Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość patrycjaxxo
Cześć dziewczyny, nie widziałam gdzie napisać.. Wy już jesteście doświadczone a ja niestety nie:) mam mały problem,a więc kochałam się z facetem 18 czerwca dwa dni później dostałam okres był on normalny, żadne lekkie krwawienie i trwał tyle co zwykle ( stosunek był z prezentwatywa ale niestety chwilę było bez ), teraz w lipcu dostałam 17 ( mam jeszcze okres nieregularny) i też był taki jak zwykle.. jest prawdopodobieństwo ciąży? Od kilku dni pobolewa mnie brzuch,a dziś mam uczucie takie dziwne w brzuchu.. jakbym była pełna:) ehh boję się:( chce mieć dziecko ale jeszcze nie w tym wieku ( w lutym skoczę 18 ) pomożecie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Raczej nie jesteś w ciąży:-) nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaxxo
Na 100% nie jestem? :):Ten ból brzucha i dziwne uczucie pełności mnie zmylił bardzo,chce być pewna bo Już dostaję paranoi (: z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja test nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaxxo
Wiem,wiem ale test wolę zrobić dla pewności:) najpierw wolę się upewnić że nie jestem a testem to potwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
mam nadzieje ze z dzidziusiem wszystko ok.i dzięki dziewczyny za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja każda z nas jest inna, u każdej z nas inaczej przebiega ciąża. Na pytanie czy jesteś w ciąży nikt Ci tu nie odpowie. Musisz zrobić test, z moczu lub z krwi beta hcg. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakie są Wasze opinie o detektorze tętna płodu? Od którego tygodnia warto? Trochę się boję, że zgłupieję, jak nic nie będzie słychać i szukam opinii bardziej doświadczonych osób. Zastanawiam się, czy sobie nie wypożyczyć na jakiś czas takiego detektora na https://www.rentmama.pl/ - może to najlepsze rozwiązanie dla takich 'strachliwców' jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 26t0d
Karola, jesli masz mozliwosc- zrob usg wczesniej, zeby sie nie zamartwiac... Wczoraj troche przesadziłam z plazowaniem, było ok 23 stopni, wreszcie jakis cieplejszy dzien pod koniec wyjazu i od 13 byłam nad jeziorem, a wieczorem jeszcze na kajaku. Upału nie czułam, ciagle w koszulce i szotrach, o filtrach nie pomyslałam, bo przeciez nie opalam sie siedzac tylem do słonca, a wieczorem uda i łydki poparzone... Nie wystawiałam sie w tym roku na słonce wiec pewnie dlatego. Juz przezywam, ze Małemu było zle, ze cos mu sie stało... Doszukuje sie, czy rusza sie tak samo. Musicie mnie chyba uspokoic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 wejdz sobie na mamaginekolog akurat wczoraj o tym czytalam :) czesto ja czytam i nimasz sie czym martwic nawet brzuszka nie trzeba zaslaniac bo dziecku opalanie nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Żeby zaszkodzić małemu musiałabyś regularnie podnosić temperature ciała. Czyli opalać się codziennie, chodzić na saunę czy brać długie gorące prysznice. Jednorazowo nic się nie powinno stać. :) Witam ponownie. Wróciłam z wioski od cioci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacina forum :( chyba trzeba zalozyc 2czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 26t0d
Dzieki, mam nadzieje, ze to niepotrzebny stres, ale dowiedzialam sie, ze znajoma straciła dziecko, spotyka ja to drugi raz i chyba zalaczyła mi sie panika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 26t0d
Zaczełam czytam na mamaginekolog, do wpisu i opalaniu nie doszlam, ale Karola doszlam do wpisu na temat do odchylen w badaniu usg i powinnas je miec powtorzone w ciagu 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
tO raczej nie będę miała. chyba ze pójdę prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny jak u Was?? U mnie upaly ze szok...do tego jestem po glukozie i jestem taka ospala ze masakra :/ dobrze ze maz ma nocke dzisiaj to moge odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Witajcie kochane, właśnie wróciłam od lekarza. W sprawie szyjki, która według niego wynosiła 1,2cm a z połówkowego 4 cm to gin się wkurzył:-) powiedział że wg niego pomiar USG jest niewiarygodny:-( ale tak czy siak teraz szyjka wynosi po badaniu 2cm:-) wydłużyła się o 0,8 mm:-) narazie możemy się wstrzymać ze sterydami w szpitalu ale muszę chodzić co tydzień do kontroli szyjki. Wyniki krzywej cukrowej książkowe, z morfoligii lekka anemia ale tu bez stresów bo jest minimalna i muszę niestety zmusić się do mięska choć nie przepadam:o mam też troszkę za rzadką krew ale to też są minimalne odchylenia więc nie ma stresu. Podobno gorzej jak jest troszeczkę za gęsta. Pozostałe wyniki w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
basiu ciesze się ze się poprawilo u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 26t2d
Dziewczyny, jak Wasze samopoczucie w czasie upałow? Martwi mnie narastajacy problem z nietrzymaniem moczu, wiem, ze kazdy poleci mi cwiczenie miesni Kegla, ale wywołuje to u mnie twardnienie brzucha, wiec korzystam rzadko i nieregularnie. Co moge zrobic wiecej? Wczoraj sie tak popłakałam, bo nie wystarczyły wkładki i zaliczyłam wtopię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 też tak mam, i przy śmiechu, którego w ogóle unikam, bo boli mnie potem podbrzusze, ale i przy kichaniu. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 26t2d
MM, wiesz do tej pory mialam jakies minimalne wycieki, wczoraj to juz było dla mnie niepokojące i bardzo dołujace. Oby po ciazy przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Przejdzie, przejdzie:-) wiem co mówię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu , bardzo się ciesze ze u CIebie wszytsko ok :) Ja upały znoszę kiepsko... :(:( jestem strasznie zmęczona wieczorami :( u nas dzisiaj 36 stopni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 26t2d
Ja tez leze z nogami w gorze przed tv, mam mase spraw do zalatwienia, ale mysle z jesli wyjde z domu to zrobi mi sie słabo na pierwszym zakrecie. U mnie dzis 34 stopnie, w mieszkaniu mam 26 i juz kilka razy kreciło mi sie w głowie... Basiu, trzymam Cie za słowo!!! Oby przeszło bo to tak przykre... W ciazy upał chyba bardziej doskwiera, bo generalnie jestem cieplolubna, ale od trzech dni mam juz dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny u mnie tez upal na maxa w cieniu pokazuje ponad 35°C nawet nie chce wiedziec ile w sloncu :/ woda w basenie goraca ze po wejsciu czuje sie jak w zupie :( jeszcze jutro na 13 do gina przy takich upalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny ja się w takie dni cieszę że mam mieszkanie na parterze kamienicy, mało też mam słońca bo mieszkanie jest od strony podwórka (typu studnia) ale super mam 21 stopni:-) za to w zimie na ogrzewanie idzie majątek, a tu jeszcze na listopad noworodek będzie. Nie ma co, narazie cieszę się przyjemnym klimatem:-) u nas na zewnątrz 37 stopni i to w cieniu:o Gość 1003 w każdej ciąży miałam ta przypadłość i to czasami bardzo nasiloną, przechodziło i Tobie przejdzie nie martw się teraz tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile macie latek? I która ciąża z kolei? Jeśli to nie tajemnica:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 26t2d
Basiu, dziekuje za pocieszenie :) Gosciu, gdzies na poczatku watku pisałysmy, ale mozemy sie przypomniec, ja 26- pierwsza ciąza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
31 lat skończę w listopadzie. Oczekuje trzeciego dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×