Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość kkk2891
Just_us no to ciekawe jak u mnie bedzie, bo od 4 dc czułam kłucia a teraz juz z 2 lub 3 dni nic. u mnie pecherzyki pozniej raczej dojrzewaja. no ale zobaczymy w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
kkk mi ciezko powiedziec bo ostatnio byl to moj pierwszy monitoring a teraz zacza sie drugi wiec nie mam jeszcze punktu odniesienia. Zobaczymy w poniedzialek a Ty dawaj znac jak tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Hej dziewczyny ,chyba bede musiała sie z wami pożegnać na jakiś czas bo prawdopodobnie musze odstawić clo i przestać sie starać. Odebrałam wczoraj wyniki nasienia wyszły chyba dobrze ale są liczne bakterie do mojego gina od wczoraj nie mogę dodzwonić sie i nie wiwm czy zaczynać brać clo ale w tej sytuacji chyba nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qaz a ty jesteś teraz przed testowaniem czy już nowy cykl rozpoczełaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Rozpoczęłam nowy cykl dzisiaj powinnam zacząć brać clo a na złość nie mogę skontaktować sie z lekarzem a nie wiem czy wtej sytuacji jest sens stymulować jak wyszly bakterie w nasieniu to na pewno mamy oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Qaz u mojego tez wyszly bakterie tylko nie pamietam ile i lekarz nic nie mowil. Drugiemu tez podawalam wyniki i tez nic na ten temat nic nie mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
kkk no wlasnie mój gin powiedział ze mam dalej przyjmować clo . W poniedziałek będziemy wiedzieć jaka ta bakteria a wtorek/środa ide na monitoring zobaczymy co powie , mam nadzieje że przepisze cos M na te bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kochane jak u Was ktoras testuje w najblizszym czasie?? Trzymam mocno kciuki i poslylam moc buziakow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Dziewczyny od niedzieli zaczynam brac clo potem w piatek monitoring powie mi ktoras jak u was wyglądało to po monitoringu?? Lekarz powie mi kiedy mamy się kochac czy muszę czekac na objawy owulacji jak to wyglądało?? Ja mam brać o 20 trzy tabletki od razu przez cztery dni A potem monitoring. Mam pcos mamy z mężem już biegajaca trzy latke w domu ale marzy nam się taka druga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćmagda lekarz ci powie co i jak. pojdziesz na monitoring, zobaczy jak reagujesz na clo.jak beda ładne pecherzyki to moze zlecic pregnal(zastrzyk) , po zastzyku chyba do 48 godzin powinnien peknac pecherzyk. chyba ze juz na usg bedzie po owulacji. masz duza dawke clo. jak skonczysz brac clo to mysle ze najlepiej wtedy powoli działac co drugi dzien. a u ,mnie po monitoringu i niezbyt ładne pecherzyki. 11 dc - w prawym tylko jakies drobne. a w lewym 2 takie po 1.1 i jeden 1.4 . wiec słabo. zastrzyk mam wziasc w niedziele wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety @ przyszła z opóźnieniem :( nie mam sił nawet pisać Roxi 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Roxi przytulam!! Nie wiem czy masz dzieci mi sił dodaje moje spiace cudo..... ona nam tak łatwo przyszla:( o drugie staramy się już rok.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Roxi 25 przykro mi, jak juz dochodzi u ciebie do zapłodnienia i zagniezdzenia to juz bardzo dobrze. nastepnym razem napewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Roxi, przykro mi. Tule mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Byłam wczoraj na monitoringu - są 2 pęcherzyki całkiem ładne. Wzorowa śluzówka - słyszę to od roku - tylko co z tego? We wtorek sprawdzimy czy pękły...Też mam już dosyć... U nas wieje i leje - na północy to lato jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Roxi, Kkk ma rację - mój gin to samo powiedział - najważniejsze, że doszło do zapłodnienia. Teraz to kwestia czasu. Trzymaj się ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka 32
