Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gośćAla
dziewczyny siedze jak na szpilkach! Jeszcze nie ma wyników - mogą byc w każdej chwili.. pewnie będą po 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Just ja znalazłam laboratorium blisko domu i moj mógł oddać nasienia w domu i szybko po tym zawiezlismy. Badania proste. Trzeba się dobrze umyć, aby żadnych bakterii nie było i do dzieła. Trzeba zapisać godzinę i pojemnik trzymać w dłoniach, choć teraz już jest ciepło, to jest lepiej. U nas wyszło kiepsko i przez trzy miesiące brał profertil, lek drogi, ale bardzo skuteczny. Po trzech miesiącach była duża poprawa, mniej martwych, bardziej żywotne. Po tym lekarza powiedział że możemy już próbować, ale mój dostał jeszcze leki. Codziennie 1 tab. Profertil, a trzy razy w tygodniu stymen 1 tab. i pół tabletki clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Just dobrze swojemu powiedzialas. Niech sobie wyobrazi, że Ty kilka razy w miesiącu musisz się przekraczać przez obcym człowiekiem, a on w zaciszu pokoiku odda się chwili samotnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny mam wyniki: beta hcg: 72,92 mlU/ml progesteron: 24,76 ng/ml Czy ta beta nie za niska?? Może dlatego, że to dopiero 10 dpo? Robiła któraś z Was betę tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala gratulacje ja w 33dc mialam bete tylko 28 :) pieknie maj obfituje w dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
tak?? :) uff :) dzwoniłam do gina i powiedzial, że nie ilość jest najważniejsza a przyrost - także w poniedziałek kolejna beta i mam nadzieję będę mogła już być spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz pozostaje Ci tylko zyczyc pieknych przyrostow i oby szczesliwie dotrwac do konca ;) ach powiem wam ze serducho sie raduje czutajac kolejne dobre wiesci na forum :) maz ze mnie ma ubaw bo usmiecham sie jak glupia do telefonu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Ala Super. Coraz fajniej na tym forum !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ala super gratulacje ;)mialam kupic dzisiaj test zeby za testować w niedziele ale powstrzymałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
qaz, kup sobie ten czuły 10mIU/ml no i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Boje sie ze zastrzyk sfałszuje wynik mialam 10maja podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
a to w takim razie jeszcze się wstrzymaj!do 14 dni od zastrzyku podobno może po zastrzyku utrzymywać się hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
To chyba bedzie najgorszy tydzień ,nie potrafię czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violina90
To forum czyni cuda :D Ala gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Ala gratulacje:) qaz cierpliwosci;) a co do tematu nasienia-to ja jechalam z mezem no i pomagalam mu wyniki wyszly kiepskie i bral extrasperm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziękuję dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Michalina w tym cyklu ciężko mi byc cierpliwą bo to nasz pierwszy cyk w ktorym mamy szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Ala sliczna beta jak na ten dzien cyklu. jeszcze raz gratulacje. narazie okres jeszcze mi sie nie zaczał. jak do jutra dalej nic , tylko delikatne plamienie to podjade na hcg jeszcze raz, by upewnic sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Qaz, Kkk idźmy na rekord w tym miesiącu i niech będą 4 ciąże :D Dawajcie znać jak tam, bo jestem strasznie ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Ala dobrze by bylo. Mysle ze u mnie to raczej nic z tego,ale wole miec pewność w razie czego. Ja nigdy nie mialam plamien nawet w ciazy.wiec to napewno sie zacznie okres. No ale wole sie upewnic na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gratulacje Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Qaz dlaczego to