Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość
15:29 mam do ciebie jedno zdanie...spier/dalaj z tego forum prowokatorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Dziewczyny ale kim Wy sie przejmujecie? Każda z nas doskonale wie do czego dąży i czego pragnie. Borykamy sie ciągle z przeróżnymi emocjami, ze złością, frustracją, ale przede wszystkim z nadziejom! I nikt nie ma prawa nas szydzić. W sieci można być anonimowym i kpić do woli z uczuć każdego. Oby tylko Ci szydercy nigdy nie musieli zmagać sie z tyloma niepowodzeniami i rozczarowaniami co my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia nadziejom się chyba cierniste krzewy. Pisze się nadzieją! Polecam słownik ortograficzny jako lekture na codzień, a nie to forum. Wyjdzie Ci to z pożytkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
gość 16.44 W l.p. nadzieją, natomiast w l.mng nadziejom... - to tak ze słownika. Dziewczyny u mnie 1 d.c. Aromek i Ovitrelle jednak się nie sprawdziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gosc 14.32 i 15.26 to jedna i ta sama osoba. jak trzeba byc załosnym zeby sobie odpowiadac. dziewczyny olejcie to, mamy i niektóre miały wieksze problemy niz jakas idiotka, jak sobie chce to niech pisze ,mam to w d.pie. Sylwia ładne pecherzyki i to 2, najgorsze teraz to czekanie, bo pierwsza połowa cyklu to szybciutko mija. bransoletka , masz inny lek i tez go sie stosuje tylko pare cykli czy jak to wyglada? w tym tygodniu jak sie nie myle testuje roxi i chyba qaz , jeszcze moze któras? mam nadzieje ze dobra passa forum sie nie skonczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bransoletka tak ze slownika to powinna napisać w lb mnogiej: nadziejami. Borykają się z nadziejami. Nadziejom owszem ale w celowniku lb mnogiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pochwale Wam sie :) Moje malenstwo to najprawdopodobniej chlopiec, ma juz 6,5 cm. Rozwija sie prawidlowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina super. Bylas na prenatalnych? Moje maleństwo właśnie 6.70 cm miało na prenatalnych dwa tygodnie temu. I też prawdopodobnie będzie chłopiec. Choć to jeszcze się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Bransoletka, a ile cykli brałaś Aromek? Ja teraz jestem na drugim cyklu z nim. W pierwszym miałam 1 mały pęcherzyk, teraz zaczęłam brać później i sa 2 ładne. Przed chwila właśnie zaaplikowałam sobie Ovitrelle. Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Violina90 a który to już tydzień u Ciebie ? Super, że wszystko w porządku z maleństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa mialam prenatalne i wszystko jest dobrze :) u mnie 13 tydzien. Termin na 23 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Violina Aaaa zazdroszcze Wam ze juz znacie plec :) trzymam kciuki za cala reszte :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina, tak właśnie myslalam ze na prenatalnych Bylas :). Ja mam termin na 13 grudnia. Rodzimy w podobnym terminie. Bo to wiadomo 2 tygodnie może być w tą lub w tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Violina i aaa super ze wszystko ok . Kasiur bedziesz miala niespodzianke.ale czy to wazne, wazne ze masz zdrowe malenstwo, ze siu udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kkk masz racje ale tak mnie ciekawosc zzera ;) wiadomo synka mam to marze o corce...a zreszta niech jest co chce byle zdrowe i byle szczesliwie do listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka29