Posty ponownie się nie pojawiają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roxi bardzo mi przykro:* kiedyś się uda nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Roxi tak mi przykro, ale zobaczysz juz nie dlugo bedziesz sie cieszyc dwoma wyraznymi krechami!Przypomnij mi ktory miesiac sie juz starasz? Ja jutro ide na wizyte zobaczymy czy te 15mm podroslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Just_us napisz koniecznie, ja to juz po zastrzyku. a nawet nie wiem czy pecherzyk urósł. no ale co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
kkk napisze napisze....no wlasnie mam takie samo podejscie co ma byc to bedzie...nie napinam sie bo slabo czulam jajniki w tym cyklu...nastepny tez pod znakiem zapytania bo wyjezdzam na tydzien nad morze bez meza i jest szansa 50/50 ze sie nam uda podzialac przed moim wyjzadem, wszystko zalezy od tego kiedy teraz dostane okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
KKK i Just widzę, że w tym cyklu jesteśmy na podobnym etapie... Dostałam dzisiaj zastrzyk - w czwartek wizyta do sprawdzenia czy doszło do pęknięcia - z tym u mnie największy problem. Dziewczyny trzymajmy się- w grupie siła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Just_us i jak tam po wizycie. a u mnie chyba na odwrot , jak czuje mocniej jajniki to słabsze pecherzyki, jak nie dokuczaja to lepsze. bransoletka32 tak na podobnym i jeszcze reania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Dziś druga dawka leku od razu z grubej rury łykam trzy tabletki na raz.... strasznie się martwię ale brak jakichkolwiek objawów czy skutków ubocznych. Trochę mnie ciagnie burzch na dole to wszystko:-) w piątek monitoring zobaczymy co i jak:-) Jak myslicie kochać się mamy już teraz czy JeSZcze czekac?? 5 dc a owulka chyba w 15 wystepuje tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
to sie dziwczyny zsynchronizowalysmy :) Pecherzyk ladnie urysl 22m a endo 9m...dzis zastrzyg z pregnylu 5000j. Branosletka mi na szczescie lekarz darowal wizyty kontrolna czy peklo (skoro poprzendim razem sie udalo). Od piatku mam brak luteine przez 10 dni potem na bete i niezaleznie od wyniku wizyta kontrolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Just pecherzyk masz w sam raz wedlug mojego gin. Ja w piatek endo mialam 9mm. Jestem ciekawa jak tam u mnie. Juz 24 godz.od zastrzyku. Mialyscie jakies bole po zastrzyku. Bo boli mnie biodro i tak promieniuje na noge z tej strony co mialam wklucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Magda no konska dawke to ty masz. Jak bedziesz sie kochac co drugi dzien to bedzie ok. Napewno po skonczeniu clo trzeba zaczac.ja co zaszlam w ciaze to pekly mi wczesniej jeszcze przed monitoringiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Just ladne pęcherzyki :) Kk ja w poprzednim cyklu zastrzyk mialam w piatek wieczorem a w niedziele dość mocno czułam brzuch aż wzięłam nospe bo w pracy nie mogłam normalnie pracować:) Dziewczyny nie pamiętam która ,ale wiem ze któraś tutaj walczyła z paciorkowcem dobrze pamiętam ? A nie wiem czy pisałam wyniki nasienia idealne morfologia 8 a posiew nic nam nie wniósł Wyizolowane bakterie stanowiącę florę fizjologiczną . W środę idę na monitoring boje sie ze będą marne pęcherzyki w tym cyklu przyjmuje clo dluzej dzisiaj 6tabletka a ja dalej nic nie czuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Dziewczyny ja nigdy nie czuję jajników - za to w tym cyklu odczułam skutki zastrzyku. W noc miałam zgagę i nie mogłam spać - dokładnie tak jak w 1 ciąży - szkoda, że to tylko przez hcg innej kobiety. Za 2 tygodnie, któraś z na zobaczy 2 kreski - jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×