Twój pierwszy miesiąc? U mnie podobnie. Wcześniej przed clo lekarz stwierdził że nawet pęcherzyki mi nie rosną. Z clo wcześniej miałam jeden cykl w którym dostałam pregnyl ale pęcherzyk miał już ponad 30 mm i to raczej dostałam go aby nie było torbieli. Poza tym wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy że mój partner ma bardzo kiepskie wyniki nasienia. Teraz jesteśmy po jego leczeniu, ale w poprzednim miesiącu mi pęcherzyk nie chciał rosnąć i dopiero w tym miesiącu jest jak powinno, choć pęcherzyk miał już 26 mm ale tego samego dnia dostałam pregnyl i rano następnego dnia już czułam że pękł. Choć to pierwszy taki cykl to jakoś nie mam nadziei. Cieszę się jak dziewczyny po kolei zachodzą w ciążę, ale wtedy samo pytanie się narzuca, dlatego nie ja :-(. Ja już tracę nadzieję. Myślę że nadziei będę szukać w inseminachi lub w inwitro. Moja koleżanka w pracy dwa lata temu powiedziała że jest w ciąży. Wtedy już chcieliśmy mieć dziecko. W tym okresie miałam problem z tarczyca i musialam unormowac ją. Lekarz wtedy kazał nie starać się, bo to mogłoby być groźne. Koleżanka przeszła całą ciążę, urodziła i zdążyła przyjść po macierzyńskim, a ja dalej nic. To takie dokujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ruda wiesz czemu pierwszy w którym mamy szanse,bo w lutym okazało sie ze mam cykle bezowulacyjne w lutym miałam monitoring bez clo i pęcherzyk urósł so 12mm i tyle następny cykl z clo pęcherzyki tez w pewnym momencie przestały rosnąć i dopiero w tym cyklu mialam ladne pęcherzyki podany zastrzyk potwierdzona owu i. dlatego nie mogę doczekać się testowania , w lutym i marcu juz w połowie cyklu wiedzialam ze nie ma szans a teraz w końcu usłyszałam jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Na około dowiaduje się o ciążach w rodzinie w śród znajomych na początku ruszało mnie to teraz juz nie ,od paru miesięcy zrobiłam sie wredna ,każdym przejmowałam sie teraz juz nie czuje ze przez te starania zrobiłam sie zgorzkniała. Moja najlepsza przyjaciółka wpadła wtedy przestaliśmy sie zabezpieczać liczyliśmy na wpadkę pozniej juz celowaliśmy w dni płodne i nic a mała ma juz dwa lata . Dobrze Cie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala to który dziś dzień u ciebie cyklu? gratulacje będziesz miała termin na styczeń czy na luty wg om?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkk2891 kiedy masz termin @ ? trzymam kciuki za testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
ja juz po terminie @. okres mi sie nie rozszalał, dalej tylko plamienia. podjade chyba do 10 laboratorium i zrobie te hcg. przynajmniej bede wiedziała na 100 co i jak. choc i tak wiem ze bedzie negatywna , ale ze wzgledu na ten progesteron musze sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Gość, dziś 25dc przy czym mam cykle 30dniowe. Termin oczywiście zdążyłam już sprawdzić ;) wypada na 5 luty. Ale bardzo się boję.. dopóki nie minie ten krytyczny 12 tydzień to będę gdzieś tam w środku odczuwać lęk. Oby tym razem było dobrze.. Qaz, z tego co piszesz to bardzo ładnie reagujesz na clo :) Ruda, ja wiem jak to brzmi ale nie wolno nigdy tracić nadziei. Jestem przekonana, że prędzej czy później wszystkim nam się uda. Zanim przyszłam tu na ten topik, to przeczytałam inny ("niskie amh") - tam były przypadki tragiczne wręcz - dziewczyny bez szans na ciąże a mimo to z czasem udawało się :) Kkk, trzymam kciuki cały czas :) plamienia to jednak nie okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Na papierze toaletowym zobaczyłam lekko zabarwiony śluz.. W ogóle czuję się jakbym miała dostać okres. No nic, zobaczę jutro czy jest prawidłowy przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
staram się na bieżąco was czytać i widze sporo ciąż na naszym topiku , ala super ze ci się udało aż miło to czytać , u mnie kolejny cykl starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×