Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość anita34
sylwia pewnie gin zadecyduje co będzie dla ciebie najlepsze jeżeli chodzi o leczenie i trzeba zdać się na jego zalecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Nie chyba zabieg. Pecherzyk sie nie rozwija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
Kkk2891 tak ciężko się czyta to co piszesz :-( trzymaj się mocno... Sylwia co do wspomagania tego cyklu z Clo to tylko lekarz Ci powie czy ma to sens :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
kkkk2891 Ciebie dotyka najtrudniejsza opcja związana ze staraniami... U mnie 17 dc - dzisiaj po równo roku zakończyłam leczenie u mojego ginekologa... 6 cykl z CLO bez cech owulacji. Pęcherzyk z 2,02 zmniejszył się do 1,52 ale nie ma ciałka zółtego i nie ma płynu... Jest źle bo mimo 2 tabletek CLO owulację u mnie ciężko wywołać... Czeka mnie pewnie leczenie gonadotropinami...tylko nie wiem czy będzie mnie na nie stać bo tu już w grę wchodzą duże pieniądze... Wam życzę szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Bransoletka nie strasz. Te leki takie drogie??? Ja 6 cykli z clo, nawet potrójna dawka była. Rany julek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Hej dziewczyny. Ja tez dzisiaj mialam kiepski dzien. Bylam na monitorowaniu cyklu i zinterpretowaniu wynikow i moje nawet ok(musze ponowic cytomegalie igm),na usg tez ok mamy sie starac w wekend ale... od meza badania wyszly kiepsko, najpierw nie dali bo nie mam upowaznienia ale lekarz wzial i bylo ok.malo jest plemnikow i malo *****iwe i dziwil sie ze z tym samym partnerem mam juz dziecko i raczej musialy mu sie pogorszyc wyniki.Wypytywal jaka ma prace.Ma brac suplementy 2-3miesiace i potem powtorzyc badanie nasienia i zrobic hba(badanie ktore powie nam czy jak przystapimy do inseminacji,in vitro czy plemnik wgl znajdzie komorke jajowa)... Jak ja to wszystko mam powiedziec mezowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiu88 mam do ciebie pytanie jak gin wyliczyła ci w którym tygodniu jesteś ciązy , brała pod uwagę ostatnią miesiączkę ,zawsze mnie ciekawiło jak gin to wylicza tzn ty jesteś w 4 tygodniu ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
dzisiaj zaczęłam 6 tydzień :) liczy się od 1 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to już sama nie wiem gdzieś czytałam że od ostatniego dnia miesiączki ale mi to nie pasuje wg tego co mówi moja gin a miałam w piątek wpisane do kartoteki ostatnia @ 07.02 tc5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Michalina a ile % *****iwych plemników miał twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
23%.ruch postepowy typ a+b to o to chodzi tak. No maz kiepsko to zniosl..az musial wyjsc na spacer tam w Niemczech.powtarzalam mu i sobie ze nie jest az tak zle ruszac sie ruszaja i sa zywe wiec szansa musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Michalina moj ma: a) postepowym szybkim 11% b) postepowym 45 % c) nieruchome 44% Idziemy w piątek do lekarza, ale strasznie się denerwuje co powie na te wyniki. Trzy miesiące temu miał o wiele gorsze wyniki: a) 2% b) 34 % c) 64 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Jak wroce do domu to zobacze jakie moj mial.bo tez rewelacji nie bylo a sie udalo.dzis zabieg i jak dobrze bedzie to do domu. Duzo dziewvzyn lezy z poronieniami.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 obyś jak najkrócej musiała tam przebywać. @ przyszła dopiero dziś, jeszcze dość skąpa, ale jest, więc niech ta cysta się wynosi. w poniedziałek będzie 5 dc, może uda się w tym miesiącu jeszcze zadziałać z CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
hej Dziewczyny, Nie czytalam waszego topiku, więc moze ten temat był juz poruszany ale mam pytanie: wyczytałam gdzieś, że nie powinno się podawać Clo kobietom po 35rż. Podobno gdy spada poziom amh Clo nie dość, że nie pomaga to jeszcze utrudnia zajście w ciążę. Czy słyszałyście o czymś takim? Trochę się martwię, bo własnie rozpoczęłam moj pierwszy cykl z Clo a mam 37lat. Mam problem z drugą fazu cyklu. Biorę tez duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
gość ala a starasz się o pierwsza czy kolejna ciaze? a jakie masz amh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala ile czasu się starasz i o którą ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
6 lat temu poroniłam w 8tyg i od tej pory nie staralam się o dziecko (z róznych przyczyn). Od lutego zaczęłam się starać i w pierwszym cyklu starań bez żadnych tabletek zaczęłam robić sobie rózne badania tak profilaktycznie i wyszedł mi bardzo niski progesteron (był badany w odpowiedniej fazie cyklu po potwierdzonej owulacji) Lekarz jak to zobaczył to od razu na następny cykl starań (obecny) przepisal mi Clo i Duphaston oraz zasugerował, że być może niewydolna druga faza cyklu związana jest z wiekiem. AMH jeszcze nie robiłam.. bo bardzo się boję. Inne badania hormonalne ths, ft, prolaktyna - ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALA faktycznie są opinie gin że po 35 rz clo jest niewskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ruch postepowy typ a+b-23% ******iepostepowy typ c-5% i te dwa sa oznaczone na czerwono czyli ze kiepsko a nieruchome typ d-72% ale to jest normalnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala zrób amh można prywatnie cena do 200zł obojętnie w którym dniu cyklu to zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala kiedy testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja mam na druga faza luteinę też mam problem z 2 fazą, ala a jak długie masz cykle,i w którym dc jesteś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Anita, jestem obecnie w 21dc - to moj pierwszy cykl z Clo. Owulację mialam 2 dni wczesniej niż bez Clo tj okolo 11 dc. Moje cykle były zawsze długie 30-31 dni ale od paru juz lat (właściwie od poronienia chyba) mam plamienia przed okresem okolo 2-3 dniowe. To własnie min. skłonilo mnie do zbadania progesteronu. AMH planuję zrobic, ale nie wiem czy jak biorę Clo to mozna? A jutro muszę iść zbadać progesteron i pomyslałam sobie, że od razu zrobię betę - nie będę musiała czekac w niepewności do @ ;) Ech, dziewczyny.. tak mi trochę przykro jest.. nie tak sobie to wszystko wyobrażałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Anita, a zapisał Ci ktoś tez Clo na 2 fazę? Po nicku widzę że masz 34 lata, takze jeszcze mozesz bezpiecznie to brac ;) a ja się boję, że to mi bardziej zaszkodzi niż pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
rocznikowo za pare miesięcy mam 35 ,więc mało czasu, a na amh można iśc nawet jak się clo bierze albo antykoncepcje nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala a parametry nasienia badaliście z partnerem to tez jest ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
twój ma też 37 czy jest starszy od ciebie ala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Jeszcze nie.. dopiero co zaczelismy starania.. Myslałam, że nie będę miec żadnych problemow a tu taki klops :( a Ty kiedy testujesz? długo już się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×