Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość aaaa
Kkkk2891 ja też bym nie wytrzymała. Ja jak już się zdecydowałam iść to juz doczekać się nie mogę czwartku. Dzisiaj 6 dzień @. Przed tym tydzień beżowego śluzu. Ciekawe co na to powie? Niski progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja dziś zaczynam nowy cykl jednak... ale trzymam mocno kciuki za sylwie, xxxage, lemi001 i oczywiście jutrzejsze usg kk2891i daj znać jak jutro po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
aaaa a jak długie ty masz cykle 28 dniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja tez bym radzila zebys szla jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
dziewczyny ciesze się ze trafiłam na to forum ,fajnie się was czyta i mam dużo nadziei w sobie że wszystko będzie dobrze i się uda nam wszystkim w odpowiednim czasie każdej z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość boli nie mam, troche jajniki mnie kłuły, ale delikatnie a od paru dni wogole. dzieki dziewczyny, chyba sie boje co usłysze jutro ,ale jak wszystkie jestescie za wizyta to pojde.jak ja bym chciała jutro uslyszec serduszko, ale wiem ze to nie wyglada dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Jestem po wizycie. Nie wiem jak ja to ostatnio słuchałam ale wydawało mi sie, że mówiła że są 2 pęcherzyki, a były 3. Nawet mi w kartotece pokazała. 2 pękły a z trzeciego zrobiła się cysta. Ponoć nieduża i powinna zejść z okresem. Mam odstawić luteinę i w poniedziałek przyjść na kolejna wizytę. Sama dziś przyznała że nie rozumie czemu ciąży nie ma i nie potrafi mi na to pytanie odpowiedzieć. Powiedziała żeby się nie poddawać, że będziemy dalej próbować z CLO, a jak się nie uda to powalczymy przez inseminację. Starała się mnie podnieść na duchu ale mnie wypełnia teraz taki żal i złość że nie potrafię sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Sylwia trzymaj się, nie poddawajemy się. Głowa do góry. Jeszcze będzie dobrze. To może nie ta chwila. Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Anita34 moje cykle to masakra. Od małolaty miałam zwariowane cykle nawet 4 miesięcy przerwy. Przeważnie lutroną wywoływałam, lub brałam anty. Teraz pierwszy raz odkąd od dwóch lat nie biorę anty, nie brałam luteine i @ przyszła po 38 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny chciałabym wypowiedzieć na temat wypowiedzi "gość goch 15:16". Dziewczyny jesteśmy tutaj aby się wspierać a nie dołowac. Faceci są różni i nie nam oceniać czy ktoś jest dobry czy zły. Może mąż gość aaa boi się. Gość goch nie atakuje się kogoś jak się go nie zna. Pamietajmy o tym, po co utworzone jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Gość _ruda dzięki wielkie za mnie sparcie. Tamta wypowiedź gość_goch trochę mnie zabolała dlatego wolałam się do niej nie odnosić. Znam od 20 lat swojego męża, to cudowny mąż i świetny ojciec. A boi się żebysmy finansowo to wszystko udzwigneli ( duży kredyt na mieszkanie, pożyczka na remont). Klepalismy już kiedyś dużą biedę. Teraz jakby leczenie zjadło kupę kasy potem wyprawka, utrzymanie dzieci, to wszystko sporo kosztuje. A mój mąż bardzo się stara aby pieniędzy starczało na wszystko. Dlatego to wszystko tak wygląda. Dla mnie 150 zł za wizytę to dużo. Trzymającie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Miało być wielkie dzięki za wsparcie gość_ruda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
sylwia ale jeszcze nie wszystko stracone dopóki nie dostaniesz @ to jest szansa w tym cyklu ... ja wczoraj zaczęłam nowy cykl a za ciebie trzymam kciuki może się uda ci... ja podkoniec tygodnia tez ide do gin i zobaczę jakie dawkowanie leków mi pzrepisze ,zrobiłam progesteron w 21dc i zobaczę co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
aaaa w tym miesiącu jeszcze testujesz czy jestęs na początku cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
xxxaga i ruda a jak u was dziewczyny jesteście na początku cyklu czy będziecie niedługo testowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa wiesz miałam taka ochotę skomentować to co gość goch napisała ale ugryzlam się w język bo same * by wyskoczyly... Wiecie co mnie dosłownie przeraża?? osadzanie i głupie wypowiedzi innych osób nie znając sytuacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Pojawił się już u mnie brudny śluz, więc teraz muszę cierpliwie czekać na @, oby przyszła jak najprędzej i cysta z nią zeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
