Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

kasiur88 dzieki mam nadzieje :) Qaz to jestesmy w identycznym polozeniu:) i dziekuje dziewczyny za pocieszenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Szok dzisiaj 26dc a ja mam idealną cere jak nigdy zawsze jestem sypana a tu teraz gdzies jedna mala krosteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Chyba czas zalozyc 3 czesc watku bo znowu problem jest z dodawaniem postu. No qaz i roxi tylko sobota i w niedziele testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka 32
Nie ma moich postów... Sylwio to mój 2 cykl z Aromkiem teraz biorę od 3do 7 dnia w maju brałam od 5 do 9 dc i był 1 pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
do gin. na monitoring mam zalezone 12-13 dc. teraz wypada weekend własnie. jak myslicie lepiej pojsc 11 dc czy 14 dc. biore clo od 3 dc teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kkk moze idz 11?? Ja przy clo od 3dc mialam byc 10-13 dc na monitoringu i bylam 13bo to akurat byl poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kkk, ja też brałam od 3dnia i 10tego już byłam na monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Ja tak samo jak Ala pd3dc biorę i 10dc jestem juz na monitoringu i sa ladne pęcherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z testowaniem poczekam jak juz do poniedzialku jak nie bedzie @... zobaczymy a za was dziewczyny kciuki trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
U mnie negatywny i spadek temperatury wiec jyz czekam na @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćqaz przykro mi, ale walczymy dalej. Roxi co tam ,nie skusiłas sie na test, musi choc tobie sie udac. a ja w tym cyklu jajniki odczuwam, szczegolnie z prawej strony. i jednak pojade 11 dc na usg,tak jak radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka29
Violina ja z mężem mamy już wybrane imię dla dziewczynki a nad imieniem dla chłopca jeszcze myślimy bo już mamy synka i teraz ciężej coś wybrać. Czekam jeszcze na badania prenatalne bo mam za tydzień i jak już będę znała płeć maluszka będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skusilam sie na test... jest blada kreska 2 ... ale pobolewa brzuch na dole wiec sie boje ze bedzie@:( na na monitoring chodze w 14 albo 15 lub 16 dniu bo wtedy mam owu zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Roxi25 - gratuluję :) Są 2 kreski jest ciąża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka29
Roxi gratulacje!!! Tym bólem brzucha się nie przejmuj bo też tak miałam w pierwszych tygodniach ciąży. Organizm musi się przystosować do zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Roxi25 gratulacje. jednak musiało sie ktores udac w tym cyklu. pobolewanie brzucha jest normalne, wiec tym sie nie przejmuj. który to twoj cykl z clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Roxi trzymam kciuki za kolejna mocna kreche i za pozytywne zakonczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Roxi, gratuluję. My dla chłopca to Kordian. Podoba mi się też Szymon. Dla dziewczynki mi podobają się Amelia, Kornelia, Emilia, Róża. Z tym że żadne z tych dziewczęcych imion nie podobają się mojemu mężowi. Ale i tak prawdopodobnie będzie chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Roxi gratulacje chociaż Tobie udało się. jak wyniki wyjdą nasienia zle to znamy przyczynę naszych niepowodzeń a jesli wyjdą dobrze to dalej stoimy w miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Roxi super! Gratulacje! :) Ja na monitoring chodzę w 12 dc, teraz byłam w 11. Miałam sporo odwiedzin w weekend, dom pełen ludzi więc nie było kiedy się odezwać. Razem z rodziną przejechały nowe wieści, kuzynka (która ma już synka) jest w ciąży z trojaczkami. Młodziutka dziewczyna, 26 lat. Oby tylko wszystko przebiegło bezproblemowo. U mnie 18dc, 6 lipca wizyta, dowiem się kiedy będę miała histeroskopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Cudownego Tygodnia Dziewczyny! Pare dni nie wchodzilam bo mega zamieszanie - remont wesele, imieniny tescia wczoraj bieglam w The Color Run itd itp....A tu takie MEGA pozytywne wiadomosci z rana ROXI gratulacje! Mam nadzieje ze wszystko sie pomyslnie skonczy :*...Ja jutro ide na monitoring 10dc jakos malo pozytywnie podchodze do tego cyklu w ogole nie czuje jajnikow tak jakby nic sie nie dzialo bo w zeszlym do juz od 8dc czulam je mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Roxi gratulacje :) Mąż być na badaniach, wyniki super, za 3 miesiące laparo. ten cykl bez stymulacji i taka wewnętrznie spokojna się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Roxi, ale wiadomość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Roxi trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Jak tam roxi? Powtorzylas test moze,czy mocniejsza kreska lub robilas hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
I po wizycie...tylko jeden pecherzyk 15m a dzis mam 10dc, ostatnio bylo 24m...wiec w poniedzialek kolejna wizyta zobaczymy czy cos urosnie...jezeli nie to lekarz powiedzial ze zmienimy clo na inny lek. Wszystko jakby sie potwierdzilo na wizycie....slabo czulam jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×