąca, ale karty mnie nie wciągają. Blusia chora, chodzimy na zastrzyki do weterynarza. Biegunka. Pozdrawiam wszystkie koleżanki. Miłego dnia i dobrej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Powiem krótko: wnusia od wczoraj w domu, bo ma katar i do tego 37,9. Kawę zrobię. Konieczna jest. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Ada dziękuję za kawę. Żłobek wyraźnie wnusi nie służy. Jesteś niezbędna. Małej życzę zdrowia.Może przedszkole będzie dla niej bardziej przyjazne. x Marylko Za nim Blusia zaakceptuje nowe warunki może troszkę potrwać. Podobno zwierzątka ze schroniska częściej chorują. Oby nie!! Masz kumpelkę do spacerów.:) x Wczoraj plan wykonałam. Zakupy zrobione. Włosy wystrzyżone. Dzisiaj szkoła.Zaczynam pakować plecak. x Cyferko U Ciebie ruch w interesie.To dobry znak. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Nie wiem co się dzieje,ale ostatnio mam problemy ze wstawaniem :-( Nadal się cieszę ,że mam blisko do pracy ;-) Dzięki Ada za kawkę;-) Znowu musisz zrywać się rana? :-( Szkoda małej,ale nie uchronisz.Mój kolega pediatra twierdzi,że dzieci mają prawo chorować w ciągu roku 7 razy....??? Życzę zdrowia dla wnusi. X A naszą Melkę zaatakował i pogryzł cudzy kocur :-( I to na naszym podwórku :-( Przestraszona siedzi w domu.Boi się wychodzić ... X Globusiku powodzenia w szkole,niech Ci przyjemnie mija czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Cyferko Mam ostatnio podobnie,spałabym i spała Globusiku Ty jak przedszkolak :D Plecak na plecy i ruszasz do szkoły ;) Marysiu Mój york też miewa biegunki i jeździmy wtedy na zastrzyki Powinny pomóc Twojej Blusi Lunka Poddenerwowanie w Twojej sytuacji,zupełnie normalne ;) Gratki dla córki Adziu Zdrówka dla wnusi 🌼 i dla Ciebie oczywiście też ;) Rudzia nam się zapodziała... Siedziałam w pracowni,stąd ta moja nieobecność Ostatnio jest szał na chlebaki :D Zrobiłam córce,mamie zięcia i szwagrowi córki ;) Wszystkie były metalowe i każdy paluch widoczny... Miłego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Złe wieści mam. Bardzo złe. Dwa dni w żłobku = zapalenie płuc. Młodzi już zrozumieli, że mała absolutnie nie nadaje się do tej instytucji. Kawę zrobię. Może ona postawi mnie na nogi. (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Ada dziękuję za kawę. Jesteś w drodze do wnusi bo jesteś niezbędna. Dobrze,że młodzi zrozumieli. Nie można dziecka narażać na ciągłe choroby.Oby jak najszybciej wyzdrowiała. x Imuś jak dobrze,że nas odwiedziłaś. Jaki fajny pomysł z tym chlebakiem. Wyobrażam sobie jak pięknie wygląda. Jesteś bardzo pomysłowa. x Cyferko ja również niechętnie wstaję. Do tego za tydzień będzie zmiana czasu. x Dziewczyny wczorajsza szkoła mi sie upiekła. Nasza pani zachorowała. Czas wykorzystałam na mycie okien. Przedpokój i pokoje wyglansowane .Została kuchnia i łazienka. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku,a ja dzisiejszej nocy byłam u Ciebie w szkole :-D Nie mogłam Cię znaleźć,chciałam zapisać się na kurs gotowania :-D Porządki wiosenne masz już zrobione,fajnie. U mnie w nocy był mróz,może jutro uda mi się ogarnąć trochę w domu? X Imuś skończyłaś już robotę w pracowni?? Ugrzęzłaś tam na dobre:-( Jaka pogoda na Kaszubach? Wiosna blisko?? Pozdrawiam i do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko No raczej ugrzęzłam ;) Miałam dzisiaj jechać do fryzjera na 14 ale mój jaśnie pan i władca,zabrał mi auto bo nasz starszy syn rozwalił jego... Nie będę ukrywać,że jetem wkur... Pomijając fakt,że wczoraj mój M wyskoczył na mnie z pięścią bo niechcący go zadrapałam Dzisiaj na Kaszubach leje,przedwczoraj wiało mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Weekend deszczowy i zimn. Dla chętnych robię kawę, na rozgrzewkę. x Imuś doprawdy nie wiem co mam powiedzieć. Jeżeli zachowanie M było niby na żarty to bardzo głupi żart:( jeśli na poważnie to straszliwie przegiął!!!! Każdy z nas ma zły dzień ale trzeba się kontrolować. Pozdrawiam Cię Imuś❤️ x Cyferko u mnie leje , a jak u Ciebie. x Pozostałym koleżankom przesyłam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dziękuję za kawkę,z przyjemnością zasiadam. Imuś no co Ty mówisz ? :-( Mam nadzieję,że czegoś nie doczytałam,nie zrozumiałam ?? Jak to możliwe?? ❤️ X Globusiku wczoraj lało,wiało, tak prawdziwie w marcu jak w garncu.... Dzisiaj jeszcze nie wychodziłam, ale ponuro,buro... Trzymajcie się kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×