popieram was dziewczyny w komentarzu gościa goch gdyż trochę nietaktownie napisała odnośnie aaaa ,takiego czegoś nie wypada komuś pisać i robić przykrości... więc gościowi goch dziękujemy ale nie znajdzie tu sojuszników do rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość goch
Gość aaa sama napisała o swoim mezu " trochę naiwne myślenie "... nikogo nie oceniam tylko ona pisząc takie rzeczy sama podkreśla źle strony swojego faceta. Ani jednego miłego słowa nie napisała o nim. Dopiero teraz gdy ja odniosłam się do jej wypowiedzi. A ja nie napisałam nic złośliwie mimo że tak to odebralyscie... Tylko moim zdaniem jeśli para decyduje się na dziecko to oboje równie mocno powinni tego pragnąc. I przykro mi czytać teksty " musze swojego namawiać bo za dwa tygodnie juz nie będzie chciał ". Bo inni wszystko by oddali... starają się dluuuugimi latami.... i wydają kuuupe forsy.... a to nie jest zabawka... i bardzo mnie wkurza takie traktowanie tego tematu. Ale ok, juz znikam skoro uważacie mnie za ta "nie dobra " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
KK2891 napisz po wizycie u gin ,trzymamy mocno kciuki za ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość goch jesteśmy tu po to, żeby się wspierać, żeby móc wyrzucić z siebie to co nas boli, żeby cieszyć się wspólnie radościami, a nie żeby oceniać. Twoja wypowiedź nie wniosła nic merytorycznego, a jedynie była atakiem. Każda z nas doświadcza wysączającą ilość bólu, niezrzumienia i rozczarowań, nie ma sensu nawzajem sobie tego dokładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
sylwia który to twój cykl z clo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 ja niestety nie testuje i 24 jadę na hsg wiec już sie boje a w dodatku u mojego partnera nasienie kiepskie i lekarz nas poinformował ze na inseminacje nie ma szans i pozostaje mam in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Dziewczyny czy to HSG boli ? Mam na fotelu robic przy usg wkłada wziernik zas ten płyn itd ale jeśli któraś z was miała napiszcie mi czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość anita34 to był mój drugi cykl z CLO, nie wiem jak w tym miesiącu będzie. mam czekać na @ i w poniedziałek zgłosić się na wizytę żeby sprawdzić co z cystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
xxxaga słyszałam ze hsg sono mnie bolesne bo zamiast kontrastu jest sól fizjologiczna ale sono około500-600 z ł koszt prywatnie zależy od miasta itd., natomiast co do wyników jak dobrze pamiętam twój brał profertil czy coś pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
sylwia to może @ nie przyjdzie oby... szansa jest -trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Xxxxaga ja miałam sonohsg, przy lewym jajowodzie nie czułam kompletnie nic, a przy prawym nie było fajnie, ale chyba gorszy ból i dyskomfort był do trzech godzin po. tyle, że u mnie okazało się, że w prawym miałam mikrozrosty, dlatego mnie bolało. ponoć ból przy tym zbiegu to sprawa indywidualna, ja pojechałam z przeświadczeniem, że nic czuła nie będę, bo tak wyczytałam na forum. troszkę się rozczarowałam, ale jeśli miałabym podjąć kolejną decyzję to zrobiłabym to jeszcze raz, bo dzięki temu mikrozrosty zostały przetkane. i jeśli zajdzie jeszcze kiedyś taka konieczność to znów pójdę na ten zabieg. za Ciebie trzymam mocno kciuki, żeby było bezboleśnie i bezproblemowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość anita34 mam już delikatne plamienie więc się nawet nie łudzę, że nie przyjdzie. oby tylko przyszła szybo, tak długo to wszystko już trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
mój brał profertil ale przerwał bardzo żle go tolerował a się okazało wiecie ze data przebita na opakowaniu i preparat pól roku nie ważny więc boł brzucha miał 2 tygodnie a ja go prosiłam żeby brał razem z silimarolem ,i wziął tylko 10 dni po 2 tabl i reszte wyrzuciliśmy skoro przeterminowane, a pieniądze stracone bo 160zł dałam za ten proferil dobrze ze nie kupiłam 180tabl tylko 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×