Kasiura88 a Ty nie robiłaś badań prenatalnych? Violina, Aaa gratuluję i cieszę się z Wami, że maluchy zdrowe. Ja czekam jeszcze na badania prenatalne bo termin mam dopiero na 3 lipca, więc może już wtedy poznał płeć maluszka. W pierwszej ciąży właśnie na badaniach prenatalnych lekarz powiedział że będzie chłopiec i mam ślicznego synka :) niby to 70% ale zazwyczaj lekarze w przypadku chłopców się nie mylą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Nie robilam :) w pierwszej ciazy tez nie mialam... Teraz czeka mnie polowkowe dopiero 6 lipca w 21tc bo wczesniej gin na urlopie :/ w pierwszej ciazy wiedzialam od jakos 14 tyg a teraz albo "siedzi po turecku" albo sie przekreca podczas usg i nie chce sie pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Dziewczyny super ze Waszymi malenstwami wszystko super...oby tak do konca! :) Ja wlasnie zaczelam brac clo, tak jak ostatnio jedna tabletka dziennie przez 4 dni...w nastepny wtork mam monitoring. Tak bardzo bym chciala aby tym razem sie nam udalo...bylby to super prezent dla mojego meza na 40 :) (23 lipca - tego dnia juz wszyztko by byloa wiadomo bylby to 35dc) Na wizycie lekarz powiedzial mi jedno po ostatnich wydarzeniach...ze bardzo dobra wiadomoscia jest to ze nasze ''komorki'' sie lacza...ale ze leki ktore biore tak samo pomagaja jak i szkodza...nie wiem do konca co mial na mysli jakos nie ciagnelam tematu. Wasi lekarze powiedziali Wam moze cos jaki wplyw ma clo i luteina na utrzymnaie ciazy maja one jakis negatywny wplyw na zagnirzdzanie sie jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Hej dziewczyny, trochę mniej piszę bo się tak fatalnie czuję ale czytam Was cały czas. Zasypiam w pracy przy biurku, a wczoraj prawie zwymiotowałam na klienta ;) Dziś trochę lepiej.. A jak już jest troche lepiej to panikuję, że mam zanik objawów :D Just, mi gin powiedział, że clo niszczy endo przy dłuższym stosowaniu i dlatego min. robi się przerwy w stosowaniu. Najwazniejsze, że doszło u was do zapłodnienia.. teraz to kwestia czasu :) Aaaa, Kasiur, Violina i inne ciężarówki - super że wszystko dobrze! Najgorsze już za wami :) Dziewczyny, życzę wam pięknych pęcherzyków w nadchodzących cyklach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
just moj tez konczy 40 w tym roku, ale dopiero w listopadzie wiec wolałabym zeby udało sie wczesniej. Ala a nie mozesz spytac sie gin. moze przepisze cos na mdłosci bo wiem ze niektore dziewczyny pisały ze lekarz własnie cos im tam przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem tu nowa. Od roku staramy się o dziecko...badania niby w normie, laparoskopia nic zlego nie wykazała...w czerwcu miałam puerwszy cykl clo+pregnyl. Niestety nie wyszło...czy jest ktoś komu po takim zestawie w koncu sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze to glupie ale strasznie panikuje .. tak bardzo chce miec dziecko i wiem ze w tym miesiacu byla owulacja i bylo przytulanko 2 dni przed i dzien przed owu... bo w dzien owu bylam wieczorkiem u ginekolog... powiedzcie mi czy mam jakies szanse na zajscie w ciaze? nie mam zadnych objawow.. nic, zero a okres 25 mam dostac i to jest 28 dzien cyklu. Powiedzcie i czy jest sens testowac w dzien miesiaczki czy czekac jesli nie bedzie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala. współczuje naprawde ;/ ale jak to mowia czego sie nie robi dla dziecka:) byleby zdrowe bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Roxi najlepiej testowac po terminie miesiaczki. No pewnie ze sa szanse.masz potwierdzona owulacje. Ja co udalo mi sie zajsc w ciaze z clo, nie mialam zadnych objawow. Jeszcze pare dni i bedziesz wiedziala. Gosciu witamy. W wiekszosci dziewczyn udaje sie zajsc w ciaze dzieki clo.niektorym w pierwszym cyklu, a bywa ze po skonczonej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Roxi jezeli twoje cykle zawsze były w okolice 28 dni to możesz iść na betę ale mniej na uwadze ze to moze sie zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Hej dziewczyny troche mnie tu nie bylo ale mam Malo czasu ostatnio . Roxi ja też nie mam żadnych objawów ani na @ ani na ciążę a testuje w niedziele i tez mam wtedy 28dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur a pamietasz jak malas owulacje (monitoring) bo widze ze tobie testy tez dosc pozno wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
13dc monitoring 3 pecherzyki dominujacy na lewym a jak dobrze pamietam 16czy17 dc juz ich nie bylo bo pekly :) podejrzewam ze ten z lewego pekl 13-14dc bo dosc mocno to odczulam a pozniej juz byl spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju pomylilam nie 13-14 a 14-15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×