Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość_ruda
Dziękuję Dziewczyny za odpowiedź. Oczywiście zrobię test w następny weekend, ale już się pogodziłam z tym że pójdziemy do kliniki niepłodności. Teraz staram się wyciszyć i nabrać nową siłę na prawdziwą walkę o szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Ala moze to bylo tylko plamienie implatacyjne. Ruda moze cos sie dzieje.odpuscilas troche i organizm sie odblokowal. Sama sie o tym przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Just_us ja teraz dostalam okres po tygodniu od skonczenia duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Hej dziewczyny ;) Ala bedzie wszystko dobrze,musi byc !;) A mi np luteina skracała cykle byly 26-27a po duphastonie dostaje zazwyczaj 5dnia po odstawieniu . Mnie cos tam delikatnie dzisiaj kuło , prawa pierś okropnie boli ale szyjka jest dość nisko typowo jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ja dziś idę na monitoring, ale nie przewiduje owocnego efektu, bo nadal nie odczuwam jajników, a dziś już 12dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Sylwia trzymam kciuki ;)ja tez nie odczuwałam a na usg okazało się ze ma 19mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość Sylwia ja w tym cyklu tez nie odczuwałam jajnikow a miałam 2 ładne pecherzyki. bedzie dobrze. gość qaz miałas dzis testowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Sylwia i Ala czekamy na dobre wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sylwia, powodzenia! Qaz, kiedy testujesz? Dobrze że się trochę wstrzymałaś! :) Ja byłam rano pobrać krew, wyniki po południu. Rano na papierze znowu ślady zabarwionego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala trzymam kciuki za przyrost :) tez mialam tak chyba w 40dc lekko zabarwiony sluz gin powiedziala ze jak to nie jest typowa krew i nic nie boli to mam sie nie przejmowac :* normalnie juz mnie tutaj nie powinno byc ale jakos nie moge was opuscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kasiur i inne ciężarówki piszcie jak najczęściej! :) Ja znowu nie wysiedzę w pracy w oczekiwaniu na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Kasiur88 mnie w sumie też już nie powinno być, bo ja swoją przygodę z CLO na tę chwilę zakończyłam, niestety bez oczekiwanego rezultatu. Ale to forum daje mi siłę i nadzieję, nie wyobrażam sobie, żebym miała przestać tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Dziewczyny kciukasy :) Dzisiaj zaczęłam brać clo. ostatnio na monitoring pojechałam 11 dc, a teraz nie wiem czy nie ryzykować i nie jechać 13 np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Reania powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny trzymamy się razem. Nie ważne czy nam się udało czy nie. Ja tez kiedyś chciałam odejść to któraś z was mnie przekonala ze mam z wami zostać, nawet jak clo już nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ala daj znać jak dostaniesz wyniki. Oszczędzaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
aaaa jak tam u Ciebie przebiega ciąża? jesteś już na zwolnieniu? Bo o ile dobrze pamiętam miałaś ciężką pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania od ktorego dnia cyklu bierzesz clo? Ala czekamy na wyniki pieknego przyrostu :) Kasiur pisz dalej, czym nas wiecej tym razniej. trzeba chyba załozyc watek tym którym sie udało po clo zajsc w ciaze, ciekawa czy duzo by było dziewczyn i w ktorym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
dziewczyny jutro moj 3 dc cyklu i nie wiem co robic. moj gin zalecił mi brac od 5dc , ale ostatnio słabo było i zwiekszył do 2 x1 . (przed zabiegiem) i az jakies pecherze mi sie na jajnikach porobiły. teraz po zabiegu chciałam sprawdzic jak moj organizm zadziała biorac od 3 dc, po 1x1 ładnie urosły pecherzyki. i teraz moje pytanie jak myslicie i jak to by was dotyczyło, jak mam wziasc clo czy od 3 dc, czy od 5 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
dziewczyny, a ja co chwilę chodzę do toalety i sprawdzam czy plamię czy nie.. ;) póki co bez zmian - taka kawa z mlekiem.. Dzis wg moich obliczeń powinnam mieć wynik nie mniejszy niż 153..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
kkk, ja bym brała od 3dc. Ale czy to aż tak duża różnica jest? Niby przy dłuższych cyklach bierze się od 5dc a mój przy moich 31dniowych i tak dał od 3dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ala tak jestem na l4. Od dzisiaj rano strasznie twardnieje mi brzuch, boli. Leże i odpoczywał. W czwartek nam wizytę u lekarza. Do tego duszności, ciągle mi zimno. No nic trzeba to jakoś przetrzymać. Na szczęście mdłości przeszły prawie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ja jak brałam CLO od 5dc, to miałam po 3-4 pęcherzyki, raz miałam tylko CLO od 3dc i wtedy był 1 pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk ja bralam clo od 3dc :) moze warto spróbować 2dnia w ta czy w ta niby nie robi roznicy a zawsze wieksze szanse na ladne pecherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
hahahaha, fajnie kolejny wątek :) ale ja tam wejdę dopiero jak mi dzis wzrosnie beta - nie chcę zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kasiur88 ale mi się udało zajść dopiero po 3 miesiącach od odstawienia clo, wiec ten nowy temat tez mnie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
aaaa ale clo działa nawet po zaprzestaniu brania. Tak mi powiedział lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania88
Cześć dziewczęta, czy są tu starczki, które mają za sobą długie starania? Ja już 4 rok. Chodzę po ścianach i zastanawiam się nad psychologiem. W zasadzie zapisałam się na wstępną konsultację. Leczę się w Invimedzie i zastanawiam się nad ich warsztatami oragnizowanymi teraz w warszawie… warto? Któras była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Witaj Haniu. Powiedz coś więcej o twoich staraniach. Czy coś bierzesz, czy masz monitoring, czy miałaś inseminacje, invitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×