Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość michalina92
Czyli nie mialas omamow? To co jak mam taki wynik tego amh to jeszcze bede miala usg zeby sprawdzic czy mam pco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
Kasiur88 Cieszę się bardzo!!!! Gratulacje!!!! Kiedy idziesz do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur 88 zaczęłaś dobrą passe jak beta 28 to ciąza -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zadzwonię i umówię się na wizytę :-) pierwszy cykl z Clo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
super kasiur88 gratulacje , a drugą betę będziesz robić czy do gin już na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiur88 napisz czy masz jakies objawy ciązowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gina pójdę :-) objawy hmm bolal mnie brzuch teraz słabiej i plecy no i w aucie mnie mdli wczoraj zabrudzilam mężowi auto :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiur88 a bete będziesz drugą robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
kasiur88 gratulacje , jedak czasmi przeczucie nie myli. ktory masz dzis dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 32dc jutro mam się zjawić u gina po receptę na duphaston czy luteine no i coś tam mówiła że powtorzymy bete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KK2891 a ty masz na kiedy termin porodu wg ostatniej miesiączki? może w tym samym miesiącu brdziecie rodziły razem z kasiur88?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
u mnie na razie cisza czekam na @, a test w 29dc negatywny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny która z was jeszcze testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja w sumie testuje ale u mnie cykl w tym miesiącu trochę dziwny bo biore luteinę od 18 do 28dc a w tym miesiącu robiłam progesteron w 21 i luteinę wzięłam od 21 ,bo luteina fałszuje wynik progest. więc ten cykl może być inny tzn dłuższy niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gosc nawet za bardzo nie patrzyłam z tym terminem porodu, bo jeszcze sie nie wyjasniło kasiur u mnie 29dc -34,9 33dc- 26,3 36dc- 58,4 38dc - 140,6 43dc - 652,20 45dc- 1365,90 47dc- 2210,80 50dc- 3150,60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KK2891 a cykle miałas 28 dniowe czy dłuższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Kasiur88 nawet nie wiesz jak się cieszę! :) w końcu dobre wieści! :) oj, brakowało ich ostatnio. lemi001 witaj, co do wzmożonego apetytu i senności, to sądzę, że są to skutki uboczne brania CLO, ja przy pierwszym cyklu też tak miałam, teraz jestem na drugim i się uspokoiło trochę. ja testuję w poniedziałek 13, ale nie nastawia się, bo w ogóle nie odczułam owulacji w tym cyklu, nawet ani raz żaden jajnik mnie nie zakuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk2891 a miałam właśnie pisać jakie ty miałaś te hcg na początku :-) czytasz mi w myślach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kasiur88 gratuluje ☺i to pierwszy cykl z clo jeju az to dla mnie szok tak szybko ci poszło cos pięknego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gosc cykle 30-32 kasiur pierwsze hcg bo nie napisałam 27dc -13,5. 47 dc pojawił sie dopiero malutenki pecherzyk, wczesniej nic i podejrzenie pozamacicznej(narazie nie wykluczonej do konca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KASIUR88 będziesz listopadową mama a twój synek z jakiego jest miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkk2891 a ty chyba pazdziernikowa końcówka miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 30.03 urodziny ale za to ja jestem z listopada :-) może będzie prezent na urodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
ja narazie staram sie nie nastawiac mocno ze bedzie dobrze ,poki nie uslysze bicia serca. jak usłysze to ulzy mi, ale i tak wiem ze wszystko moze sie wydarzyc poki sie nie urodzi .jeszcze pare dni i kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak patrzę i w laboratorium mi zrobili Total hcg :-/ i już zglupialam bo chciałam zwykła beta hcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka róznca jest miedzy total a zwykła beta hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze nie mam pojęcia... Z tego wychodzi ze to 1-2 tydzień ciąży hmm dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie nie wiem ale pytałam sie w laboratorium to mi powiedziała ze total hcg wykonuje sie tylko by wykryc ciaze, a beta to kosztuje sporo wiecej i wykrywa chyba nowowtory, oprocz ciazy. cos takiego bo nie pamietam dokładnie. ja tez mam robione total hcg HCG total ilosciowo Badanie HCG służy do potwierdzenia ciąży (po ok. 9-10 dniach od zapłodnienia), monitorowania ciąży, stwierdzenia ciąży pozamacicznej, ciąży mnogiej. Badanie jest wykonywane u kobiet w okresie rozrodczym. Nie wykonujemy tego badania u mężczyzn. HCG + beta Test HCG wolna podjednostka służy do wczesnego wykrycia oraz monitorowania ciąży. U kobiet nie będących w ciąży hCG może być wytwarzane przez guzy trofoblastów, guzy drobnokomórkowe z elementami trofoblastycznymi oraz niektóre guzy nietrofoblastyczne. Nie powiązane z ciążą, podwyższone stężenie hCG występuje u pacjentów z nowotworami drobnokomórkowymi, nowotoworami jajników, jąder, pęcherza, trzustki, żołądka, płuc i wątroby. Test przeznaczony jest również, w połączeniu z innymi parametrami, do oceny ryzyka trisomii 21 pary chromosomów (zespół Downa). Jest on uznanym markerem wspomagającymi monitorowanie pacjentów z nowotworami trofoblastycznymi jak również, wraz z AFP, pacjentów z nowotworami jąder nie będącymi nasieniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×