Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość Gosia3435
Cześć dziewczyny :-) U mnie według om to 7 tc .Od dzisiaj męczą mnie mdłości.Macie jakiś sposób? Biore Prevomit ale nic nie pomaga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej ! Jak tam u Was ? Ja dzisiaj jestem bardzo nerwowa :( a u Was jak z nerwami ? Tak to.... brak mdłości i dolegliwosci... troszke mnie to matwi :( czy wsyztsko na pewno jets ok . Gosiu nie znam zadnych sposobów na mdłości :( Także nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam mdłości na szczęście ale wiem, że na czczo szklanka wody z cytryną i miodem i krakersy. Przed wstaniem z łóżka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed wstaniem z łóżka działa pieczywo chrupkie :-) a w 1 ciąży pomagał banan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bóle podbrzusza :( Byłam dziewczyny u ginekologa z tym, mówił że tak jest ale pytam czy któraś z was też tak ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia3435
Z tym że mdli mnie po poludniu :-/ Bóle podbrzusza też mi dokuczają ale to akurat normalny objaw :-) To moja 4 ciąża i zawsze na początku brzuch bolał jak przed miesiaczką.Takze jeśli nie plamisz to wszystko jest ok.Może więcej odpoczynku ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Gosiu, odpoczywam dużo, to moja pierwsza i bardzo wyczekiwana ciąża i jestem wyczulona na wszystko. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha Gosiu, właśnie mnie też mnie mdli po południu. Mówią że ciastka z imbirem ale też mnie na myśl o nich mdli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Gosiu, mi na mdłości pomaga herbatka z melisy, lekarz zezwolił trzy raz dziennie ale ja piję dwa i daje słowo mi pomaga:-) Gośćfif ja też jestem nerwowa w ciąży, uspakaja mnie słuchanie bee gees, nie wiem dlaczego ale w każdej ciąży odczuwam ogromną potrzebę słuchania bee geesów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia3435
Basiu , uwielbiam malise ! Ale jestem tak senna cały dzień,że pozostała trojeczka musiałaby się sama ogarniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ;) Jestem w 5 tyg drugiej ciazy ;) dowiedzialam sie w poniedziałek ,bolaly mnie piersi a okres sie spoznial wiec zrobilam test i wyszly dwie upragnione kreski;) staralismy sie od stycznia 2016 ;) nasz synek ma 5 lat wiec roznica jest ale tak wyszlo ... mimo ze w tamte wakacje Pani Ginekolog przepisywala mi Clostybegdyd i rozne inne specyfiki to dopiero jak poszlam do innego lekarza i kompletnie odpuscilam to sie udało;D na Usg tez byłam w poniedzialek i potwiedzilo sie jest malenka fasolka ;-) brzuch mnie pobolewa i mam zawroty ;/ wieczorami tez nudnosci ale nie wymiotowalam ani razu . Jest mi po prostu czasem nie dobrze ;p pozdrawiam wszystkie Mamusie ;) termin mamy na 17.11;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczek88
hej;) ja sie zapisała do prenalen i sobie cenie poki co. fajnie, że wszystko jest opisane w jednym miejscu przez położne i lekarzy, a nie trzeba latać po różnych stronach gdzie każdy pisze co innego i niewiadomo komu wierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooola
dzieki dziewczyny <3 gośćfif - a co, Ty używasz innych kremów? zmieniałaś coś drastycznie? ja zwykle same naturalne uzywam, np Sylveco, a odnośnie szkoły - to ja sie wlasnie zapisalam do tej Prenalen (jest internetowa) i na pewno jest duzo wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej , Troszke zmieniłam nie używam balsamów antycelulitowych - tych ktorych używałam do tej pory, smaruje się codziennie oliwką . Czytalam , ze nie mozna stosować kremów do twarzy przeciwzmarszczowych będąc w ciązy .. a ja własnie taki krem posiadam i go odrzuciłam , ciągle zastanawiam się jaki krem kupić do twarzy... Jak się dzisiaj czujecie ? Ja okropnie... ciągle nic mi się nie chce... chodze smutna , wczoraj nawet płakałam... nie chce mi się sprzątać , gotować... zupełnie nic.... czy któraś z Was też ma podobnie ? :( :( kiedy to minie juz mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Gość fif u nas pogoda straszna (Nowy Sącz) fatalnie wpływa na samopoczucie, od rana marzę by był już wieczór. Mąż rano pytał czy mam dobry humor bo jak nie to zostanie dłużej w pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, mój to samo mówi! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień u teściowej więc z gotowaniem mam spokój ;-) ale najchętniej to przespalabym cały dzień... Pogoda dobija niby nie pada ale tak szaro i ponuro :-( mój w pracy na południe więc ma spokój ale syn za to daje popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Jak dziewczyny, przetrwałyscie jakoś ten dzień?Ja już odliczam do 19:30 i gonię dzieci do spania:-) marzę o śnie:-) ta noc normalna. Niestety nadchodzi zmiana czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj spokojnie, w gdańsku mamy słoneczko wiec dzien prześliczny :) od razu chce sie żyć :) macie jakieś ksiązki/stronki/blogi do polecenia o ciązy moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaaaa
tez mi sie obiło o uszy ze nie mozna uzywac przeciwzmarszkowch to od razu odrzucilam swoj... lepiej nie ryzykowac:)) ja tez wlasnie slyszalam o tym prenalen! ostatnio jakos głosno o tej szkole wiec i ja sie zapisalam, poki co uzupelnilam swoje dane i bede robic kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak samo haha;) jesteśmy razem w klasie Matylda;)! w tym konkursie brałaś już udział? U mnie jeszcze nie faza na przeciwzmarszczkowe bo mam 25lat, wiec nie mialam czego odstawiać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaaaa
To Ty taka mlodziutka?? ja już 28 na karku więc trzeba się ratować wynalazkami typu kremy przeciwzmarszczkowe : ) Tak, nawet miałam rekord w pewnym momencie, może w koncu wygram ta stowe;> tak w sekrecie to mi maz pomaga haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja tez mam 25 lat ale uzywan przeciwzmarszczkowych haha zapobiegam haha ! Chociaz na czole widze zmarszczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu , dzien jakos zlecial.... jutro ma byc piekna pogoda , niedaleko siebie w sumie mieszkany bo ja z krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Gośćfif fajnie, rzeczywiście blisko. Co do kremów to zapomniałam już o tym ale kiedyś położna mówiła mi by unikać kosmetyków, które mają w składzie retinol, czyli witA. Ale wy młodziutkie jesteście, mi w tym roku stuknie 31:-) ale mam plan dożyć co najmniej 90tki i za nic nie odpuszczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, ratunku, dziś byłam u rodziców, u których się ważę i załamałam się, mam +4kg, myslę, że to w dużej mierze moze byc woda, bo jestem ociężała i opuchnięta jak słoń, a do tego zobaczyłam dziś coś, co nawet mi się nie sniło no tym etapie- rozstęp na prawej piersi, jestem załamana, mam w poniedziałek wizytę, nie moze tak być, myslałam, ze to moj wymysł, ze twarz mi napuchła, ale dzisiejsze ważenie potwierdziło, ze jest problem i to chyba dość duży... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Może być, ja też mam rozstępy na piersi ale nie puchnę. Dowiesz się najlepiej od lekarza. Będzie dobrze głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
dziś z rana 2 kg mniej, w nocy wstawałam chyba 3 razy do toalety, ale dzięki temu wyglądam i czuję się lepiej :) Jakie macie plany na dzisiejszy dzien, Mamusie? :) Spokojniej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
To fajnie że już lepiej, z ciekawości się zważyłam i u mnie już dwa kg na plusie:-( ale trzy tygodnie siedziałam cały czas w domu przez ospę u dzieci a od jutra będę ciągle w ruchu więc myślę że będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dwa kg to dobry wynik, wiadomo, że hormony i chęć na różne potrawy nas trochę rozgrzesza :P Ja właśnie po 1,5h spacerze z chrześniakiem (prawie 4 latka), wymeczył ciotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×